Ana Sayfa / Tahminler / 08 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

08 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Genç dişi tayların 1700 m mesafedeki mücadelesinde bu yarışa özenle hazırlanan 2 GARDEN OF HEAVEN , Diyarbakır da iki yarış görüp birini kazanan ve tekrar Elazığ a getirilen 1 FISH FRY hazırlıkları ile çok şanslıdır. Bir süre ara verdiği pistlere geçen hafta dönüş yapan 3 İKEBANA üst sıralarda yer arayacak. Bu pist ve mesafede en iyi süreye sahip olan 5 SINCITY tatlı bir sürprize imza atabilir. Son olarak çıkışta sorun yaşamazsa yeterli hazırlıkları ile adından söz ettirecek performansa sahip olduğunu düşündüğüm 4 PERVİNİM ilk ayak için işaretleyeceklerimdir.

2.AYAK: Hepsi birbirinden hazır ve formda isimlerin bir araya geldiği ikinci ayakta Ferit Yardımcı' nın sahibi olduğu ve kendi pilotluğunu yapacağı 5 KAÇAR FEVZİ yi günün bankosu olarak düşünüyorum.

3.AYAK: Diyarbakır dan kazanarak gelen 5 ZENDA binicisi ile uyum sağlarsa kazanabilir. Risk sevenler tek olarak değerlendirebilir. Aksi bir durumda 6 MAGNIFIQUE son yarışındaki gibi koşarsa şanslıdır. Hazırlıklarını beğendiğim 8 HULİN , 2 TRENDSETTER ve binicisinin özenle çalıştırdığı 7 YÜNLÜCELİ KIZ diğer isimler olacaktır.

4.AYAK: Fazlasıyla hazır gördüğüm 2 ATAŞTACUS formda ekürisinin de yardımı ile bir çırpıda bitirebilir. Son yarışını kazanan 3 ZAHAN en ciddi rakibidir. Buradaki bazı isimleri geride bırakarak maiden e veda eden 4 ÇOŞKUNNİL her an devreye girebilir. Değişen binicisi ile 6 ÇİFTÇİ SULTAN sürpriz peşinde olacaktır.

5.AYAK: Kısa mesafeli sürat koşusunun seri birinciliklerine bir yarışlık ara veren formda isim 7 LABRUNA ve idmanlarında canlı görünen 6 BOSSY arasında geçeceğini düşünüyorum.

6.AYAK: Günün zorlu ve sürprize açık geçmesini beklediğim koşusunda bu pist ve mesafede son yarışını kazanan 11 BURAĞIM , yine son yarışından galibiyetle ayrılan 16 İNCİRLİKAYA , eküri avantajı ile 12 BOKSÖRKAYA , ideal mesafesinde sürpriz peşinde olacak olan 18 WIN KIZ WIN , hazırlıklarını beğendiğim 3 SIRRA KADEM , 5 EYYUPBABA , 1 DİDİMOĞLU , 8 KANKARTAL , 2 GADDARINOĞLU ve son yarışında tabela içinde yer alan 4 BİLBAY kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir.

1.AYAK: 2-1-3-5-4

2.AYAK: 5 KAÇAR FEVZİ

3.AYAK: 5/6-8-2-7

4.AYAK: 2-3-4-6

5.AYAK: 7-6

6.AYAK: 11-16-12-18-3-5-1-8-2-4

BOL ŞANSLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar