Ana Sayfa / Tahminler / 09 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

09 EKİM PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.ALTILI

1.AYAK: İki yaşlı tayların maiden mücadelesinde yarış yaşamının ilk koşusundan başarılı bir ikincilik çıkaran ve derecesini beğendiğim 4 TANZER iddialıdır. Bu sefer kuma çıkacak olan 5 THE COMMAND OF , hazırlılarını beğendiğim ancak start sorunu yaşayan 1 EGEHÜR ve ilk kez koşacak olsa da yeterli durumdaki 2 GÜRSOY sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Güzel form durumu ile bu pistte son yarışını kazanan 3 BUFAVENTO yine şanslıdır. Ancak bu sefer rakipleri dişli olacak 7 BALOUCAT in yarış hazırlıkları oldukça ikna edici , 6 SİBELSU , 2 SEVİMLİGÜZEL ve seri ikincilikleri ardından idman pistinde de oldukça hazır görünen 1 PRESIDENT mücadeleye katılacaktır.

3.AYAK: Üç aylık aradan sonra koştuğu koşusundan üçüncülükle ayrılıp nefes açan ve hazırlıklarında da parlayan 4 SECANBEY maiden'e veda etmeye en yakın isimdir.

4.AYAK: Dişilere mahsus handikap mücadele her sonuca gebe.. 4 ÇİLEK PRENSİ kazanmış olduğu iki yarış sonrası yine en iddialı isim olacaktır. 5 GREEN WITCH tabeladan hiç düşmüyor bu kez kazanabilir. 1000/1.02.6 çalışması ile odukça hazır durumda görünen 3 MAGNIFICA PRESENZA , son koşusunu kazanırken zorlanmayan 6 ROYAL CAT ve etkili olacağına inandığım 8 LILYANA GRACE ile bu ayağı geçeceğim.

5.AYAK: İki yarış önce Gökhan Gökçe idaresinde 1900 çimde kazanan 6 SAND BLLESRT alıştığı binicisi ile yine iddialı olacaktır. Son ikinciliğini beğendiğim 4 KING BLACK mesafeden etkilenmezse yarışa ortak olur. Gözlerden kaçan 10 OVAL PEARL hafifleyen sıkleti ile rakiplerini avlayabilir. Grubun üzerinde olan 5 MIDAS TOUCH formda jokeyi ile rakiptir. 1 DUAYEN ve 9 PARIS DAKAR sürprizde değerlendirilebilir.

6.AYAK: Yarış hazırlılarını beğendiğim ve alıştığı binicisi ile start alacak olan 3 TATARGÜZELİ risk alacaklar tarafndan tek olarak yazılabilir.En ciddi rakibi 2 GAKKOŞKIZ olacaktır.

1.ALTILI

1.AYAK: 4-5-1-2

2.AYAK: 3-7-6-2-1

3.AYAK: 4 SERCANBEY

4.AYAK: 4-5-3-6-8

5.AYAK: 6-4-10-5-1-9

6.AYAK: 3/2

2.ALTILI

1.AYAK: Dişilere mahsus handikap mücadele her sonuca gebe.. 4 ÇİLEK PRENSİ kazanmış olduğu iki yarış sonrası yine en iddialı isim olacaktır. 5 GREEN WITCH tabeladan hiç düşmüyor bu kez kazanabilir. 1000/1.02.6 çalışması ile odukça hazır durumda görünen 3 MAGNIFICA PRESENZA , son koşusunu kazanırken zorlanmayan 6 ROYAL CAT ve etkili olacağına inandığım 8 LILYANA GRACE ile bu ayağı geçeceğim.

2.AYAK:  İki yarış önce Gökhan Gökçe idaresinde 1900 çimde kazanan 6 SAND BLLESRT alıştığı binicisi ile yine iddialı olacaktır. Son ikinciliğini beğendiğim 4 KING BLACK mesafeden etkilenmezse yarışa ortak olur. Gözlerden kaçan 10 OVAL PEARL hafifleyen sıkleti ile rakiplerini avlayabilir. Grubun üzerinde olan 5 MIDAS TOUCH formda jokeyi ile rakiptir. 1 DUAYEN ve 9 PARIS DAKAR sürprizde değerlendirilebilir.

3.AYAK: Yarış hazırlılarını beğendiğim ve alıştığı binicisi ile start alacak olan 3 TATARGÜZELİ risk alacaklar tarafndan tek olarak yazılabilir.En ciddi rakibi 2 GAKKOŞKIZ olacaktır.

4.AYAK: Grubun içinde fazlası ile sırıtan 1 GÜMBÜRGÜMBÜR son yarışında starta giderken nalının düşmesi sonucu koşudan çıkarılmıştı şimdi İzmir pistinde şansını deneyecek olan formda isimin tek handikapı 64 kg ile koşacak olması..Kadir Tokaçoğlu'nun bu gün sadece bu yarış için geldiğini de göz önünde bulunduralım. Bankomuzdur.

5.AYAK: Form durumu ve hazırlıklarını beğendiğim 1 IŞIK HÜZMESİ küçük kuponlar için tek olarak düşünülebilir. Bursa dan kazanarak moralli gelen 4 PRINCESS SEAHERO aynı başarıyı tekrarlamak isteyecektir. Uzun zamandır koşmuyor olsa da kalite isim 6 WHITE ve son zamanların formda ismi 2 NOS ciddi rakipleridir.

6.AYAK: Günün son ayağında birinciliklerine bir süre ara veren 5 ZİLLİ PINAR hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isimdir. 2 ÇIKMAZNUR 800/55.4 R işi ile formunu belli ediyor. 4 UMUDUN RENGİ 10 YÜNLÜCE YILDIZI ve 1 BURGAZ GÜZELİ son ayak için işaretleyeceğim diğer isimlerdir.

2.ALTILI

1.AYAK: 4-5-3-6-8

2.AYAK: 6-4-10-5-1-9

3.AYAK: 3-2

4.AYAK: 1 GÜMBÜRGÜMBÜR

5.AYAK: 1/4-6-2

6.AYAK: 5-2-4-10-1

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Adrian
Üye

Bol şanslar Adrian

Yazar: kinggok

Avatar