istanbul altılı at yarışı tahminleri

04 ARALIK 2020 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

4.KOŞU: Son koşusunu kazanan 4-CİĞERDELEN etkili sprinti ile favorim olup günün alternatif teklerinden biri olabilir.Formda isimlerden 7-LAZOĞLUM , sentetik pist performansı iyi olan 6-CESURMİRZA ve uygun kilolu 10-NEŞETİM diğer şans verdiğim isimler. 3-KARAÇETİN ve ağır kilodan etkilenmezse 1-DEMİRYILDIZ da koşuya ortak olabilir.

5.KOŞU: Mesafeye yatkın ve sonlarda etkili gelen 8-CİBO HAN koşudaki favorim. Boş kilo ile start alacak ve her an ters bir yarış koşabilecek 9-REGAMOUR , son yarışında ağır kilodan etkilenen 6-ONE LOVE ve son sentetik yarışında gereğinden fazla yüksek tempoya çıkınca sonlarda ikincilikte kalan 4-BELIEVE IN ME rakip olarak gördüğüm isimler olacak.

6.KOŞU:  Son koşusunda yarışın son 800 civarına kadar oldukça ağır tempolarda gitmesinden dolayı öndeki rakibinin diri kalması ile kazanabileceği hatta mutlak kazanması gereken koşudan ikincilikle ayrılan 4-GRASHOF bu defa Aslan Adam, Sumel Han, Baldemar ,Doğa Kanunu hatta Trevi Fountain gibi önde gitmeyi seven rakiplerinin yükselteceği tempoda sonlardaki sprinti ile etkili olacaktır. Aralıklı olarak koşan ve Kasım ayı içinde etliye sütlüye dokunmadan koştuğu yarışta rahat tempoda öndeki grubun dibinde koşuyu bitiren kalite isim 6-MAGNUM OPUS ilk rakibi olacaktır. Tekrar Karataş tercihi ile start alacak olan 8-PETROCELLI performansını merakla beklediğim isim olacak.

7.KOŞU: Günün zor koşularından birisi..Sentetik pistte iddialı olmasını beklediğim 3-İDİLKIZ , 7-BLACK GRAPE , 4-SÜPER BIRD öncelikli tercihlerim olsa da 2-FIRTINALI DENİZ , 6-TANIRKIZ ve 1-AKSİ SEDA da şans verdiğim isimler olacak.

8.KOŞU: 3-MAÇA KIZI daha sert gruplarda start almıştı. Gerçek performansını koşuya yansıtırsa bu grubu geride bırakır. İlk koşusu havalı olan 5-ROTTERDAM , sentetik performansını beğendiğim 1-BALL OF LOVE ve her an sürpriz yapabilecek 8-ANCK SUNAMUM rakip olarak gördüğü isimler.

9.KOŞU: İki koşudur oynadığımız 10-TURAP BEY’in uygun grupta bir aksilik olmazsa ekürisi ile birlikte kazanması gerekir diye düşünüyorum, bankomdur.

İSTANBUL II

1.AYAK: 4 /7,6,10,3,1

2.AYAK: 8,9,6,4

3.AYAK: 4,6,8

4.AYAK: 3,7,4,2,6,1

5.AYAK: 3,5,1,8

6.AYAK: 10

Kupon Bedeli: 20,16 TL / 120,96 TL

Herkese bol şanslar

Yazar: RISING

guest
44 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ihatar

Zoru kolay eden yorumların için çok teşekkür ederim Sevgili Dostum Rising, yazdığın ganyan olsun.

admin

Bol şanslar Rising

admin

Teşekkürler.

3-1-8-9
3-5-4-8
4-8-6
3-4-2-10
3-1-9-5
13-10

Baranovici

Bol şanslar rising. Emegine sabrına saglik

ihatar

Hazır Admin de buradayken Mustafa üçümüzü de bir okutsa mı Baranovici:))

HUSEYIN IZMIR

İSTANBUL 1. ALTILI
1] 3
2] 12,6,5,11,9
3] 7
4] 4,1,7,11,6
5] 8
6] 4,1,8,2,6

2.ALTILI
1] 4,1,7,11,6
2] 8
3] 4,1,8,2,6
4] 2,6,3
5] 3,5
6] 10 AKIN güvenimizi boşa çıkarmaz.
Bol şanslar yazdıklarımız ganyan olsun.

cincinatikid

Bol şans Rising,emeğine sağlık

Menderes

1’Cİ Altılı İstanbul.
1.AYAK: 2,5
2.AYAK: 6,12
3.AYAK: 7
4.AYAK: 4,1,10
5.AYAK: 8,7,4
6.AYAK: 8,1,6
TOPLAM TUTAR: 7,56 TL.

2’Cİ Altılı İstanbul.
1.AYAK: 4,1,7
2.AYAK: 8,7,4
3.AYAK: 8,1,6
4.AYAK: 7,2
5.AYAK: 1,3,4
6.AYAK: 10
TOPLAM TUTAR: 11,34 TL.
Herkese Bol Şanslar.

Faruk Kahraman

Bol Şanslar Rising…

Baranovici

comment image

Baranovici

4+7=11 yapıyor kabul etmezler mi acep bu şekilde:)

derince

Beşli

Hepsi

Hepsi

Fırtınalı deniz

Bush dancer

Bangirbangir-irmak-nenis

Adanalı

Derince kardeşim amatör olarak oynuuorum seni ve arkadaşları takip ediyorm sayende bişeyler yakalıyorum site sakinlerine ve özellikle sana çok teşekkür ederim.4 arkası 2/12/13 çifte oynadım misli.inşallah en büyüğünü sen bulursun tekrardan emeğine saglık.sevgi ve saygılar

derince

Evet bazen beşli ganyan bu fiyatlara kolaylıkla bulunabiliyor..yeterki inandığını tek atmak .inanmadığını kupona dahi yazmamak mesele.
Cok para veren bir beşli ve benim kurguma göre çok da zor olmayan bir kurguydu..hepsi dediğimiz ayağı doğru secemedik..dörtlü ganyan dahi ne güzel vermiş ;)

Yalnız en büyüğü diye bişey yok sevgili Adanalı..burda yazan yazmasa bile bakan faydalanan herkes birşeyler bulsun..en büyüğü bana olsun diye bişey demek olmaz..herkes büyük bulsun bence.;))

Sende bilmiyorum kaç misli buldun..ama iyi harçlık almışsın tebrikler..

derince

Turapbey gelirde herkes birşeyler bulur umarım..
Eğer ki bu yazdıklarımdan biri gelirse beşli yine uçacak ve karatasin aynada vermesi ile kalicaz.

Baranovici

Selamlar derince. Yabancı yarışlarla ilgili var mı tahmin?

derince

Son ayak 5 . Ben onun üzerine kurarim ve besliyi hedeflerim

Baranovici

Teşekkür ederim. Bol şanslar derince

derince

Gulfstream beşli

Hepsi
Hepsi
11 tek
23468
5 tek

Baranovici

Yine kötü kaçtı 5 lın. Geçmiş olsun derince kaybedenler kulübünün başkanlığını sana bırakacağım az kaldı:)

derince

Üçlüye bak dörtlüye bak verdiği paralara bak .ciftelere bak 11 arkası hepsi çifte ,,
hepsi arkası 5 çifte..
vay be neler gitmiş yine ;)))

Baranovici

Macakızı’nın sahibi ben olsaydım Halis Karataş’a bir daha at vermezdim. Bu ne özgüven demezler mi adama?
Sene 2002 Karahübür/Yeminli çiftem var. Yeminli kale Karahübür galiba 2 veya 3. At. Karahübür gelir çiftem Yeminli’ye bakar bu arada gözüme perde inmiş ciddi miktarda çifte yapmıştım. Kalbim güm güm yerinden çıkacak gibidir. Yarış başlar Yeminli elde gelir bu iş tamam çifteyi yakaladım Hızır imdadıma yetişti derken bir anda her şey değişir Hızır yerine Azrail gelir) Sebebi Net bir şekilde Halis Karataş’tır. Kazanacagi yarışı Koca kofa Yemen Tunç abiye verir. Ve bunu kendi itiraf eder. Bir gun Hipodromda (yiğit namıyla anılır) Şarapçı Ertül Canlıkıç abimiz vesilesiyle Halis Karataş’a o yarışı sorduğumda taya çok güvendim benim hatam der. Ben o esnada iç dünyamda Halise kafayı koyarken gülümseyerek canin sağolsun der ordan sinkaflar eşliğinde sessiz sessiz uzaklaşırım. Maçaķızı’nda da sanki biraz öyle oldu halis efendi

Baranovici

comment image

ihatar

9 Eylül 2002 Bursa . Açık B gurubu Araplar Dilruba Yeminliyi geçmiş. Karahübür Erhan Yavuz la kazanmış.Vay hemşehrim bu Halis millete neler çektiriyor. Tek yazarsak gelmez yatırır hiç yazmazsak gelir yatırır.

Baranovici

Aynen sevgili abim:)
Bu arada memleket covid’den geçilmiyor üzerinize afiyet rahatsızlanınca test yaptırdık sonucu bekliyoruz. Yalnız hastahaneler bitik test oldum elime de Favira diye bir ilaç verdiler doktor bu ne dedim? Pozitif cikarsan iç çıkmazsam ne yapım dedim sende kalsın diyip gönderdiler. Gece yarısı test sonucunu bekliyoruz hayırlısı olsun

admin

Geçmiş olsun Baranovici.

Baranovici

Sağol adminim.
Üniversite sınav sonuçlarını bekler gibi telefon elimde e-nabiz’dan test sonucunu bekliyorum. Adana bu defa gerçekten yanıyor Allah hepimizin bütün vatandaşlarımızın yardımcısı olsun

derince

Gecmis olsum.Ne tur semptomlar var.
belirtileri neler

Baranovici

Öncelike Gulfstream 11 için valla tebrik ederim derince. Bravo
Bacaklarım çok ağrıyor hani uzun zamandır maç yapmaz ertesi günü bir hamlık çöker bacaklara tıpkı onun gibi ağrılar var. İki gündür şiddetli (özür dileyerek söylüyorum) ıshal var. Ve sanki iç organlarım ağrıyor.

derince

Ne özrü kardeş.insanlik halı bu..yazın bende 3 ay sürdü o..ama hiçbir şeye yoramadim..geçmiş olsun..dışarda çift maskeyi düzgün şekilde takmaya devam

sivaslı

gecmis olsun kardes ınsallah hersey gonlunuzce olur

ihatar

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz Sevgili Kardeşim doğru söylüyorsun geçenlerde kardeşim de karantinaya alındı Adana yanıyor. Yine bir arkadaşım senin gibi halsizlik kırgınlıkla test yaptırmış Adana da o da pozitif şimdi karantinada dikkat et Güzel İnsan biz seni görmeden görür gibi seviyoruz.

Baranovici

Eyvallah güzel abim bilmukabele:)
sonuçlar için 24 saat dediler hayırlısı olsun bakalım ihatar abim. Bu arada adminim çenem düştü biraz kusura bakma:) cumleten Allah rahatlık versin iyi geceler

admin

Geçmiş günün sayfası sorun olmaz.
Sıkıntı çıkmaz umarım Baranoviçi. İyi bak kendine. Geçmiş olsun tekrardan.

Baranovici

Teşekkür ediyorum adminim. Eyvallah

ihatar

Yalnız sonuç iki güne çıkıyor

derince

Böylesi basit bir beşli 19 bin verdi.. beslinin ilk ayağında gocakaya tercih etsek almıştık..inanılır gibi değil :))
Son ciftesi bile ne kadar uçmuş o kurtardı durumu biraz

44
0
Tahmin paylaş.x
()
x