06 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Parasal olarak yüksek sonuçların çıkabileceği ve Grup mücadele kalitesinde izleyeceğimiz koşuların bulunduğu bir Pazar programı var İzmir’de. Hava açık ama oldukça da sert bir soğuk var bugün, inşallah program bitimi cebimizi ısıtacak bir program olur. Yorumlu İzmir tahminler’im aşağıda olup yazıdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: İlerleyen ayaklarda çok öne çıkan bir isim bulamadım. Gece boyunca yaptığım çalışmalarda banko olarak işin içerisinden çıkamadığımdan yazımı sabahın erken saatlerine bırakmayı uygun gördüm. Koşuda neredeyse tüm isimler son koşularını birlikte aynı gün yapmış ve içlerinden bana göre 8 (REAL CAT) oldukça iyi bir performans ortaya koymuş. Yine aynı biniciyle start alacak olan isim altılının açılış ayağında risk alacak olanlara tek önerim olacaktır. Rakip olarak o gün startta takılarak derecesiz kalan 2 (DEMİRÖYKÜ) ve çalışmalarında iyi bir görüntü çizen 9 (SAVİOR ANGEL)’ı öneririm.

2.Ayak: Belki handikap mücadele ama bir araya gelen isimler adeta grup mücadele için toplanmışlar. Tercihim biraz kalabalık olacak. Son yarışında startta kalma sorunu yaşaması nedeniyle beklenen yarışını yapamayan Turbo’nun kalite temsilcilerinden 2 (MAESTRO) önceliğim. Son birinciliklerini atbaşı paylaşan 4 (ATEŞYAĞMURU) ve 1 (ZAFERİMOL), seri 2.liklerle formunu sürdüren 3 (BOZDAĞ EFESİ), şu ana kadar tüm koşularını birlikte gerçekleştirdiği binicisiyle uyumunun karşılığını son koşusunda kazanarak alan 6 (MAZIKIRAN) ve sentetik dışında kum piste ilk kez çıkacak olsa da eküri desteğiyle söz sahibi olabilecek olan 5 (ÇİZMELİ) bu ayakta yeterli olacaktır.

3.Ayak: Çok istikrarlı olmayan İngiliz taylarının handikap mücadelesinde binicisiyle şu ana kadarki en iyi derecelerini alan 6 (RED QUEEN), elimizde kaba kumda sadece sene başında koştuğu İzmir yarışlarının verisi olsa da seri tabelalarının tesadüf olmadığını gösterecektir 7 (YOUR TİME), idmanlarını dahi birlikte yaptığı binicisiyle start alacak olan son 2.liğinde dikkatimi çeken 4 (GREEN TEA) ve tabelaya yakın elde ettiği sonuçlarıyla mesafeye de alışkın olan tecrübesiyle 3 (KASAP FARİZ) diyelim.

4.Ayak: İzmir’le yeni tanışacak olan kaba kum tecrübesi olmasa da tabela yakınları elde ettiği sonuçlarla 6 (PEACE TİME) benim için önceliği almakta. Muhtemelen koşunun favorisi çıkacak olan ekürilerden tecrübeli binicisiyle 8 (ŞANLIKAYA), kılpayı maidendan çıkışını erteleyen 2 (FLY CAT) ve yine tecrübeli binici tercihinde bulunan 7 (PENDİK FIRTINASI) söz sahibi olabilir.

5.Ayak: Aynı zamanda ikamet ettiğim ilçe adına düzenlenen Bornova koşusu adına layık isimler bir araya gelmiş. Tercih etmek konusunda biraz zorlanmış olsam da bu mesafede şansı her zaman yüksek olduğunu gördüğümüz 12 (TUMBULZELE), yeri geldiğinde çok daha kalite yarışlarda boy gösterip başarılar elde etmiş sonlardaki inatçılığıyla bilinen 8 (ŞAHPAZLI), son dönemlerdeki şansızlığını üzerinden atabilecek bir grup yakalayan 3 (GÜMBÜRGÜMBÜR) ve performansını yükseltmeye başladığını gördüğüm 1 (GARANTİ) ve binicisiyle yer aldığı koşularda mutlaka iyi neticeler alan 4 (KIŞLALI) bu ayakta yeterlidir.

