Ana Sayfa / Tahminler / 03 OCAK 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

03 OCAK 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni yılın ilk hafta sonunda İzmir programıyla beraberiz. Cankardeşler sayesinde İzmir'de beşli ganyan yapmaya çalışacağımız yorumlu tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Dişilerin şartlı mücadelesinde bir şekilde maidendan çıkmış ama sonrasında formsuzluk ve istikrarsızlık olarak kim daha kötü yarışması yapan isimlerin bir araya geldiği koşu haline gelmiş bu ayak. Sıralamam tecrübeli pilotuyla 5 (ALAKIZ), İzmir'e geldiğinde tabela yapamamış olsa da koşusunu ve çalışmalarını beğendiğim 8 (PAMUK PRENSES), aynı mesafede 1.lik aldığı performansıyla 2 (ÖZGESU), son koşusundan binicisiyle 1.lik elde eden 7 (MARSİLYA) ve son koşusunda tabelaya girememiş olsa da orjini ile radarıma giren 3 (ÜNÜBOL) diyorum.

2.Ayak: Günün en stratejik koşusu olabilecek ayağında, kumaş olarak kaliteli isimler var olsa da belli bir dönemdir start almamış olmaları da o denli akıllarda soru işaretleri bırakıyor. Bir önceki yarışında aynı mesafede başarısız olmamış olsaydı tek bile önereceğim fakat form durumu en iyi olduğunu gördüğüm 4 (YOUR TİME)'ı önde öneriyorum.İzmir'e olan alışma dönemini artık atlatan 12 (SİDELİ), gördüğü iki koşu sonrası geçmişteki başarılı günlerine dönüş yapma potansiyelini yakalayacak gibi görünen 3 (SARI MUSTAFAM), kazandığı yarışların çoğunlukla uzun mesafede olduğunu bildiğim 2 (RAPİDİSİMU), son koşusunda İzmir'în yeni kumuna alışma yarışı yapan çalışmalarında iyi görünen 9 (CİMİNLİ) ve ara vermiş isimlerden fakat kalitesini grubun üzerinde gördüğüm 6 (BAY DRAGON) bu ayaktaki tercihlerim olur.

3.Ayak: Son yarışlarını kazanan 2 (FAİR MONT), 3 (GOLDEN SWORD) ve 1 (BEST GUNNER)'ı birbirinden ayırt edemedim.

4.Ayak: Açık Babasaad koşusunda 1 (CANKARDEŞLER) tabii ki bankom.

5.Ayak: Bir açık koşumuz daha var bugün İzmir'de. Adına yakışır bir şekilde Güzel İzmir'im koşusunda diye söze başladığım yazılarım da olmuştur zaman zaman. Son koşunda Selim'in hatasız pilotajıyla kazandığı yarışı sonrası çok yabancı olmadığı Uğur Polat da aynı şekilde hükmederek 7 (YALPAGAN)'ı günün alternatif teki olarak önermeme yardımcı olacaktır. Hata olması durumunda diğer formda isimler 6 (FRENKLİ RÜZGARI) ve 3 (MADİBA) devreye girer.

6.Ayak: Sürpriz havasının fazlaca estiği maiden koşuda sıralamam seri 3.lükleriyle 10 (NERUDA), ilk yarışından kılpayı maidendan çıkamayan 8 (HURRİCANE FLY), birlikte çalışmalarını beğendiğim ekürilerden 7 (HALOWANGO) ve tabela yakınlarında gezinen kilo konusunda da bir tık indirim alan 3 (ÇEVİK TAY) günün son önerisi olarak yazımı sonlandırır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-8-2-7-3

2.Ayak: 4-12-3-2-9-6

3.Ayak: 2-3-1

4.Ayak: 1

5.Ayak: 7 /// 6-3

6.Ayak: 10-8-7-3

Kupon Tutarı: 21,60 TL (5.Ayakta 6-3 ilavesiyle geniş kupon 64,80 TL olup bütçe tercihinize bırakıyorum)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

ramazan
Ziyaretçi
ramazan

Bol sans

My_BaşkaN
Ziyaretçi
My_BaşkaN

Can abi senin yorumların altılı kurguma yardımcı oluyor mümkünse her gün yorumlarınızı paylaşınız .. Bol şans

ERTANBEY
Üye

Can abi bol şanslar dilerim.bende sayfanda yorumumu paylaşmak isterim izninle,

1.AYAK : Bu gruptan farklı Sınıfı olduğunu düşündüğüm sevdiği mesafede koşacak olan ve son galobu harika olan (2)ÖZGESU bankomdur.rakip yazanlara PAMUK PRENSES ve ALAKIZ öneririm.Ekürilerden KÜPELİKIZ sürpriz.
2.AYAK : Favorim NOW OR NEVER olmakla birlikte Ayrım yapmadan günün en zor koşusunda hepsi diyeceğim.
3.AYAK : Cuma günkü çalışmasında 800/49 400/23.5 yaparak ilgimi çeken (5)İMBAT favorim.Yine çalışmalarında ilgi odağı olan 1000/1.02 galobuyla (2)FAİR MONT ve (1)BEST GUNNER favoriye rakipler.3numaralı GOLDEN SWORD ve 7aylık aradan sonra iyi hazırlıklarıyla (4)TRAFALGAR yazılmalıdır..
4.AYAK : Koştuğu günden bu yana ilk defa tek atacağım ve artık geçilemeyeceğini inandığım için :)) CANKARDEŞLER seriye bir yeni birincilik daha eklemesi en doğal sonuç olur.
5.AYAK : Normal şartlarda YALPAGAN bankom olacaktı,ama hem koşunun karışıklığı hem formda safkanların olması hemde bankoların çokluğu burayıda çok atla geçmeme neden oldu sıralamamı galoplarına göre yazıyorum 7.3.6.2.1.5.4.
6.AYAK : Avrupa’nın ünlü aygırlarından olan Aqlaam’ın yetenekli ve ileride çok iş çıkarmasını beklediğim tayı (8)HURRICANE FLY’in Kazandığı tecrübeyle bu kez birinciliğe uzanmasını bekliyorum BANKOMDUR…rakip yazmak isteyenlere öncelikle Ezberbozan diyorum.Ben sekiz numaramın geçileceğini düşünmüyorum ama süpriz için sıralamam 5.4.3.12.10.11

