Ana Sayfa / Tahminler / 1 ARALIK 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1 ARALIK 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında en az kazanan isim kadar başarılı bir yarış koşan ve photoda kaybeden 6-LİDERBATUR bu yarış için yaptığı çalışmalarında 800/56,6 28.3 R dereceli galobuyla formunu koruduğunu belli etti favorim. Yakın ara koşacak olsa da bu grup için yeterli formuyla 7-SABIRLIHANIM ve 4-KURALSIZ'dan bugün için güzel bir yarış bekliyorum.

2.AYAK: Son yarışını kazanan 8-YEŞİLLİ BEY favorim. Son startlarında bir varlık gösteremese de kalitesini sahaya yansıtması halinde 6-RAPIDISIMU, son startını kazanırken çok kolay gözüken 3-CİMİNLİ, günden güne form tutan 4-GÜRSOY favorimin öncelikli rakipleri olup bu koşunun bombasını beklediğim iki isim var bunlar 12-AĞVA ve 13-FOÇA KARTALI.

3.AYAK: Son startında makineden çıkmadığı için koşuyu derecesiz tamamlayan 10-CHARMANT eğer starttan sağlıklı bir çıkış yaparsa sonlarda bu grubu toplayabilir favorim. Rakip olarak istikrarlı 4-BORNEO, son startında sprint atacak kulvarı geç ayarladığı için üçüncülükle yetinen 1-AKASYA ve 3-BEZMİ ALEM.

4.AYAK: Son yarışı çok güzel olan iki isim, 3-DOST SALİM ve 4-HIZLI VE ÖFKELİ mücadelesi muhtemel gözüküyor fakat son yarışında 40 metre geç çıkıp 11 atta yedincilik yapan 7-KAZAZEDE geç çıkma konusunda biraz daha insaflı olursa bu mücadeleye ortak olabilir.

5.AYAK: Bu kez startta kalmaz ise bu grubu geçmesini beklediğim 3-SIRACA'yı risk alıp tek yazıyorum.

6.AYAK: Günün son ayağında ilk şansı son yarışındaki derecesi muazzam olan 3-LONG WAY favorim. Son yarışındaki ikinciliği başarılı 7-DEATH RACER, ilk yarışından itibaren çok şeyler beklenen ama henüz maiden olan 9-SARIOGLU, bugün çok farklı koşmasını beklediğim 1-ATLETICO ve 4-DAYS OF THUNDER şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-7-4

2.AYAK: 8-6-3-4-12-13

3.AYAK: 10-4-1-3

4.AYAK: 3-4-7

5.AYAK: 3

6.AYAK: 3-7-9-1-4

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

13 yorum

 1. Bolsans rastgelsin ustad ..

 2. Slm kolay gelsin herkese bol şans ustalarim bi kupon verseniz mümkün mü

 3. Kupon derken :) yukardaki kuponu pek beğenmediniz galiba.

 4. Küçük bir kupon

 5. COMMANDANTE

  İlk ayak 6 Yı tek bırakabilirsiniz ikinci ayak 3-6-8 yazabilirsiniz küçük kupona

 6. Estağfurullah ustalarima saygısızlık yabmam hayatta bugün bütçe az olduğu için küçük bir kupon istedim buraya ilk defa katıldım aranıza devamli takip edecem ustalarimi

 7. sis var kebap var urfa var adana var :))) izmir bitsin guzel bir urfa patlacam :)

 8. Patlat bekliyoruz :)

 9. Bekliyo cengo kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir