Ana Sayfa / Tahminler / 03 OCAK 2016 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

03 OCAK 2016 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

1.AYAK:   Mesafedeki dereceleri ve çalışmalarıyla birbirlerine yakın görünen 6.THE FLAMINGO, 4.PAN STAR, 3.LADİN, 2.CANPETEK, 1.AMIGRA ve arasına rağmen 8.JINS PRIDE'ın ilk ayakta değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

2.AYAK:  Önceki yarışlarında birbirlerini geçebileceklerini gösteren 1.AŞK VE GÜL, 2.GÖRGÜNCAN, 3.FÜLANE ve arası olmasına rağmen 9.YAVUZ HATUN öncelikli isimler olup koşunun sürprizi 10.KUMSALGÜLÜ ve 8.GÜLDİKEN’den gelebilir.

3.AYAK:  İyi durumda bulunan safkanlar 5.ATES KUSU, 4.SELMET ve 1.ÇELEBİ MAHMUT üçüncü ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

4.AYAK:  2.HOT CHOCOLATE için söylenecek fazla bir şey yok. Bir kez daha günün bankosu olarak değerlendirilebilir.

5.AYAK:  Kum performansları rakiplerinden farklı görünen 1.AKENETON, 8.PRIZE FOR, 9.SİNCAP GÜL’e öncelik verdiğim koşuda 3.CRITICAL SCORE’unda şanslı olabileceğini düşünüyorum.

6.AYAK:  Daha önce geçtiği rakiplerinin yanında, iyi derecesi ve formda aprantisi ile 13.NURHABER’in kazanmasını bekliyor ve herkese bol şanslar diliyorum.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK:  6, 4, 3, 2, 1, 8

2.AYAK:  1, 2, 3, 9, 10, 8

3.AYAK:  5, 4, 1

4.AYAK:  2

5.AYAK:  1, 8, 9, 3

6.AYAK:  13

Kupon Bedeli:  25,92 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

oktay
Ziyaretçi
oktay

adanadan saglam teki olan varmı arkadaşlar

vedat celik
Ziyaretçi
vedat celik

Kafada LADİN

oktay
Ziyaretçi
oktay

olmadı ladin kardeş
5 atta yattık kısmetsizlik

NEVZAT
Ziyaretçi
NEVZAT

Son ayak 11 ğeçilmez bence rakip 13 ikili dışında biterse bomba patlar

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

2. Ayakta ZEVIN KIZI gordunuzmu 51 ganyana kostu 6. Oldu. Bir ara bizim yazarlar cok tutuyordu bu safkani. Bekleneni veremedi ama bu koşusu toparlandigi yonunde isaret olurmu bilmiyorum. Yarisi seyredenler yorumlarsa sevinirim. Ben seyredemedim.

celal
Ziyaretçi
celal

Tabelada yattım

Yazar: Atlas

Avatar
Adana'da yaşıyorum ve serbest meslek niteliğinde bir işle iştigal ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır at yarışlarıyla ilgileniyorum ve tüm yarış severlere bol şans diliyorum.