Ana Sayfa / Tahminler / 1 EKİM 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (NEW TRANSATLANTIC BANKOM)

1 EKİM 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (NEW TRANSATLANTIC BANKOM)

1 - AYAK: 7. ayda Maidendan çıktıktan sonra Bursa KV7 yarıştaki 3.lük derecesi grup için yeterli gözüken 1 - LOKUM OĞLU ve bir kaç yarıştır daha iyi peformans sunmasını beklediğim 5 - MAMOSTE favorilerim. İlk yarışını kazanan 10 - YEREBAKAN ve ekürisi 3 - GÜNYELİ bu ikiliye sert rakip olabilir.

6 - MİLLİOĞLUM kupona eklendi.

2 - AYAK: 1 - AS DE COEUR ve 2 - BAŞ BELA arasında gözüken yarışa iyi işleri ile 7 - WORLD OF DANCER ortak olabilir.

3 - AYAK: 8 - PADDY'nin henüz iyi bir çim performansı olmamasına rağmen gruptan bir adım önde görüyorum. Bir önceki çim yarışı başarılı 5 - DEEP WATER, ilk yarışındaki tabelası olumlu 6 - MONTA TAMARA ve son koşusunda umutlu olmama rağmen suya sabuna dokunmadan derecesiz bitiren 7 - NİLGÜN ABLA sürprizde kuponumda yer alacak isimlerden.

4 - AYAK: İlk startında kum pistte 1.14 lük derece ile çok rahat kazanan 5 - OVER CLOUDS kumcu bir orijin görüntüsü çizmesine rağmen kalitesi ile çim pistte de farklı koşabilir. 3 - GHOST PASHA son yarışındaki talihsizliği yüzünden derecesiz kalmıştı, ekürisi 6 - THE DIFFERENCE ile çok şanslı olup 4 - INTO ekürilere sert rakiptir.

5 - AYAK: Kum pist performansı bu grup için yeterli olan 1 - HARUNHAN favorim. Verdiği araya rağmen 4 - EMPEROR SION iyi işleri ile favoriye sert rakiptir.

6 - AYAK: Mesafesinde koşacak 10 - NEW TRANSATLANTIC iyi galoplarıyla banko tercihimdir.

Kupon

1-5-3(10)-6
1-2-7
8-5-6-7
5-3(6)-4(9)
1-4
10

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

bol şanslar ADMİN:)))

HAYAT GÜLÜNCE GÜZEL.

Mehmet28
Üye

bol şans adminim

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Admin bol şans yakından tanıyıp bildiğim günyeli bunlara fazla tek olur ekürisi olmasa bile rahat kazanır kv koşuda kurtellerin atı çok iyi durumda bilgin olsun

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.