6.Ayak: Dişilerin handikap mücadelesinde mesafe kısa bir de katılımcı sayısı fazla olunca ummadık isimler adını önde yazdırabilir. Önceliğim son birinciliğiyle formunu sürdüren 9 (SİNEMİS), koşuyu önde kabullenen tavşan yapısıyla fakat tüm nefesini  baştan bitirmeyip biraz sonlara saklayabilirse 1 (FESTİVALE) son ayakta yeterli olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 8 /// 2-9

2.Ayak: 2-4-1-3-6-5

3.Ayak: 6-7-4-3

4.Ayak: 6-8-2-7

5.Ayak: 12-8-3-1-4

6.Ayak: 9-1

Kupon Tutarı: 57,60 TL (1.Ayakta 2-9 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe tercihinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 2 (ÖZGÜRÜNOĞLU) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Izmir soguk oluyor muydu

admin

Geleceğiz inş oralara, emekliliğe :)

admin

Teşekkürler şimdiden acıktık :)

Adrian

Ankara’da donuyoruz.

1.) 2-8
2.) 4-2
3.) 3-4-10-11-9
4.) 2-6-4-10-11-8
5.) 3
6.) 11

George Thomas

Valla ben erken emeklilik yapıp kaçtım istanbul’dan. 1 senedir fethiye’deyim. her ay 1 haftalığına iş için mecburen geliyorum. Sakinliğe alışınca da istanbul hiç çekilmiyor. Bence yaşanabilecek tek büyük şehir izmir olabilir. Emekliliği beklemeyin bence. Ömür geçiyor.

admin

Şimdilerde o sakinlik 1 haftadan sonra sıkıcı oluyor. 50 yaşa bir kulak kabartalım ömrümüz yeterse olur inş. Yapabilenlere de imrenmiyor değiliz hani. Siz büyük ikramiyeyi çoktan vurmuşsunuz :)

George Thomas

:) valla iyi gidiyor şimdilik. Tabiki insanın özlediği şeyler oluyor. Ama hep demişimdir istanbul’da insan çalışmak için yaşıyor. Bu tarz yerlerde ise yaşamak için çalışıyorsun. Hayata, kendine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırabiliyor. Neredeyse herkesin emeklilik hayalidir :) biraz cesur olup en azından denemek lazım derim.

Cihan

Izmir Altili Tahmin
1.Ayak- Real Cat öncelikli olsada Mayko ve No Woman No Cry ayni ölçude yazilmali.
2.Ayak- Bu ayak da aprantileri eleyip Jokey tercihi uyar. Maestro, Bozdag Efesi, Çizmeli, Singapur Pirensi, Artur yeterli.
3,Ayak- Hafif kilolu Erkek atlar kazanir diyorum. Bullet Proof Banko.
4.Ayak- Biraz beklerse Fly Cat, Name Her Name ekurusuyle, Sanlikaya ve Pendik Firtinasi yeterli.
5.Ayak- Dengelenen kilo kosusunda Gumburgumbur tek.
6.Ayak- Orjinleri tercih etmek lazim. Festivale,Güzel Irem, Slevan,Chaste, Sea Sacret, Lady Westport zorlu yarisi çözer.
Herkese bol sans

George Thomas

:) Can çok teşekkür ederim. Çok uzak sayılmayız bu taraflara beklerim. Gerçekten cennet buralar.gerçi sizde güzel ülkemin bana göre en güzel şehrindesiniz ama heryerin farklı tadı vardır.

George Thomas

Bu arada ilk ayak için tebrikler ve teşekkürler. Seni dinledim risk aldım.

HAFİYE.48.

selam sayın admin izmir tahmilerim sayın
Can beyin sayfasında yayınlarmısınız rica
etsem lütfen çünkü birtane izmir tahmini
Verilmiş sayfada lütfen ilgilenirmisiniz
Çok teşekkür ederim iyi çalışmalar ve iyi
Günler dilerim Saygı ve sevgiyle kalın

admin

Mobildeyim siz yaz9n tekrardan

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x