izmir altılı tahminleri

03 ARALIK 2020 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

Aslında bir günde iki programa çok nadir oyun yapıyorum yapsam da tek tahmin paylaşıyorum ama Mustafa kardeşimizin tayını görünce İzmir’e de kurgu yapmak istedim.Mustafa kardeşimize bol şanslar diliyorum.

1.KOŞU: İlk kum yarışında bariyer dibinden atakları ile tatminkar bir dördüncülük yapan 7-SAVAŞÇI EGE koşudaki favorimizdir. Anneden Cemcem,Rubicon gibi safkanların kardeşi olup babadan da tam bir kum pist pedigrisine sahip 8-KARAMAÇA geçen koşusunda en dıştan oldukça akışlı bir sprint atmıştı.Favoriye sıkı rakip olacaktır. Mustafa kardeşimize tayları için bol şans diliyor ayakları düz bassın diyorum. Gönlümüz Savaşçı Ege’den yana olacak.

2.KOŞU: 3-AYDURU ve 1-PİŞKİN KIZ için arayıp da bulamayacakları grup olduğunu söyleyebiliriz.Bu iki safkan öncelikli olacak.Zaman zaman ters koşular çıkaran 2-GÜLYELELİ ve 9-ÇAY rakip olarak gördüğüm isimler.5-KIZSMET KIZ zor ama sürpriz şansı tanıdığım isim olacak.

3.KOŞU:  Daha sert rakipler yanında gördüğü koşulardaki performansı tatminkar olan 1-DEV ADAM kazanmasını beklediğim isimdir.

4.KOŞU: Yarış hayatına KV koşu ile başlayan ve 7.olsa da bu grup için güzel sayılabilecek bir performans gösteren 6-SPEEDY KING favorim olacak. Ayrton’un tam kardeşi olan 4-KING OF İSTANBUL , çalışmalarını koşuya yansıtırsa 2-BY NUSRET ve Barış Kurdu tercihi ile 7-TUNÇ STAR rakip olacak safkanlar.

5.KOŞU: Son koşularında çok formda gözüken 5-MY MOONSHINE bir birincilik daha çıkarabilir. Özbelge ekürisinin 4-PEEKABOO ilk rakibi olacaktır. 2-KARAMÜRSELLİ ve güçlü kan hattıyla 6-CAPTAIN OF THE SEA de koşuyu her an lehlerine çevirebilecek safkanlar.

6.KOŞU: Son güzel koşusu ve kum performansı ile 6-HELBENT net olarak favori. 5-FOREVER HERE , 3-JAK VJETAR ve 4-WALTZ GOES ON rakip olabilecek isimler. 2-ERBABAM ve 11-MAGIC APPLE sürpriz isimler.

İZMİR I

1.AYAK: 7,8

2.AYAK: 3,1,2,9,5

3.AYAK: 1

4.AYAK: 6,4,2,7

5.AYAK: 5,4,2,6

6.AYAK: 6,5,3,4,2,11

Kupon Bedeli: 67,20 TL

Yazar: RISING

guest
58 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa 1324

İZMİR 1
1 KOŞU. 7 SAVAŞÇI EGE son çim yarışında dizde ve ayakta biraz sorunu vardı o nüksetti arttıramadı kendi halimizde koştuk bu sıkıntı istanbul da başladı yoksa istanbulda koşmayı planlamıştık sert zeminde yumuşak zemine gelmeyi tercih ettik sıvı tedavisini yaptık bu yarışa hazırlandık bende tek ama ben sizlerin için yorumlayacağım 8 KARA MAÇA geç açılan safkan mesafe istediği belli ataklarına geç kalmazsa kazanan olabilir 11 UNIQUE STYLE önceki koşusunda saha da iyi işler yapıyordu iyide koştu 2 EASY EASY izmirde dereceli işlerle hazılanmıştı izmirdeki kayıtlarını sildiirp kocaelini tercih etti kötü koştu ben o yarışında çiçek inde payının olduğunu düşünüyorum işlerinin hakkını verebilir.
7,,,,8,11,2

2 KOŞU. 3 AYDURU tam mesafesi 2 GÜL YELELİ 1 PİŞKİN KIZ 6 ALARAGÜLÜ ve her yarışında sinyale düşen ama kazanamayan 9 ÇAY belki burada patlar ee ne demişler herşey ölür sinyal ölmez :) 4 FERHAL yazılır nede olsa HALİD kanı dolaşıyor damarlarında
3,2,1,6,9.4

3 KOŞU. 1 DEV ADAM BU safkanın koştuğu atlara bakarsanız biri AŞAN BABA ki bu safkan biri kv biri bursada a3 yarış kafa burun bitti bunları geçmesi normal olur biz burada da koşabilirdik ama dev adam olmasa idi ben 1 numaranın kazanmasını bekliyorum normal sonuç olur
1 TEK

4 KOŞU. belki de bölünen maiden en zor ayağı burası hepsi kazanabilir kim gelse şaşırmam ben açıkcası bi çift haneli safkan bekliyorum sılamam 7,2,3,4.6