2 banko / 5.8.6
10.3.1.2.4.5.9.6.7.8.11.12
5.2.3.1.4
1 banko
7.3.6.2.1.5.4
8 banko

Normal Şablon 23.10

Bol şanslar diliyorum herkese.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

hayırlı günler kardeşim,, pek incelemedim sadece birkaç detay yazmak istiyorum cankardeslerin son koştuğu gün de demiştim cankardesler, turbo,mirhat,yavuzhan gibi atlar koştuğu zaman program çok zayıf olur ve bu atlar gelir ama altılı yinede bin lirayı düşürmez diye,,,,cankardesler geldi ve altılı yine bin lira verdi, bugün de gelse dahi bu zayıf programda öyle bir at gelir ki 4 at içinde üç tane yazarsınız dördüncü at gelir onun için tek yazmayacağınız yerleri h yazmak en doğrusu olacaktır bakalım bugün hangi sonuncu at gelecek,,

ben Red Eye’ye değinmek istiyorum geçen yarısında hepimiz tutuyorduk yorumlarda da belirttik ama bugün gözünüzden kaçmış bu at,,, oysaki son kosusu kendisine ters mesafe idi bugün tam 1600 ve yazmamak olmaz,, ve yine buradan çok kere verilen Marsilya ikinci plana atılmış ben tek yazmayı düşündüm ,,,, gelelim cankardeslere ,, bir yorumcu bu at geçilene kadar tek yazmaya devam edeceğim dedi katılıyorum ona altılı için tek yazalım ama besli ganyan oynayacak isek bence oraya h demek daha mantıklı 3 at 3 at 3 at 4 at fazlada tutmaz dört ayakta birinci at gelse sadece cankardesler yıkılsa besli direk bin lira der ve bu maceraya da girilir bence cankardesler gelirse parayı geri alırsın ama yıkılırsa yüzünü güldürür o ikramiye uzun lafın kısası kendim 4 lü ganyan gibi oynadım cankardesler ve red eye tek

1,2,5,7,8
3,4,6,7,10
1,2,3
1,
4
6,8,10,4 /// 18 tl

ORHAN
Ziyaretçi
ORHAN

Selamlar.Yorumlarınızı hergün takip ediyorum . Yaklaşık 20 yıldır At Yarışı oynuyorum sitenizi gerçekten beğeniyorum yaptığınız ve yapacağınız yorumlar ve şablonlar için teşekkür ediyorum.
Bugün Can Kardeşler olunca beşli ganyan hazır gibi görünüyor.Bense bugün üçlü ganyan yaptım şöyle ki;bugün Best Gunner zorlanacak gibi görünüyorsa da iyi bir yarış çıkaracağını ve bu rakiplerini kolayca geçeceğini düşünüyorum.Aynı şey Frenkli Rüzgarı içinde içinde geçerli.Birinci olma özürlü gibi görünse de bugün çok rahat bir yarış çıkaracağına inanıyorum ve geçilmez diyorum.Hal böyle olunca da geriye kalıyor 3 ayak:) İlk ayağı H yaparak Rahat bir başlangıç ardından 2. ayağı da yeteri kadar atla geçince geriye son ayak kalıyor ve son ayakta Şeker Efe yi başta tutarak bir kaç atla süslüyorum.Yaptığım ve yatırdığım kupon aşağıda umarım beğenirsiniz.
1. AYAK = 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
2. AYAK = 1,2,3,4,6,7,9,12
3. AYAK = 1
4. AYAK = 1
5. AYAK = 6
6. AYAK = 6,8,10,11,12
HEPİNİZE BOL ŞANSLAR..

soner
Ziyaretçi
soner

Can abi 2 ci ayakda sideli ye deyinmişsin abi
kapalı gözlük kulaklıkdan eski takısı sadece kulaklığa dönmüş bence tek bile olur abi

admin
Yönetici

Can abiye de Soner’e de tebrikler. 70hp lik atı getirdiniz, 5 atta yok bende :)

soner
Ziyaretçi
soner

Şablonum
1.AYAK 5-6-7
2.AYAK 6-12
3.AYAK 1-4
4.AYAK 1
5.AYAK 2-3-6-7
6.AYAK 3-8-12

admin
Yönetici

H //
1-2-3-7-9 //
2 //
1 //
6 //
H

Bol şanslar herkese.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Herkese bol şanslar.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

soner kardeşimizin altılıya üzüldüm biz sideli’de gittik ama o yorumu önce okusaydım mutlaka yazardım, ganyan bayiden geldikten sonra okudum o yorumunu,,simdi cankardesleri izleme vakti ;) 4 at koşuyor bakalım koşunun kahramanı kim olacak büyük ihtimalle kışlalı tempo verecek ve uzun zamandır izlemedik söyle 50 metre kadar önde gideni bakalım bu yarışta kışlalı böyle bir macera yasatacakmı bizlere ;) en son dayala bunu yapmıştı hatta kafkaslının sahipleri ve yarış yazarları bayağı eleştirmişlerdi ;)

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla