Ana Sayfa / Tahminler / 01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Az atlı zayıf görünen bir İzmir programıyla daha karşı karşıyayız. Kilo farklarının şansları eşitlediğini düşünerek kalabalık bir giriş yapıyorum.

2. KOŞU: Formu ve etkili jokeyiyle (5) LADY HATUN favorim olsa da burada da sürpriz arayışında olacağım.

3. KOŞU: Son yarışlarında yıkılsın diye bekledim ancak kazandı. Bu sefer ben de (5) TARIKHAN'ı tek atıyorum. Bakalım yine beni yanıltacak mı?

4. KOŞU: Son yarışını ölçü almadığım ve potansiyeline inandığım (3) SPREAD THE JOY, ciddi rakipleriyle aradaki kilo farkını da değerlendirip kazanır diye umuyorum.

5. KOŞU: Yarış hayatına rahat zaferlerle başlayan (3) STONEHENGE ve Özcan'la daha etkili performans beklediğim (1) BIG DADAŞ ikilisini yazıyorum. Harunhan'ın son yarışlarındaki görüntüsü beğenmedim, Karataş'la daha da zorlanmasını bekliyorum o nedenle yazmadım. Bir de onu yazsam dışarıda tek at bırakmayı sevmediğimden kuponu iki katına çıkaracaktım.

6: KOŞU: Son yarışında da kazanmaya yakın gördüğüm (4) TAHİRİ'nin son düzlükte rakibinin önünde gezinmesinden etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum, alternatif tekim. Formunu bulan (2) OVA KARTALI seriye bağlayabilir. Ağırlaşan kilosuna rağmen (1) RIGHT OR WRONG da tek atmayınca pas geçmeye gelmez. Bomba arayanlar (7) PINKGOLD ve iki yarış gören (10) LE CAPPADOCIAN yazabilir.

 

ALTILIM
1.AYAK: 6,1,4,3,5,7
2.AYAK: 5,4,6,8,1,(9,11),10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 3,1
6.AYAK: 4/2,1

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

8 yorum

 1. Bol şanslar. Tarikhan la inatlasma var demek. İyi ki yikmisim :)

  • teşekkürler. at aklıma gelmedi ama yine böyle bir durumla karşılaşmıştım yakın zamanda ve tek atınca gelmemişti sanırım :)
   o durumdan pay çıkardın galiba :)

  • Benimde sürekli başıma geliyor bu durum. Tarikhan günün agf si cikar sanırım.

  • %60ı aşağı düşmez diye tahmin ediyorum. ilk iki ayaktan birinde sürpriz çıkmazsa kupondan umudum olmaz para için. kupon bedelinden anlaşılacağı gibi fazla para beklentim de yok programdan

 2. RİBELLA

  BOL ŞANS MEHMET

 3. RİBELLA

  VANLIMAHO YOK PROGRAMDA RAHAT OL BUGÜN:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir