06 TEMMUZ 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında İSHAKBABA – ALTINCIHİS ile birlikte dörtlü ganyan olduğunu düşünüyorum. Takipçi yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesiyle start alan İkinci altılı ganyan da İstanbul pistinde ki zorlu yarışlarından sonra bugün kendisine göre çok uygun rakipler içerisinde start alacak olan ve bu tip uzun mesafeli yarışlarda özellikle başarılı sonuçlara imza atan ve üzerinde ki form olarak yükselişte olan A.Sözen’in Bursa pistinde iki isimle start almasıyla birlikte kazanmaya daha yakın olarak gördüğüm 2 İSHAKBABA’yı günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde özellikle Bursa pistinde ki maiden koşuların zorlu geçmesini bekliyorum. Uzun ara sonrası koşu gören ve bugün Bursa ya getirilen 5 NORTBEACH koşunun önde isimlerinden olup muhtemelen agf tablosunda üst sıralarda yer alacak isimdir. Eksik koşması durumunda Kocaeli pistinden gelen ve koştuğu üç yarışta da tabela içerisinde kendisine yer bulan 7 ADİOS, idmanlarında ki hazırlıklarında iyi işler ortaya çıkaran 10 KELTEN FİRE, 11 LADY BRIBISCUIT, İzmir pistinden Bursa ya getirilen form olarak iyi durumda olan 3 GOLDMARK ve Bursa pistinde ki son ikinciliğinde yeşil ışık yakan 1 BİG BET koşu içerisinde kuponumda yer verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Şartlı yarışında koşunun Yamak statüsünde olması koşu içerisinde zorluk yaşatıyor. Grubun yüksek handikapa sahip olan iki ismi ön plana çıkardığım isimler olup 1 WİN FOR ME, 7 SADIK AĞA eşit şans verdiğim isimlerdir. Bu iki ismin eksik koşması durumunda İzmirden çok formda geldiğini düşündüğüm 2 BEKİRİM, bu tip mesafelerde etkili yarışları olup bu koşuyla birlikte çıkışa geçiceğini düşündüğüm  6 RAY OF SUNSHİNE kuponuma eklediğim isimdir.

4.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarına ait tek kupalı koşu olan Süleyman Çelebi koşusunda son startıyla birlikte kendi kalitesini sonunda görkemli bir birincilikle süsleyen ismin bugün devam ettirdiği formuyla birlikte zorlanmadan bir koşu kazanmasını bekliyor ve kendisi hakkında çok fazla yazılacak birşeyin olduğunu düşünmüyor agf tablosunun haklı olarak üstlerinde yer alacak olan 1 ALTINCIHİS’i günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlere ait Bölünen Maiden mücadele de oldukça sürpriz bir sonucun çıkmasını bekliyorum. İlk maidene göre çok daha zorlu geçmesini beklediğim bu koşuda sürpriz arayışları içerisinde bütün isimlere şans vererek HEPSİ diyorum.

6.AYAK : 4 Yaşlı Arapların Şartlı mücadelesinde son iki startında çok fazla anlam veremediğim bu rakipleri yanında şansının oldukça yüksek olduğunu düşündüğüm ekürilerden 4 RUSDAMAT’ı ön planda tutuyorum. Eksik koşması durumunda kısa mesafelerde ön tarafta süratli gidip rakiplerine direnebilecek hazırlıklara sahip 15 ELLİBEŞ, Bursa da kazanarak yarış hayatına başlayıp uzun bir zaman sonra iki koşu gören bugün ters bir yarış yapabilecek hazırlıklar içerisinde olan 7 CİVANTAY, Bir süre geri çekilen ve bugün üzerinde bu tip gruplarda her zaman ön plana çıkabilecek bir jokey olup idman görüntüsünde farklılaşan 1 ABERAT, Ara sonrası koşacak olan isimlerden olan ve idman görüntüsü güzel 3 KILIÇALP, bu rakipleri yanında es geçilmeyecek 2 GÜMÜŞKUŞAK, son üçüncülüğünde kıpırdamalar içerisinde olan ve devam eden formuyla koşu içerisinde neticeye gidebilecek 13 ŞAHGÖZÜ kuponumda şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2 İSHAKBABA

2.AYAK : 5,7,10,11,3,1

3.AYAK : 1,7,2,6

4.AYAK : 1 ALTINCIHİS

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

6.AYAK : 4,15,7,1,3,2,13

TUTAR : 141,12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...