5 KOŞU. 1 HARD FLOOD seri safkan bir solukta bitirebilir kilodan etkilenirse yüksek tempo yaparsa sıkıntı 2 KARAMÜRSELLİ bu safkanın peşine takılır 5 MY MOONSHINE önde ki kapışmadan faydalanmaya çalışacak olan safkan ki favori 4 PEEKABOO 1ve 5 numaralı safkanlar yürüyemez ise kazanan taraf olabilirler
1,5,4

6 KOŞU. 5 FOREVER HERE , 6 HELLBENT şartlı 5 te yarış görüp nefes yapan 8 FINDIKKIRAN bende bunlar yeri olanlar 3,7 numaralı safkanlar ve zabun ekürisiden satılıp koşturulmayıp direk satış koşusuna konan orada bir kez daha eldğiştiren 12 HAYAL TUFANI çok geniş oynayan olursa diye yazıyorum kulağıma gedli ters bi yarış yapabilir diye ben ihtimal vermedim ama üstümde kalmasın bende olmayacak bunu belirteyim
5,6,8

herkeze bol şans olsun ben bugün için sadece tay ile ilgili yoğunluğum olur kusurabakmayın bu fazla sahayı irdelemeden yaptığım şahsi oyunumdur benim oyunda EGE m tek olucak fazla yüklenmeden kendimizi üzmeden seyirlik ufak oyunlar en iyisi

aynasız 10 abi sen oyununu at buraya ben oynayıp buraya atıcam
sağlıcakla.

Ozcanbek

Dostum merhaba nasılsın inşallah ege mız kazasız belasız allah nazar dan korusun inşallah kilosu kadar birincilik olsun

aynasiz10

7 savascı ege
-6 alara gülü-
1dev adam.3junıormafia
-3dicaprıo.6speedykıng.7tuncstar-
3.4.6.7.8.9.10
6 hellbent 11 magıcapple.12 hayaltufanı
bol sanslar diliyorum

Mustafa 1324

comment image
Abi bol şans 1 tanede ben ekledim sana pencere kalmasın

Onur

Mustafa bey Savaşçı Ege ye kazasiz belasiz basarili bir yaris diliyorum insallah nice birinciliklerinin ilki bu gün olur.

Mustafa 1324

Eyvallah rısıng çok teşekkür ederim biz kazanmak için savaşacağız yiğenim in ismini (ege) izmir hidopromunda duyuyaracağız ben yürekten inanıyorum.

aynasiz10

bol sanşlar diliyorum rabbim yardımcınız olsun degerli yorumlarınızla burada sayın admini rısıng ve diger yorumcularıda okuyor ve yorumlarınıza her gün bakıyorum burada tüm emegi gecen kim olursa olsun her insana cok tsklr bol şanslar basarılar diliyorum hepinizin emeği hakkı cok ama benimde üzgünüm param yok malum emekli hakkınızı helal edin saygılarımla …….

Mustafa 1324

Abim ne demek olurmu sen oyunu nu çıkar ben yatırırım senin oyununu yada benim yarınki oyunuma ortak olursun sıkma canını böyle şeylere sen hakkını helal et bizlere.

aynasiz10

tsklr mustafa rabbim emeginizin karsılıgını versin ben oyun oynarsamda sizlerin degerli yorumlarından faydalanıp 4 te 5 te kalsamda önemli degil benim oyunum 3 veya 5 tl ya tutarsa fazlası beni bozar

Mustafa 1324

Abim sen at oyununu ben senin adına oyar buraya atarım

admin

Selamlar aynasız, işin gücün rast gitsin. Şansın bol olsun.

Fatih

Ayaklatirı düz bassın tüyü kadar para kazanmak nasip olsun allah yarsdımcuın olsun önce kazasız belasız sonrada birincilikler nasip olsun şans ta tanınız da olsun herkese bol şanslar tşkrler

Mustafa 1324

teşekkürler

ihatar

Mustafa Dostum o gün bu gün Savaşçı Ege🏇

Mehmet

Kocaeli yorumlarını bekliyoruz

Baranovici

Mustafa selam dostum heyecanına ortak ettiğin için bizleri teşekkür ediyorum sana. Ege’ye kocaman bol şanslar kardeşim

Mustafa 1324

Teşekkürler dostum ne mutlu bize.

Mehmet

Hadi hayırlısı bol şans kardesim

admin

Bol şanslar Rising. Mustafa rastgelsin, Ege’nin ayakları düz bassın.

Mustafa 1324

Sevgili admin teşekkürler

Hasan

Bol şans usta tebrik ederim

Meto

Bolşanslar rising ve mustafa adıgibi savaşarak kazanır ege ihşallah önce kazasız belasız

Mustafa 1324

saol meto

ihatar

Sevgili Dostum Rising bugün duble olur inşallah

ihatar

Sevgili Dostum Rising uzun zamandır kıyısından dönüyordun dün nihayet beşli de olsa şeytanın bacağını kırdın seri olsun inşallah bugün duble bekliyorum. Şimdi sıra Adminde ve Baranovicide çünkü Baro da tutan kuponu kaybetti onu telafi etmesi lazım. Bu arada dileğim tüm mahalle sakinlerinin güzel ikramiyeler alması. Bugün herkes kazanır herkes mutlu olur inşallah.
Tabi öncelikle tüm sitenin tayı olan SAVAŞÇI EGE KAZANIR İNŞALLAH

Mustafa 1324

sevgili dost inşallah iyi temennilerinin için teşekkür ederim.

