Ana Sayfa / Tahminler / 08 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

08 EKİM ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Genç dişi tayların 1700 m mesafedeki mücadelesinde bu yarışa özenle hazırlanan 2 GARDEN OF HEAVEN , Diyarbakır da iki yarış görüp birini kazanan ve tekrar Elazığ a getirilen 1 FISH FRY hazırlıkları ile çok şanslıdır. Bir süre ara verdiği pistlere geçen hafta dönüş yapan 3 İKEBANA üst sıralarda yer arayacak. Bu pist ve mesafede en iyi süreye sahip olan 5 SINCITY tatlı bir sürprize imza atabilir. Son olarak çıkışta sorun yaşamazsa yeterli hazırlıkları ile adından söz ettirecek performansa sahip olduğunu düşündüğüm 4 PERVİNİM ilk ayak için işaretleyeceklerimdir.

2.AYAK: Hepsi birbirinden hazır ve formda isimlerin bir araya geldiği ikinci ayakta Ferit Yardımcı' nın sahibi olduğu ve kendi pilotluğunu yapacağı 5 KAÇAR FEVZİ yi günün bankosu olarak düşünüyorum.

3.AYAK: Diyarbakır dan kazanarak gelen 5 ZENDA binicisi ile uyum sağlarsa kazanabilir. Risk sevenler tek olarak değerlendirebilir. Aksi bir durumda 6 MAGNIFIQUE son yarışındaki gibi koşarsa şanslıdır. Hazırlıklarını beğendiğim 8 HULİN , 2 TRENDSETTER ve binicisinin özenle çalıştırdığı 7 YÜNLÜCELİ KIZ diğer isimler olacaktır.

4.AYAK: Fazlasıyla hazır gördüğüm 2 ATAŞTACUS formda ekürisinin de yardımı ile bir çırpıda bitirebilir. Son yarışını kazanan 3 ZAHAN en ciddi rakibidir. Buradaki bazı isimleri geride bırakarak maiden e veda eden 4 ÇOŞKUNNİL her an devreye girebilir. Değişen binicisi ile 6 ÇİFTÇİ SULTAN sürpriz peşinde olacaktır.

5.AYAK: Kısa mesafeli sürat koşusunun seri birinciliklerine bir yarışlık ara veren formda isim 7 LABRUNA ve idmanlarında canlı görünen 6 BOSSY arasında geçeceğini düşünüyorum.

6.AYAK: Günün zorlu ve sürprize açık geçmesini beklediğim koşusunda bu pist ve mesafede son yarışını kazanan 11 BURAĞIM , yine son yarışından galibiyetle ayrılan 16 İNCİRLİKAYA , eküri avantajı ile 12 BOKSÖRKAYA , ideal mesafesinde sürpriz peşinde olacak olan 18 WIN KIZ WIN , hazırlıklarını beğendiğim 3 SIRRA KADEM , 5 EYYUPBABA , 1 DİDİMOĞLU , 8 KANKARTAL , 2 GADDARINOĞLU ve son yarışında tabela içinde yer alan 4 BİLBAY kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir.

1.AYAK: 2-1-3-5-4

2.AYAK: 5 KAÇAR FEVZİ

3.AYAK: 5/6-8-2-7

4.AYAK: 2-3-4-6

5.AYAK: 7-6

6.AYAK: 11-16-12-18-3-5-1-8-2-4

BOL ŞANSLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar