07 ARALIK 2015 PAZARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Değişen programlar nedeniyle Pazartesi gününe denk gelen İzmir programının tahminleriyle birlikteyiz. Özellikle ilk iki ayakta AGF dışında önereceğim isimlerden bir iki tanesinin gelmesiyle hiç bir şey vermeyecek gibi olan programda biraz kıpırdayabilir. İzmir tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Kazandığı koşu sonrası formunu çalışmalarında sürdürdüğünü gördüğümüz uyumlu binicisiyle start alacak olan 4 (SARJANA) öncelikli gelmekte. Handikap koşuda kilo indirimi alan isimlerden ve mesafenin kısalması da avantajına olacak olan 7 (MY GOLD), aldığı sonuçlarla yavaş yavaş İzmir’e alışmaya başladığını gösteren 6 (RUH ADAM), kilo indirimli bir diğer isim ve sevdiği mesafeye de çıkacak olan 5 (NİKOLAYEV) ve binicisinin katılacağı tek yarış olması münasebetiyle tabii ki geçmişinde bu mesafede aldığı başarılı sonuçlar vesilesiyle sürprizde 3 (AİRTOUCH) ilk ayaktaki önerilerimdir.

2.Ayak: Güzel Fethiye’nin adına düzenlenmiş bir koşu ve günün en kalabalık koşularından birisi. Beklentisinde olduğum tatlı sürpriz nedeniyle yine biraz yoğun tuttuğum sıralamam şöyle olacak. Formda isim 6 (TRALLES GİRL), mesafe biraz uzadığında kendine şans yaratan 3 (FEVRONYABAY), etkili ve uyumlu binicisiyle 7 (İTS TİME TO SEA), bir süredir ayrı kaldığı ve daha başarılı olduğu İzmir’e kavuşacak olan 12 (LADY TİFFANY) ve muhtemel favoriyi yazmamak olmaz diyerek 5 (SEVİMLİGÜZEL) diyelim.

3.Ayak: Daha uygun bir grupta start alacak olan 2 (SNOW BUNNY) ve binicisiyle oldukça iyi bir ikili oluşturan 1 (LONGLİVE) buraya yeterli olacaktır.

4.Ayak: Yine burda da iki isim önerim olacak. Formda isim 5 (DOĞU PINARI) ve binicisiyle geçtiğimiz pazar güzel bir 2.lik çıkaran 4 (ŞAFAK HANIM) önerilerim olacak.

5.Ayak: Grupta binici uyumu en fazla olan isimlerden 3 (POWER OF THE SUN) çalışma performansıyla önceliğim. Tabela içerisinde gezinen 2 (ERTANBEY) ve binicisiyle gerçekleştirdiği idman sonrası bana da kuponlarda yer açın diyen 5 (TOROS KAPLANI) bu ayaktaki tercihlerim.

6.Ayak: Son yarışına nazaran daha uygun bir grupta start alacak olan 10 (KORATEŞ), eküri desteğiyle daha etkili olacağının düşündüğüm 9 (FERAY SULTAN) ve İstanbul sonrası pisti yadırgamazsa etkili olabilecek 3 (UÇANDEMİR) ile son tercihimizi yapalım.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-7-6-5-3

2.Ayak: 6-3-7-12-5

3.Ayak: 2-1

4.Ayak: 5-4

5.Ayak: 3-2-5

6.Ayak: 10-9-3

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bir tane tek ver de yatırayım bu kuponu. Teksiz altılı oynanmıyor :)

Bol şanslar

George Thomas

Can Öncelikle bugün için teşekkürler ilk ayak senin tekin işimi kolaylaştırdı. Ufak da olsa aldık sayende. Sana gelince admin :) 3. Ayak :1 /6. Ayak :10 bi de 2. Ayaktan kurtulmak istersen 7 olabilir. Seç birini ☺ şimdiden bol şanslar..

Bycreed

Admin ilk şablonu kaldırırsan sevinirim. Son karar kıldığım şablonum :

1. Ayak : 3,6,5,7,4
2. Ayak : 8,1,5,6,10,4
3. Ayak : 1,4,6,2
4. Ayak : 5,6
5. Ayak : 1,5,2,3,4
6. Ayak : 10 TEK

ERTANBEY

By creed üstad, can abi ve yoneticim hepimize bol şanslar olsun

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x