Ana Sayfa / Tahminler / 07 EKİM SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

07 EKİM SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Adana da günün ilk ayağında; 800/48.5 - 400/23.8 Ç çalışması ile beğenimi kazanan 5 SPEED RUNNER öncelikle şans verdiğim isimdir. Sevdiği pistte koşacak olan formda isim 6 DİLEK bu sefer kazanabilir. Uygun sıkleti ile 9 ICY KISS uyumlu binicisi ile işaretlenmelidir. Bir süredir koşmuyor olsa da hazırlıklarına devam eden 4 KILIÇ PRENSES ve iyi çalışmaları ile 10 ASHKELOI ilk ayakta şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK: Ne zaman Adana pistine çıksa istediği sonuçları alamasa da  bu sefer farklı koşmasını beklediğim 3 MAVİ MELEK , kum-çim iyi işler çıkardığı son koşuları ile iyi bir form yakaladığını belli eden 14 ÇAKIRCELEP ve Bu pist ve mesafedeki son koşusunu 1.29.95 gibi parlak bir derece ile kazanan 2 IHLARA BEYİ kazanmaya yakın isimler..Rakip olarak 1 SERKANAĞA , son yarışını kazanan 6 YOLVER ve 4 SERVANAĞA yazılabilir.

3.AYAK: Günün üçüncü ayağında yarış yaşamlarına Şartlı1 mücadele ile başlayacak tüm tayların ayaklarının yere düz basmasını diliyorum. Çok sevdiğim isim olan Win River Win orijinine sahip olan ve idmanlarında çok diri görünen 3 ERSÖZLÜ kendisini çalıştıran Etem Metin idaresinde aksilik olmazsa kazanacaktır.

4.AYAK: Son koşularında oldukça başarılı sonuçlar alan 8 CRITICAL SCORE Özcan Yıldırım idaresinde daha farklı koşuyor. Nispeten daha uygun grupta kolay bir birincilik çıkaracağını düşünüyorum.

5.AYAK: Binicisi tarafından çalıştırılan ve son zamanlardaki formunu beğendiğim 1 GIFTED AKAY eküri desteği ile kazanmaya çok yakın. Küçük kuponlarda risk edilip tek olarak değerlendirilebilir. Adana kum pistte koştuğu iki koşudan birincilikle ayrılan 2 AYDEMİRBEY en ciddi rakibidir. Hızlı geçmesini beklediğim koşuda 6 BIG PRICE , hazırlıkları ile 4 SHAMELESS , 10 BANDIERO ve dört aydır koşmuyor olsa da kalite isim; 5 NO STRESS sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Kısa mesafede istikrarsız isimlerin bir araya gelmesi ile günün en zor ayağı haline gelen bu koşuda bir çok isme şans tanıyorum. Form durumlarına göre sıralamam; 2 AHUNURA , 8 SILA SU , 12 YAPRAK GÜLÜ , 14 SEVİNDİR , 7 MÜJDELİ KIZ , 3 NARİN EFE , 5 FİLİZ ABLA , 1 MAVİ SU ve eküri avantajı ile 4 KALENDER KIZ şeklinde olacaktır.

1.AYAK: 5-6-9-4-10

2.AYAK: 3-14-2-1-6-4

3.AYAK: 3 ERSÖZLÜ

4.AYAK: 8 CRITICAL SCORE

5.AYAK: 1/ 2-6-4-10-5

6.AYAK: 2-8-12-14-7-3-5-1-4

BOL ŞANSLAR.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar