02 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İlk bakıldığında Bursa programı demiyeceğimiz kadar cazip ve zevkli koşulara sahne olacak Bursa da Yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların Şartlı mücadelesiyle start alan Altılı ganyan da çok uzun ara sonra gördüğü iki yarış sonrası Bursa ya getirilen ismin Bursa pistinde yapmış olduğu çok kolay galoplarda bu rakiplerinin önünde klasıyla sahaya çıkıp kolay bir birincilik beklediğim muhtemelen yarın yüksek oranda agf tablosunun üst seviyelerini zorlayacak kaliteli isim 10 UÇARER ‘le güne BANKO tercih ederek başlıyorum.

2.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı mücadelesinde yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan isimlerden Ankara pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi galoplar sergileyen 2 HAZİNE MALI ilk şans verdiğim isim olup, Yalçın ekürisine ait olan ve Bursa pistinde ki idmanlarında çok fazla sıkıştırılmadan güzel işler çıkartan klas bir orijine sahip olan 5 PUSULA yarış içerisinde en hazır gördüğüm isimler olup bu iki isimle bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Şartlı mücadelesinde ters bir sonuç gelebilir yarışlara dinlenerek gelen isimlerin yapmış olduğu idman görüntülerinde birbirlerine yakın oldukları gözlemleniyor. Çok fazla riske girmek istemediğim bu koşuyu az at olma sebebiyle HEPSİ diyerek kapatıyorum. Ön planda tuttuğum isimler ; 6 ROWDY, 2 ARKANSAS SOUL , 5 LAS TERRANAS

4.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Kısavadeli koşusunda seri birinciliklere bağlayan ve her koşusunda üstüne koyarak ilerleyen 3 BEHRAMKALE ilk şans verdiğim isim olup, Kum performansı daha yüksek olmasına rağmen bugün ki hazırlıklarında çok iyi işler çıkaran ve üzerinde ki seçici jokeyiyle süratli gidecek yarışta sonlarda etkili yürüyebilecek 2 ANGEL HORSE, istikrar abidesi olan ve her yarışında kendisini tabela içerisinde yer bulan 1 ORADİNARİO üçlüsü yazılarak rahat bir koşu izleyeceğimi umut ediyorum.

5.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Handikap mücadelesinde öne çıkan isimlerin kilo dezavantajı yaşayacağını düşündüğüm bu koşuyu da çok fazla riske almayarak sürpriz bekliyor ve HEPSİ olarak geçiyorum. Daha ön planda tuttuğum isimler ; 2 RED REBEL, 3 TRITON, 7 AMPHITRITE

6.AYAK : 3 yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesiyle kapanışı yaptığımız Bursa da ikinci banko tercihimi yapıyorum. Yarış Hayatına başladığı Ankara da Maidene geç veda eden ve daha sonra İzmir pistinde koşular gören vermiş olduğu aranın ardından bugün çıkacağı Bursa pistinde  uzun süredir hazırlık içerisinde olan ve bu rakiplerinin çok üzerinde bir kumaşa sahip olduğunu düşündüğüm  çok fazla zorlanmasını beklemediğim iyi yerde ve iyi zamanlama yapabilen jokeyi M.Kaya idaresinde koşuyu kazanmasını beklediğim 7 STAR RUBY‘i kapanış ayağında BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10 UÇARER

2.AYAK : 2,5

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

4.AYAK : 3,2,1

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

6.AYAK : 7 STAR RUBY

TUTAR : 30,24 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
BAYUZMAN

bol şanslarrr2.KOŞUDA TAYKUT
EGRKİ KAFTAN EKSRA PERFORMANS GÖSTEREZSE UÇARARER B
SANTA RUAB ARKANSAS SOUL ROWDY arasında
RED REBEL PUZZLE

Hüseyin Şentürk

48 yaşındayım mümkün olduğunca takip ediyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

DELİMAVİ

HERKESE GÜZEL BİR HAFTA DİLİYORUM…….BOL ŞANSLAR ,,ŞANS YANIMIZDA OLSUN ..BURSA ALTILIM

1.AYAK…..AÇILIŞ AGF Sİ %32 LE 10 NOLU UÇARER OLSADA,,, BENCE UZUN ARADAN SONRA 2 TANE AĞIR SAVAŞTAN ÇIKMIŞ..YORGUN,,KENDİNİ BULAMAMIŞ GÖRÜNTÜSÜ İLE GERİ PLANDA TUTMAYA KARAR VERDİM….ANKARA MACERASI ,İSTANBUL YARIŞLARI ORTADA…….MESAFE TERS HER AT İÇİN,,,SIRALAMAM ŞU ŞEKİLDE

4 NOLU MY CEM,2 NOLU CUKKA AYRIMDIZ YAZICA

4,2,7,10,3

2.AYAK….PUSULA ,,ŞAŞMAZSA KAZANIR,,,,4,8,ANCAK BURADA UZUN BİR ZAMANDIR ÜLKEMİZDE HAZIRLANAN BİR KARDEŞ VAR,,KENDİ ÜLKESİNDE DE BAŞARILI BİR BİNİCİ,,4 YARIŞ GÖRDÜ,,HAFIZAM BENİ YANILTMIYORSA İZMİR DE BİR ÇOK ATA GALOP VE ÇALIŞTIRICILIK YAPTI….HATTA BİR ARA BİR RÖPORTAJI DA ÇIKMIŞTI UZUN BİR ZAMAN ÖNCE…….6 NOLU ROKY FORK MNM BİNİCİSİ HABİL HAMMADOV VE AYNI EKÜRİ ATLARINA BİNİYOR BU DA AYRI BİR GÜVENCE TABİİ,,DİP NOT OLARAK BİLGİ PAYLAŞTIM…..SANIRIM ADINI SIKÇA DUYACAĞIZ YADA GÖRECEĞİZ BU KARDEŞİN,,,,

4,5,6,8

3.AYAK…….ZOR BİR KOŞU,,,

1,2,3,5,6,7,8

4.AYAK……2 NOLU ENGEL HORSE BANKO

5.AYAK……1,2,8

6.AYAK……2 ,7 BOL ŞANSLAR

Murat

Banko tahminler tatilemi çıktı. Hiç tahmin yok 2 gündür

admin

Uygulamada sorun var. Yeni tahminleri görmek için aşağıdaki yolu takip edin.

Android: Uygulamalar > Banko Tahminleri > Depolama > Ön Belleği temizle

iPhone da direk uygulama ön bellek temizleme yok. Bunun için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

“Cihazın üzerinden iTunes Store’a gir. Boş hafızandan daha büyük boyutta film seç ve kiralaya tıkla. Yer olmadığı için önbellek temizliyecek. Ne zaman Touch ID veya Apple ID şifreni sorarsa yapmayı bırak. Böylece 2gb gibi alan temizlersin.”

DELİMAVİ

HERKESE GÜZEL BİR GÜN,YANINDA BOL ŞANS DİLİYORUM

ANKARA ALTILIM

1.AYAK……BENCE TAKTİK SAVAŞI OLACAK ,,YARIŞ SÜRATLİ Mİ BAŞLAYACAK?…ROLANTİ DE Mİ ?

HANDİKAPI YÜKSEK 1 NOLU GÖNÜL KIRMAZ , ANLAŞTIĞI VE EN UYUMLU BİNİCİSİ İLE START ALACAK,,AYRICA SON KOŞUDA DENENEN, DİL BAĞI YARAMAMIŞ Kİ ÇIKARTILMIŞ…….GÜVENENLER İÇİN SIĞINILACAK LİMAN OLABİLİR….ANKARA KUMUNDA 2. YARIŞI, İLK YARIŞINDA AG 3 OLDUĞUDA UNUTULMAMALI…..

GÜVENEMEYENLER İÇİN……1,2,3,4,5,7

2.AYAK…….9 NOLU YELLOW FİN,,,,10 NOLU ÇOK GÜÇLÜ KAN HATTINA SAHİP MİNE OF FIRE AYRIMSIZ

3.AYAK…….1,2,3,4

4.AYAK…….HEPSİ

5.AYAK…….1,2

6.AYAK……4 BANKO ……BOL ŞANSLAR

racaali

1.ayak 1 gönül kırmaz 2.ayak 9,7,4,10,2 3.ayak 1,2 4.ayak 2,6,1,5,4,3 5.ayak 2,1 6.ayak 1,2,5,4,3

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x