Baranovici

Dua’larında bizleri andığın için çok teşekkürler sevgili Ihatar abi. Bol şanslar hepimize olsun

Baranovici

Selamlar Rising:) emeklerinin karşılığını almanın zamanı:) daha buyuklerine hep birlikte inşallah şans melekleri senden adminden mustafa ve tayından tüm değerli yazarlarımızdan ve mahallemizden yana olsun.. 2020 güzel süprizlerle bitsin inşallah

Buca06

Herkese sağlıklar diliyorum…

KENDİMCE İZMİR -1- KUPONUM:

1.AYAK: 8 *** KARAMAÇA

2.AYAK: 1 *** PİŞKİN KIZ

3.AYAK: 1 *** DEV ADAM

4.AYAK: 5-3-6

5.AYAK: 3-9-2-5-7

6.AYAK: 1-6-2-3-11-7

KENDİMCE İZMİR -2- KUPONUM:

1.AYAK: 5-3-6

2.AYAK: 3-9-2-5-7

3.AYAK: 1-6-2-3-11-7

4.AYAK: 2-4

5.AYAK: 5-3-9

6.AYAK: 2 *** KARAMIH

BOL ŞANSLAR…

Mustafa 1324

Koşamadık olmadı belli oldu savaşmak tan korkuyor kendini hazır hissetmiyor oyun yapanlar hakkını helal etsin. Sorunumuz biraz büyük gibi duruyor abisine yaptığımız sıvı tedavisi bunda işe yaramadı. 3 numarayı ben hiç tutmadığım için önermedim ama çok iyi bi yarış koştu helal olsun çıktı kazandı.

admin

Sağlık olsun Mustafa, yakında düzelir umarım.

Faruk52

Mustafa bey dert etme, atyarışı bu . Umarım atınızın sıkıntısı kısa zamanda geçer. Paylaşımınız için tşkrler

ihatar

En kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle Sevgili Dostum

Baranovici

Geçmiş olsun dostum. Inşaallah diğer yarışlarında başarılı olur. Eşgalli bir tay toparlanacaktir sıkma canını:)

Mehmet

Sağlık olsun

Mehmet

2 altılı paylasirmisin Mustafa

aynasiz10

saglık olsun diger gunlere kısmet olursa mustafa 2 misli yaptım 5te kaldım borcun olsun ödersin..:))

Baranovici

Izmir2

1.7.9.10.11
2.3.4.6.10
1.5.6.11
4
3
3.5.7.9

Baranovici

Tövbekar arkası Abher günü kapatalim bakalım. Iyi akşamlar cümleten

admin

İyi akşamlar

admin

9-2
2-5-9
h
4-3
3
h

Mustafa 1324

comment image
İzmir 2 iyi dileklerini ileten herkeze teşekkğr ederim ufak tan bi oyun herkeze bol şans olsun

derince

İzmir beşli..

–Bugün geri planda kalan 4 peekaboo
Kumda ilk kez koşacak olsada yurt dışında orjinlerini çok gördüğümüz iffraaj torunu..
Hatta bu ismin bizde de torunu var
luna lovegood
Ona çektiğini dusunuyorum.cazip bankom..

–6 hellbent seri yapabilir.erbabam ilk rakibi.
6234-11-785

–dost bağı favorim..ancak her sonuca açık koşu
Hepsi ( beşli yatarsa bu isim tek dörtlü aticam)

–steel claw kumu daha iyi, favorim.guclu kız ve blackball rakipler 543

–son ayak..son yarısına inanmadığım ahber favorim. Bombacan ve turbocu rakipler 516

ihatar

Uzun aradan sonra bir altılı yakalamıştım fotodan Bombacan çıkardılar. Bu yarış Tekiner indi ama cinler yaptı yapacağını😔

admin

Tebrikler ihatar :)

ihatar

Yok Adminim Tekiner tekti

admin

iKisi var sandım, geçmiş olsun.

ihatar

Teşekkür ederim Adminim önümüzdeki maçlara bakacağız. Adminim Bizim Mustafa kendini okuttu bir de sizinle beni mi okutsa nedir bu şanssızlık?!

admin

Bakarsın turnayı gözünden vururuz, belli mi olur :)

Baranovici

Turna bizi gözümüzden vurmasın onada razıyız adminim:)

admin

Dikkat etmek lazım :)

Baranovici

Geçmiş olsun üstadım. Gelecek olan altilinin habercisidir umarım

ihatar

İnşallah Sevgili Baranovici seni de mi okutsa Mustafa nedir bu üzerimizdeki şanssızlık!?

58
0
Tahmin paylaş.x
()
x