01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Az atlı zayıf görünen bir İzmir programıyla daha karşı karşıyayız. Kilo farklarının şansları eşitlediğini düşünerek kalabalık bir giriş yapıyorum.

2. KOŞU: Formu ve etkili jokeyiyle (5) LADY HATUN favorim olsa da burada da sürpriz arayışında olacağım.

3. KOŞU: Son yarışlarında yıkılsın diye bekledim ancak kazandı. Bu sefer ben de (5) TARIKHAN’ı tek atıyorum. Bakalım yine beni yanıltacak mı?

4. KOŞU: Son yarışını ölçü almadığım ve potansiyeline inandığım (3) SPREAD THE JOY, ciddi rakipleriyle aradaki kilo farkını da değerlendirip kazanır diye umuyorum.

5. KOŞU: Yarış hayatına rahat zaferlerle başlayan (3) STONEHENGE ve Özcan’la daha etkili performans beklediğim (1) BIG DADAŞ ikilisini yazıyorum. Harunhan’ın son yarışlarındaki görüntüsü beğenmedim, Karataş’la daha da zorlanmasını bekliyorum o nedenle yazmadım. Bir de onu yazsam dışarıda tek at bırakmayı sevmediğimden kuponu iki katına çıkaracaktım.

6: KOŞU: Son yarışında da kazanmaya yakın gördüğüm (4) TAHİRİ’nin son düzlükte rakibinin önünde gezinmesinden etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum, alternatif tekim. Formunu bulan (2) OVA KARTALI seriye bağlayabilir. Ağırlaşan kilosuna rağmen (1) RIGHT OR WRONG da tek atmayınca pas geçmeye gelmez. Bomba arayanlar (7) PINKGOLD ve iki yarış gören (10) LE CAPPADOCIAN yazabilir.

 

ALTILIM
1.AYAK: 6,1,4,3,5,7
2.AYAK: 5,4,6,8,1,(9,11),10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 3,1
6.AYAK: 4/2,1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar. Tarikhan la inatlasma var demek. İyi ki yikmisim :)

admin

Benimde sürekli başıma geliyor bu durum. Tarikhan günün agf si cikar sanırım.

RİBELLA

BOL ŞANS MEHMET

RİBELLA

VANLIMAHO YOK PROGRAMDA RAHAT OL BUGÜN:)

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x