08 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Denk kuvvetlerin KV-6 yarışında binicisiyle iyi bir uyum yakalayan idman performansı ile de ekürisiyle birlikte harika işler çıkaran 6 (GOLDEN TOWER) önceliğim olacak. Her ne kadar da çim pisti biraz yadırgıyor gibi görünse de kazandığı son yarışıyla formunu sürdüren 1 (EL GANADOR)’ la birlikte ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Çim piste daha çok yakışan yapısı ve binicisiyle daha iyi yarışlar çıkaran 7 (KECHİCHE), verdiği araya rağmen idmanda formunu giderek yükselten çim piste olan yatkınlığıyla 5 (MARVELOUS İRON) da tercih edilebilir.

 

2.AYAK:  Aynı pist ve mesafede son yarışını oldukça iyi bir dereceyle kazanan 5 (KIRKPINAR) üzerine kilo ilavesi olsa da Karataş faktörü de devreye girerse bugünkü banko önerimdir. Muhakkak ki yanına yazılabilecek isimler de var, fakat bugün en fazla güvenebileceğim isim bu ayaktan çıkıyor. Dileyenlere alternatif önerilerim binicisiyle oldukça iyi bir istatistiği olan sonlarda etkili atak gücü fazla 6 (TUMBULSABURUM) ve takibimdeki isimlerden patlama yapmasını beklediğim 7 (CAPPADOCİA), çok pist değişikliğine rağmen sentetiğe her yarışında daha tehlikeli bir görüntü çizen 8 (SEVİMLİ), takı değişikliğinin üzerine kilo konusunda oldukça avantajlı olacak olan 10 (COŞKUNKIZ) idmandaki istikrarlı görüntüsüyle günün bomba adayı olarak seçenek olarak kuponlarda yer alabilir..

 

3.AYAK: Son dönemlerde uzun mesafe yarışlarında çok iyi dereceler ve tabelalar yapan 3 (SAMBA) ve 4 (SOYBAŞ)’ı ayrımsız yazıyorum. İdman performansına bakıldığında sentetiği sevdiğini gösteren 6 (İAN TAPP)  benim kuponumda yer alacak sürpriz adayım olacaktır.

 

4.AYAK: Yılın 2 yaşlı dişi tayı seçilen 6 (BİCİ BİCİ) sevdiği pistte ve uyumlu binicisiyle favorim. Bir süredir pistlerden uzak kalması ve formda olan rakiplerini görmezden gelmeli miyiz? İşte buna cevaben Bursa pistinde fırtına gibi esen her yarışını uzak yaparak kazanan 2 (ASİL MAHMUT), idmanda üst düzey performansıyla 4 (MASTER PATRİCK) ve son Açık A3 Mevlana koşusunda sert rakiplerinin hakkından gelen 1 (NEW STAR) ismi ile birlikte yazılmaya aday haline gelir.

 

5.AYAK: İdeal mesafesinde uygun rakipleri yanında önceliğim 4 (CABİRE)’ nin. Son idman performansı tatminkar, usta pilotunun idaresinde 7 (TAHİRE) ve zaman zaman bu mesafede etkili koşular çıkarabilen 3 (BUZDENİZİ) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

6.AYAK: Bana göre günün en zorlu ayağı. Çok öne çıkan isim bulamamakla birlikte 6 at önerim olacak.Sıralamam 1 (GRAND SHİNİNG), 2 (KOŞANEFE), 6 (ZATOPEC), 5 (WOLF KHAN), 4 (MERTADAM) ve 3 (MAXİMUS) şeklinde olacak.

Şablonum:

1.Ayak: 6-1 /// 7-5
2.Ayak: 5 /// 6-7-8-10
3.Ayak: 3-4-6
4.Ayak: 1-2-4-6
5.Ayak: 4-7-3
6.Ayak: 1-2-6-5-4-3

Kupon Tutarı: 25,92 TL  (/// sonrası 1.ayakta 7-5 ve/veya 2.ayakta 6-7-8-10 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombacı Osman

Bici bici özcan yıldırım ile tek olur

Anonim

Bol şans

serdar

Abi tek varmı ?

xcanerx01

Herkese selam elazir altilim istanbula hic bakmadim ustatin yaptini yapacam
8,1,10,3,5
8.1.14.buayakda tapeleya girmesi gerek atlar soniki veya 4 yarisi kalmis atlar irerdiye bir dip notdiyelim 3,6,9,11 dikat
2
4,6,1,3
7
7,15,10,2
Herkese bolsans
mutlaka yasilmasi gerek atlar
8) 8) 2) 4) 7) 2)

xcanerx01

Ustat kuponunnu aynisini yatirim hic bir vikrim yok elazir beni yordu istan bula ustat ikinci aya tek atip yapiyorum bolsan bugun seytanin bacaki kirma umuduyla sayglarimla

nihat

bol şanslar hemşerim…caner kardeş bol şanslar..yazılarından bişey anlaşılmıyor

nihat

hemşerim bide elazığ için bişeyler yazsan çok iyi olur.

mustafa

Can bey başarılar bugun by credle ikinizi israrla takip ediyorum cok ayri seyler düşünmüş sunuzpprogram zor galibarogr

nihat

takip ettiğim kadarıyla çim sezonu açıldığından beri çok fazla ara veren kaliteli atların hiçbirşey yapamadığını gördüm..bugünde bici bici o durumda.bu durum kafa karıştırıyor.ne yapsak bilmemki.çalışmalarıda pek iyi değil gibi.

atiati

6
1.2.7.8
H
2.4
2.4
1.2.3.4.5.6 yorumlarınızı beğeniyorum tesadüfen buldum sizi bende bugünü böyle geçtim herkese bol şans dilerim ebabil göz kırpıyor ;)

xcanerx01

Cok özurdilerim televon um sorunlu hemseim ve paylasip takip edim usdayla benim cikartim atlarala ortaya karisik ikramiye cok aldim darisi hepimise tekrar dilerim ustat tesekur

xcanerx01

korkdum ayakdi hepsi dedim bu 1,2
4
7
Has ladim bakalim

arrow56

Sn Can911 yarın akşam ki izmire 500 liralık 6li yapmayı düşünüyorum bulten den çalışıyorum ama bir türlü guvenebilecegim bir tek cikaramadim bana en guvendiginiz tekinizi yazarsaniz çok sevinirim şimdiden tskler

22
0
Tahmin paylaş.x
()
x