08 MART 2015 PAZAR İZMİR 6’LI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli bol dinlenceli ve kazançlı bir pazar günü diliyorum. Toplumsal bir sorun haline gelen Kadına Şiddet konusuna dikkat çekerek bu anlamlı günde merhume ”Özgecan Aslan” anısına koşular düzenleyen TJK ‘ ya takdir ve tebriklerimizi sunarak tüm kadınların,eşlerimizin ve annelerimizin kadınlar gününü kutlarız. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: İzmir pistinde daha iyi dereceler yaptığını gözlemlediğim 2 (SANCAKGÖR), koruduğu iyi formuyla 1 (KARAMÜRSEL), sonlardaki etkili sprintine beraberinde binici faktörü de eklenince 9 (MURATEFE), azalan kilosu ve eküri destekli 11  (TOROS KAPLANI) ile yeterli gibi görünüyor. Birazcık daha yeri olanlara sürprizcilere bu mesafede daha iyi dereceleri olan 3 (DÖNMEZBEY) ve uzun ara verdikten sonra son koşusuyla nefes açan 6 (PASTACI) ‘yı önereceğim.

2.AYAK: Açık A3 İzmir B.Bel.Başk.Koşusunda Es Es Runner’a geçilen ki kendi yarışını koşsa onu da geçebilecek potansiyele sahip olan 4 (TOPRAKBAY) günün bankosu olacaktır.

3.AYAK: Son iki yarışında sulu piste olmasına rağmen ilk ikide yer alan, bunlarda da Kara Şimşek’e geçilen 4 (TANZER) benim öncelikle önereceğim isim olacaktır.Bu grupta daha önceden koşan ve aldığı birinciliklerle 6 (AYTEN HANIM), binicisiyle bizzat idmanlarını yapan 7 (BABY GAGA) ve tabela seven 3 (DORUK ALİ)kuponumda yer alacak diğer isimlerdir.

4.AYAK: Eğer ki startta oyalanmazsa binicisiyle tecrübeli 3 (DEMİRCİ) ve süper idman performansıyla 4 (FİLOZOF TAY) yarışı önde bitirirse bir nebze kısır programda ikramiye miktarını kımıldatırlar. Yarışın favorileri 2 (SAVAŞAN) ve 1 (ARBEDAŞ) garanti oynamak isteyenlere tabii ki işaretlenebilir.

5.AYAK: Kilosu biraz hafiflediğinde acayip işler çıkartan 1 (BORGATA) kazanmaya yakın. Fakat kilolu koştuğu yarışlarda etkilenen ve bugün çok müsait olan 4 (MIZRAK) günün diğer bir sürpriz önerisidir. Devamında zaman zaman iyi işlere imza atan 3 (TRANSİTİON) ve 2 (SABO BEY) ihtimallerini de sunarım.

6.AYAK: Maiden yarışta 3 yarışta iki 2.liği olan 1 (AĞVA) şablon kurgusunu sürprizleri değerlendirenlere alternatif banko önerisidir.Bu ayağın sürpriz önerileri binicisi tarafından idmanları yaptırılan 3 (KUROSAWA), iyi idman dereceleriyle 9 (SİR PATRİCK), anneden kardeşi Time Attack, Babadan kardeşleri Rüzgar Eto,Yaramaz Çocuk ile 6 (RECEP BEY) şeklindedir.

Şablonum:

1.Ayak: 2-1-9-11-3-6
2.Ayak: 4
3.Ayak: 4-6-7-3
4.Ayak: 3-4 /// 2-1
5.Ayak: 1-4 /// 3-2
6.Ayak: 1-3-9-6

Kupon Tutarı: 23,04 TL (/// sonrası 4.Ayakta 2-1 ilavesi veya 5.ayakta 3-2 ilaveleriyle şablon kurgu değişikliğini çoğaltmayı bütçe takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kuzey2372

Ilkayakta 1 9 ikinci ayakta 1 2 4 üçüncü ayak 7 tek dördüncü ayak 1 2 5 tabela 2 3 5 7 son ayakta 3 11 7 9 10 2 diyor bill kazanç.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x