Ana Sayfa / Tahminler / 08 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

08 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Günün ilk ayağında mesafenin uygunluğu ile 1 AFFAN a ilk olarak şans veriyorum. 4 HİSARBEY önde boş kalır ve avans verilirse yetişmek zor olabilir. Son koşusunda beğenimi kazanan 2 BAYHAN , gücünü doğru kullanırsa sondaki atakları ile kendine şans yaratmak isteyen 6 YOL BULAN , nispeten hafif sıkleti ile avantajlı olan 7 KURTÇABEY ve bu mesafelerde Mehmet Kaya idaresinde galibiyetleri olan 3 DEVKAYA ilk ayak için şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK: Son koşusunda 2000 m mesafede kazanan ve dereceli işlerle bu koşuya hazırlanan 5 BEYAZ GÖLGE nin küçük kuponlar için tek olarak işaretlenebileceğini düşünüyorum. Karataş ın tercihlediği 4 PAYİTAHT , hafif sıkleti ile 8 AMİRA , 9 KAHALASAR ve bir süre aradan sonraki ilk yarışında beklenilenin aksine iyi bir yarış çıkarıp sonlarda nefes yönünden etkilenip beşinci olan 3 TROJAN KING bu koşu için yeterlidir.

3.AYAK: Peş peşe ikinciliklerinin ardından muntazam formu ile kazanması normal sonuç olacak olan 6 KARAYAZMALI ya rakip olarak; 5 BLAZE OF GLORY , 2 FAVORİ ve çalışmaları ile 7 MY LEGEND ı öneriyorum.

4.AYAK: İstikrarlı koşularının ardından bu koşu için ciddi şekilde hazırlandığı duyumlarını aldığım 5 YARAMAZ ÇOCUK kazanabilir. Bir süredir uzun mesafelerde koşup sonlarda birinciliği kaptıran 1 ARTIC MAN bu sefer kısalan mesafede beyaz bayrak ayna yapabilir. Favorinin en ciddi rakibidir.

5.AYAK: Biraz riskli bir tek tercihi olsa da ekürisinin de desteği ile Mehmet Kaya idaresinde kazanmaya çok yakın gördüğüm 2 RENGÜL günün bankosudur.

6.AYAK: Hazırlıkları ve hafifleyen sıkleti ile yarışın favorisi olan 3 LEBEZERİN ilk olarak şans verdiğim isimdir. Ancak işler istenildiği gibi gitmezse bu ayak karışır. Sıralamam; 8 SAFE AND SOUND , 1 POONAWALLA , 12 MELLO , 9 COSMIC FEELINGS , 7 SİHİRLİ ve 2 NORTH BLOOD şeklinde olacaktır.

1.AYAK: 1-4-2-6-7-3

2.AYAK: 5/4-8-9-3

3.AYAK: 6/5-2-7

4.AYAK: 5-1

5.AYAK: 2 RENGÜL

6.AYAK: 3-8-1-12-9-7-2

BOL ŞANS.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar