Ana Sayfa / Tahminler / 1 EKİM 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1 EKİM 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Verdiği araya rağmen buradaki ilk yarışı oldukça başarılı olan (1) LOKUM OĞLU ve rakiplerinden farklı olduğunu düşündüğüm bir diğer isim (3) GÜNYELİ ile ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

4. KOŞU: Kum yarışını ölçü almadığım (1) AS DE COEUR sevdiği piste kazanmaya yakın. Eksik koşarsa (2) BAŞ BELA ciddi rakip görünüyor ama sürpriz arayacağım.

5: KOŞU: Kumda yarış gören, çalışmalarında üzerine koyan (6) MONTA TAMARA'yı pedigri olarak yatkın olduğu çimde risk edeceğim.

6. KOŞU:6 İstanbul'da koştuğu Grup yarışlarda iyi performanslar gösteren (1) BOLD BOY kullanacağım ikinci tek.

7. KOŞU: (1) HARUNHAN'ın günün önemli favorilerinden biri çıkacağını düşündüğüm bu ayağı sürpriz beklentisiyle kalabalık tutuyorum.

8. KOŞU: Sonlarda etkili gelecek isimlerden (5) DREAM FAIRY, yetenekli aprantisiyle bir adım önde tuttuğum at. Rakipleri şablonda.

ALTILIM
1.AYAK: 1,3
2.AYAK: 1,2,4,6,5
3.AYAK: 6
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1,5,6,8,3
6.AYAK: 5/12,10,2,7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Drmodu
Ziyaretçi
Drmodu

Bol şans

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.