Ana Sayfa / Tahminler / 02 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

02 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul'da iki ayrı programda oldukça zevkli geçmeye aday koşular var. Program cazip gözükse de çok ters sonuçlarla iyi bir ikramiye verebilir. Yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Birinci Altılı Ganyanın başlangıç ayağının Maiden mücadele ile açılması beni oldukça zorladı genelde maiden yarışlarda çok fazla zorlanmadan bir kaç isim yada tek tercihlerle geçmeyi daha çok severim. Fakat bu koşuda kayıtlı olan isimlerin birbirlerine o kadar yakın olduğunu düşünüyorum ki bu yüzden hangi ismi dışarı da bıraksam o ismin çıkıp geleceği bir koşu olarak görüyorum. Bu yüzden çok fazla da lafı uzatmadan başlangıç ayağında HEPSİ diyerek zorlandığım bu koşuyu geçiyorum.

2.KOŞU : 3 Yaşlı ingilizlerin Handikap Mücadelesinde kilosuna rağmen koşuda çok ön planda olmayı hak eden bir isim olduğunu düşündüğüm 1 MAKAMBO uyumlu kantarmasıyla koşu içerisinde rakiplerine göre daha ön planda tuttuğum isim olup eksik koşması ve kilodan etkilenmesi durumunda koşu içerisinde dinamo görevinde olarak gördüğüm son startında bugün ki geçildiği rakibine dayanamayıp az farkla gerisinde yer alsa da bugün çok müsait kilosuyla artan form grafiğiyle devreye girebilecek 5 FLİCK THE SWİTCH ikilisini yazarak bu koşuyu geçiyorum.

3.KOŞU : 4 Yaşlı Arapların Şartlı mücadelesinde birinci altılı ganyan için tek banko tercihimi bu koşuda kullanacağım. Uzayan her mesafede ne kadar etkili yarışlar yaptığını gözler önüne seren ismin tuttuğu performans ve formla birlikte bugün kendisi için çok uygun rakipler yanında çok fazla sıkıştırılmadan gösterilen galoplarla kolay bir birincilik yapmasını beklediğim geri planda ikincilik mücadelesinin olduğunu düşündüğüm koşuda 1 İZYAZ'ı Birinci altılı için günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum. İkincilik mücadelesinde muhtemelen arka planda ki isimler arasında sıyrılan ve müşterek oyun için değerlendirilecek ismin UÇANATEŞ olduğunu düşünüyorum.

4.KOŞU : İkinci Altılı Ganyanın başlangıç ayağı olan Bölünen maidenin ikinci ayağınında oldukça zorlu olduğunu düşünüyorum sadece iki ismi elediğim bu koşuda ki sıralamam şablonumda olacaktır.

5.KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlerin Handikap mücadelesinde aranın ardından gördüğü iki yarışla bugün kazandığı kondisyonla birlikte çok etkili bir yarış yapmasını beklediğim her seferinde bahsettiğim ve kumaşının çok iyi olduğunu düşündüğüm eküri isimlerden 11 TORPEDO koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Eksik koşması durumunda Ankara pistinden çok hazır gelen ve kısa bir süre geri çekilen Ankarada ki idman görüntüsü gayet akıcı olan 2 TESLA, Ağır kilosuna rağmen bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olan 1 PAN REKA, Ayhan kurşunun ısrarla bindiği ve bu kez istediği birinciliğe ulaşabilecek hazırlıklara sahip 4 YİĞİTER ve son uzun mesafe yarışında ki ikinciliğinde sinyal veren bugün çok ters bir yarış gelebilecek 6 HECTOR sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.KOŞU : 3 Yaşı Arapların Kısa vadeli koşusuyla son bulan birinci altılı ganyanın kapanışına iki isme eşit şans veriyorum. Son startında oldukça iyi bir sürpriz yaparak startla birlikte koşuyu kazanmasını bilen ismin bugün hiç zorlanmadan galop yaptırılması bu koşuya hedef olduğunu gösteren 1 DEMİRTURBO ve Bursa pistinde ki hazırlıklarında yine çok fazla sıkıştırılmadan galop gösterilen bugün tekrar Halis Karataş gibi usta pilotuyla yarışa iştirak edecek olan 4 GUSTAV arasında en az hata yapanın koşunun birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

İSTANBUL 1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

2.KOŞU : 1,5

3.KOŞU : 1 İZYAZ

4.KOŞU : 1,2,3,4,5,6,7

5.KOŞU : 11,2,1,4,6

6.KOŞU : 1,4

TUTAR : 88,20 TL

 

7.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizkerin Grup kupalı koşusunda ilk startında koşusunu güzel bir birincilikle kazanan ve o gün için banko tercihlerim arasında yer alan ismin üzerine koyarak gireceği bu koşuda ilk şans tanıdığım isim 4 RUBUCO olup, ilk startını yine güzel bir birincilikle kazanan ve kazandığı yarış derecesinde güzel bir sonuca imza atan devam ettirdiği formuyla 5 UĞUR BUBAM ön planda ki iki erkek isim olup, Ankara pistinde oldukça başarılı yarışlarından sonra bugün yakın ara koşacak olmasına rağmen üst üste kazandığı yarışların tesadüf olmadığını ispatlaya bilecek 7 CEKU ve Bursa pistinde uzak ara kazandığı koşusunda adeta gövde gösterisi yapan 8 THE LAST ROMANCE'yu da kupona ekleyerek bu koşuyu geçmeye çalışacağım.

8.KOŞU : İkinci altılı ganyanımda Banko tercihimi kullanacağım 4 ve Yukarı arapların kısavadeli koşusunda yapmış olduğu idman görüntüsünde muhtemelen bu koşuyu kazanabilecek görüntüyü veren üzerine usta pilot tercihi yapılan ismin çok fazla zorlanmadan koşuyu rakiplerinin önünde kazanmasını beklediğim 2 CANKURTBEY'i İkinci Altılı ganyanda BANKO olarak kuponumda tek tercih ediyorum.

9.KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların Handikap mücadelesinde belkide günün en büyük sürprizini beklediğim bu koşuda kupon bedeli açımdan hepsi tercihi yapmasam da elediğim isimler içerisinde barındırdığım bir ismin bugün çok tatlı bir sürprize imza atmasını bekliyorum. Kendisinin henüz koşu kazanmamış maiden bir statüte olmasına rağmen son startından sonra geriye çekilerek düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlanan ve bomboş kilosuyla bugün seri stilini kullanarak ön tarafta rakiplerine direnerek koşuda beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim muhtemelen agf tablosunun en altlarında yer alacak olan 12 DEMİRÖRS koşuda ilk şans verdiğim isim olup, Ankara ve istanbulda kolay yarışlar kazanan bugün çok fazla sıkıştırılmadan gördüğü galoplarla bu koşuya deklare olan 6 TUMBUL FUNDA, Bu tip mesafelerde çok ters bir yarış yapabilecek bir isim olduğunu düşündüğüm 3 BALTACI, Kazandığı yarışla birlikte formunu bulan bugünde şanslı olacağı bu mesafede 9 ONURŞAH, olmazla olmazlardan olduklarını düşündüğüm 8 KORCAN ve 7 ÖZALAK sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 1,2,3,4,5,6,7

5.KOŞU : 11,2,1,4,6

6.KOŞU : 1,4

7.KOŞU : 4,5,7,8

8.KOŞU : 2 CANKURTBEY 

9.KOŞU : 12,6,3,9,8,7

TUTAR : 117,60 TL

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Derecelere göre Uğur Bubam ile Last Romance koşu sonunda fotoğraf çektirirler :)

Bol şanslar

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Hepinize bol şanslar arkadaşlar
1,altilim
Istanbul
1,ayak zor bir maiden koşusu siralamam
4,7,2,6,9,8
2,ayak 2 AFTER FOREVER BANKO
3,aysk 5,1,2,6
4,ayak HEPSI
5,ayak bu ayakta surpriz olur diyorum ve HEPSI
6,ayak 4 GUSTAV BANKO

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul
1,ayak zor bir maiden koşusu siralamam
4,7,2,6,9,8
2,ayak 2 AFTER FOREVER BANKO
3,aysk 5,1,2,6
4,ayak HEPSI
5,ayak bu ayakta surpriz olur diyorum ve HEPSI
6,ayak 4 GUSTAV BANKO

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul 2,altilim
1,ayak HEPSI
2,ayak HEPSI
3,ayak 4 GUSTAV BANKOM
4,ayak bence gunun en karišik ayaği bu yuzden HEPSI
5,ayak onde çok atin kapişacak olmasindan dolayi sprint te geç kalmadiği taktirde çok rahat kazanacağini duşunduğum 3 KINALI KUZU BANKOM
6,ayak eyer yariş 1,32 civarinda biterse 6,7,8 nolu atlarin dišina çikmaz diye duşunuyorum

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İSTANBUL 2.ALTILIM

1,3,5,7

1,2,4,6,7

1,2,3,4

8,5,7,2

3,2

6 BOL ŞANSLAR

Mehmet28
Üye

Bol şans yavuz. Fazla inceleme fırsatım olmadı ufak bir misli denemesi yaptım

8
5
4
1,7,5,6
4,6,7,8
3,4/7,1

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...