Ana Sayfa / Tahminler / 08 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

08 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Günün ilk ayağında mesafenin uygunluğu ile 1 AFFAN a ilk olarak şans veriyorum. 4 HİSARBEY önde boş kalır ve avans verilirse yetişmek zor olabilir. Son koşusunda beğenimi kazanan 2 BAYHAN , gücünü doğru kullanırsa sondaki atakları ile kendine şans yaratmak isteyen 6 YOL BULAN , nispeten hafif sıkleti ile avantajlı olan 7 KURTÇABEY ve bu mesafelerde Mehmet Kaya idaresinde galibiyetleri olan 3 DEVKAYA ilk ayak için şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK: Son koşusunda 2000 m mesafede kazanan ve dereceli işlerle bu koşuya hazırlanan 5 BEYAZ GÖLGE nin küçük kuponlar için tek olarak işaretlenebileceğini düşünüyorum. Karataş ın tercihlediği 4 PAYİTAHT , hafif sıkleti ile 8 AMİRA , 9 KAHALASAR ve bir süre aradan sonraki ilk yarışında beklenilenin aksine iyi bir yarış çıkarıp sonlarda nefes yönünden etkilenip beşinci olan 3 TROJAN KING bu koşu için yeterlidir.

3.AYAK: Peş peşe ikinciliklerinin ardından muntazam formu ile kazanması normal sonuç olacak olan 6 KARAYAZMALI ya rakip olarak; 5 BLAZE OF GLORY , 2 FAVORİ ve çalışmaları ile 7 MY LEGEND ı öneriyorum.

4.AYAK: İstikrarlı koşularının ardından bu koşu için ciddi şekilde hazırlandığı duyumlarını aldığım 5 YARAMAZ ÇOCUK kazanabilir. Bir süredir uzun mesafelerde koşup sonlarda birinciliği kaptıran 1 ARTIC MAN bu sefer kısalan mesafede beyaz bayrak ayna yapabilir. Favorinin en ciddi rakibidir.

5.AYAK: Biraz riskli bir tek tercihi olsa da ekürisinin de desteği ile Mehmet Kaya idaresinde kazanmaya çok yakın gördüğüm 2 RENGÜL günün bankosudur.

6.AYAK: Hazırlıkları ve hafifleyen sıkleti ile yarışın favorisi olan 3 LEBEZERİN ilk olarak şans verdiğim isimdir. Ancak işler istenildiği gibi gitmezse bu ayak karışır. Sıralamam; 8 SAFE AND SOUND , 1 POONAWALLA , 12 MELLO , 9 COSMIC FEELINGS , 7 SİHİRLİ ve 2 NORTH BLOOD şeklinde olacaktır.

1.AYAK: 1-4-2-6-7-3

2.AYAK: 5/4-8-9-3

3.AYAK: 6/5-2-7

4.AYAK: 5-1

5.AYAK: 2 RENGÜL

6.AYAK: 3-8-1-12-9-7-2

BOL ŞANS.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar