1 ARALIK 2016 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında en az kazanan isim kadar başarılı bir yarış koşan ve photoda kaybeden 6-LİDERBATUR bu yarış için yaptığı çalışmalarında 800/56,6 28.3 R dereceli galobuyla formunu koruduğunu belli etti favorim. Yakın ara koşacak olsa da bu grup için yeterli formuyla 7-SABIRLIHANIM ve 4-KURALSIZ‘dan bugün için güzel bir yarış bekliyorum.

2.AYAK: Son yarışını kazanan 8-YEŞİLLİ BEY favorim. Son startlarında bir varlık gösteremese de kalitesini sahaya yansıtması halinde 6-RAPIDISIMU, son startını kazanırken çok kolay gözüken 3-CİMİNLİ, günden güne form tutan 4-GÜRSOY favorimin öncelikli rakipleri olup bu koşunun bombasını beklediğim iki isim var bunlar 12-AĞVA ve 13-FOÇA KARTALI.

3.AYAK: Son startında makineden çıkmadığı için koşuyu derecesiz tamamlayan 10-CHARMANT eğer starttan sağlıklı bir çıkış yaparsa sonlarda bu grubu toplayabilir favorim. Rakip olarak istikrarlı 4-BORNEO, son startında sprint atacak kulvarı geç ayarladığı için üçüncülükle yetinen 1-AKASYA ve 3-BEZMİ ALEM.

4.AYAK: Son yarışı çok güzel olan iki isim, 3-DOST SALİM ve 4-HIZLI VE ÖFKELİ mücadelesi muhtemel gözüküyor fakat son yarışında 40 metre geç çıkıp 11 atta yedincilik yapan 7-KAZAZEDE geç çıkma konusunda biraz daha insaflı olursa bu mücadeleye ortak olabilir.

5.AYAK: Bu kez startta kalmaz ise bu grubu geçmesini beklediğim 3-SIRACA‘yı risk alıp tek yazıyorum.

6.AYAK: Günün son ayağında ilk şansı son yarışındaki derecesi muazzam olan 3-LONG WAY favorim. Son yarışındaki ikinciliği başarılı 7-DEATH RACER, ilk yarışından itibaren çok şeyler beklenen ama henüz maiden olan 9-SARIOGLU, bugün çok farklı koşmasını beklediğim 1-ATLETICO ve 4-DAYS OF THUNDER şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-7-4

2.AYAK: 8-6-3-4-12-13

3.AYAK: 10-4-1-3

4.AYAK: 3-4-7

5.AYAK: 3

6.AYAK: 3-7-9-1-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bolsans rastgelsin ustad ..

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Slm kolay gelsin herkese bol şans ustalarim bi kupon verseniz mümkün mü

hbozkurt
Üye
hbozkurt

Kupon derken :) yukardaki kuponu pek beğenmediniz galiba.

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Küçük bir kupon

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Estağfurullah ustalarima saygısızlık yabmam hayatta bugün bütçe az olduğu için küçük bir kupon istedim buraya ilk defa katıldım aranıza devamli takip edecem ustalarimi

espranz
Ziyaretçi
espranz

Urfa yokmu ?

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

sis var kebap var urfa var adana var :))) izmir bitsin guzel bir urfa patlacam :)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Patlat bekliyoruz :)

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Bekliyo cengo kardeşim