ankara altili tahminleri

07 EYLÜL 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Zevkli bir program açıkçası bugün Ankara ve İzmir yarışları oldukça güzel geçmesini bekliyorum. İki program cezbedici şimdiden herkeze Bol şanslar dilerim.

ANKARA 2 . ALTILI GANYAN 1.AYAK : Başlangıç ayağı 3 yaşlı arap taylarının maiden mücadelesi bir kaç isim ön planda dursa da bakıldığında yarışın zorluğu çok açık bir şekilde ortada ben bugün bu koşunun 1,21 derecenin için de biteceğini tahmin ediyorum bu sebepten dolayı da bu koşuda koşacak olan bir çok ismin şansının birbirine yakın olarak görüyor ve en tehlikeli koşulardan birisi olarak bu ayağı HEPSİ diyerek geçiyorum.

2.AYAK : 2 yaşlı ingilizlerin kısa vadeli 8 koşusunda son kazandığı koşu ile dikkatleri üzerine çeken bir isim oldu koşuya düzgün başlangıç yapması halinde önde istediği tempoyu kurduğunda ne derece başarılı olduğu son geçtiği rakiplerine bakılınca da ortada olan bir isim olmasına rağmen benim bu koşuda en çok dikkatimi çeken farklı bir tay oldu ilk startını koşmuş olmasına rağmen viraj üzerinde yol bulma sorunu yaşayıp son 100 metre içersin de bile önü kapalı olan bu isim adeta usta atlar gibi son 50 metrede yolu bulduğunda mükemmel bir sprint atarak fotoya uzanmasını bilmişti. ilk yarışında bu derece başarılı koşup koşu tecrübesi kazanmış olan bu ismin bu gün geliştirdiği form grafiğine de bakıldığında yaptığı güzel galoplarını da göz önünde tutarak ilk şansı 5 İNAZUMA ya veriyorum. Her şeye rağmen bugün Ankara pistinde koşmasına rağmen son yaptığı koşu başarısını devam eden formuyla gerçekleştirilmesi halinde seri bir birincilik halkasına devam edecek olan 1 MY WİLL kuponumda yeterli olacaktır.

3.AYAK : Tek olarak yazmakla yazmamak arasında kalıp üç isimle geçtiğim bir koşu oldu eküri avantajıyla birlikte bugün ki rakiplerine çok kolay bir biçimde üstünlük kurmasını beklediğim isim 1 THE DAUTHER SUN , kilodan etkilenir mi etkilenmez mi tam kestiremediğim bir isim son düzlük sprinti oldukça kuvvetli muhtemelen de agf tablosunda favori yanacak olan isim, fakat son koşularında adeta sınıf atlayan ve her yarışında formunu geliştirip dikkat çeken isimler arasına giren bugün üstünde usta pilotun tercihinde olup 600 / 36 400 / 23,6 işinde oldukça dikkatimi çeken 2 DESTİNO ve son olarak bu tip gruplarda her zaman etkili olabileceğini düşündüğüm ve geçen yıl çok güzel koşular çıkartıp yarışa ağırlığını koyabilecek bir güce sahip olan ve son yapmış olduğu iç pistte 600 / 37 400 / 24  işinde oldukça başarılı olan 7 LEGEND OF CARİA nın kuponum da yeterli olacağını düşünüyorum.

4.AYAK : Geçen yıl çok güzel yarışlara sahne olmuş bir isim bu yıl içersin de yapmış olduğu güçlü rakiplerine karşı her koşusunda başarılı sonuçlara imza atıp bugün kendine uygun rakipler yanında sahaya çıkıp koşacak olan ve yaptığı son çalışmalarına bakıldığında bu gruptan çok üstün olduğunun imzasını atan 5 TAMBORA yı kuponumda BANKO olarak tek yazıyorum…

5.AYAK : 3 yaşlı arap taylarının maiden mücadelesi ilk ayağın aksine dört tayı daha çok ön planda tuttum her koşusu başarılı olup bir türlü sonuca varıp maidene veda edemeyen koşu tecrübesini elinde bulunduran ve grubun yüksek handikaplısı 8 İSAKIZI Ankarada yaptığı çalışmalara da bakılırsak hız kesmeden performansını aynı düzeyde koruduğu görülüyor. Gülerce ekürisinin sahip olduğu ve her koşuda ganyan olarak favori çıkıp bir türlü istenen performansı gösterip maiden e henüz veda edemeyen bugün üçüncü denemesi olacak olan son koştuğu yarışta pisten etkilendiğini düşündüğüm isim 3 ERBOĞA , Grubun en fazla koşu tecrübesine sahip olan ve son yapmış olduğu 800 /58,9 600/ 43,4 /400 / 28,0  galop unda oldukça dinç gözüken 12 YASMİN ve son olarak bugün kum piste iki koşup istenilen sonucu alamayıp bugün çim piste çıkan ve etkili koşmasını beklediğim gelirse muhtemelen çok tatlı bir süprize de sahne olacak 6 VAAT yazarak bu ayağı geçiyorum.

6.AYAK : Henüz maiden olmasına rağmen her koştuğu koşu sonrası bir adım daha öne gelen her koşusunda üst basamakları yakalayan bir isim son yapmış olduğu koşusunda oldukça başarılı koşup o gün rakibinin çok iyi koşmasından ve iyi hazırlıklarından dolayı ikincilikle yetinen ismin bugün bir adım daha geliştirdiği kondisyon ve performansıyla ara verip dinçlikle gireceği bu koşuyla istediği birinciliğe ulaşmasını beklediğim 8 ROCK OF SEA yı kuponumda günün BANKOSU olarak yazıyorum.

ANKARA 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM.

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11

2.AYAK : 5,1

3.AYAK : 1,2,7

4.AYAK : 5

5.AYAK : 8,3,12,6

6.AYAK : 8

TUTAR : 15,84 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

06Cengo06

Bolşanslar rica etsem 1.altılı içinde yorumlarınızı alabilirmiyim 😊

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x