Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

1.AYAK : Yeni ayın Bol şanslı bol kazançlı olmasını diliyorum...Son iki yarışında çok fazla gerilere düşen bugün çıkışa geçeceğini düşündüğüm kazanmaya yakın gördüğüm (5) FERHATHAN'ı ilk isim olarak öneriyorum..Rakibi  (1) SKYNET olacaktır..(4) MEHMET ABİ..(7) OASIS sonrakiler..

2.AYAK : Geçmişte Kocaeli 1700 İzmir 2000 ve 1600  gibi mesafe aralıklarında güzel işler yapan son 7 yarışındada herkesin unuttuğu bugün için süprize imza atmasını beklediğim (2) NURLUTAÇ..Çime yatkınlığı ile bilinen bugün için iş yapar durumda olan (3) YÜKSEK UÇUŞ..Son İstanbul koşusunda anlamsızca koşup yinede dördüncülük ile ayrılan (10) BAHANE..Bir favori bir plase çıkan geldi gelecek denilen (4) GÖNÜL AVCISI yeterlidir..

3.AYAK : Mesafe 100 daha uzadı sonlarda teşfikli binicisi ile (4) KURTÇABEY..Unutulan ve performans olarakta ocak ayında iyi işler yapan binicisi ile (3) KIŞLALI...Rakiplerinin ensesinde olacak (6) MY SULTAN...

4.AYAK : Kalite olduğunu düşündüğüm bugün için çok şanslı olacak olan (3) SPREAD THE JOY..Virajda liderliği alıp rakiplerine el sallayıp gidebilecek olan (1) YAZLALI..6 günlük bir dinlenmeden gelecek (2) PRENSES MELEK..bomboş kilosu ile (4) LAS TERRENAS..

5.AYAK : Tharwanın startta kalması durumunda (3) STONEHENGE Şansı bir hayli artacaktır harunhanın bozmamasını hesaba katarsak..Bu ismin ciddi rakibi (1) BIG DADAŞ..Daha sonra (2) HARUNHAN ve (4) THARWA 

6.AYAK : Son koşusunda geçilebilecek izlenimi veren ancak bugün içinde BANKO olarak oynayacağım önlerde pek fazla oluşabilecek baskılardan kurtulacağını düşündüğüm tekrar kazanmaya yakın gördüğüm (1) RIGHT OR WRONG BANKO 

1.AYAK : 5-1 // 4-7
2.AYAK : 2-3-10-4
3.AYAK : 4-3-6
4.AYAK : 3-1-2-4
5.AYAK : 3-1 // 2-4
6.AYAK : (1) RIGHT OR WRONG

Tutar : 11.52 TL //'LERDEN SONRA 46.08 TL

HERKESE BOL ŞANS BOL KAZANÇ DİLİYORUM....

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

RİBELLA
Üye
RİBELLA

BOL ŞANS UFUK ABİ

Vaughan
Ziyaretçi
Vaughan

Kurgularin super Ufuk DELEN…teklerimiz otursun…kazancimiz bol olsun…tesekkurler bilgiler icin…

Yazar: UFUK DELEN

UFUK DELEN
Merhabalar İstanbul Heybeliadalı emekli bir yarışseverim uzunca bir yıldır müşterek bahisler oynayıp atlarıda bir o kadar candan severim..Ufak miktar büyük miktarda olsa küçük miktarlarla şansımı denemiş ve başarmışımdır.tek bildiğim şey içinizden gönlünüzden hangi isim geçiyorsa güvenip oynamak..inşallah sizlerlere nacizane fikirlerimle yardımcı olmak için buradayım hepimize bol şanslı bol kazançlı günler dilerim..