bursa altili tahminleri can911

01 MAYIS 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Tüm çalışanların 01 Mayıs Emek ve Dayanışma günün kutlayarak Bursa tahminlerime geçiyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Binicisi idaresinde gerçekleştirdiği çalışmalarının meyvesini son ikinciliğinde alan 1 (CREED) bugün kazanmaya gidebilir. İzmir pistinde iyi bir gelişim gösteren 3 (KADERİNOĞLU) bugün zirve yapabilir. Aynı pistte birlikte koştuğu 2 (ÇAKAÇAK) da peşine takılmış, vardır bir keramet diyerek kuponuma dahil ediyorum.

2.Ayak: Nazar değmesin bu aralar çok iyi koşular çıkartan, bir çoğumuza da tahminlerinde yardımcı olan 2 (MY SULTAN) ilk önerim. Tecrübeli klas safkan 1 (KURTÇABEY)‘i peşine takayım. Mesafeyi seven yapısıyla 9 (ULAKÇI) çalışmalarında da gayet iyi görünüm sergilemiş. Bir önceki koşusundaki 2.liğinin hatırına 8 (BABAMENDUH) kuponumda yine yerini alır. Mustafa’nın dünkü idaresini gördükten sonra 4 (YOL BULAN)‘ı da es geçmem.

3.Ayak: İzmir’de tatlı bir rekabet yaşayan eküriler bu ara formda. Uygun kilosuyla 2 (FANİZAN)‘ı seçiyorum. İdeal mesafesine çıkacak olan 3 (KOBAT) ihmale gelmez. Yine uygun kilosuyla 6 (KÖSTEBEK) binici uyumuyla devreye girebilir.

4.Ayak: Son koşularını kazanan iki isim 1 (KİNG POWER) ve 2 (LUCKY RACER) birbirinden ayıramadım.

5.Ayak: Bugün çok daha uygun rakipleriyle mücadele edecek olan 5 (RED REBEL) azalan kilosuyla illa ki tek diyenler için önerebilirim. Mesafenin başarılı isimleri 2 (İMPERFECTİONİST) ve kilodan etkilenmezse 1 (FORTE) rakip olacaktır.

6.Ayak: Dişilerin handikap mücadelesinde denk bir mücadele olacağa benziyor. TErcihlerim biraz kalabalık olmakla birlikte sıralamam 2 (BEZMİ ALEM), 4 (STORMBELL), 8 (WARRİOR LADY), 5 (DOUBLE STEEL), 1 (PENGUEN), 9 (MİSS TURKEY) ve 3 (SEPTEMBER WİND) şeklinde.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 1-3-2

2.Ayak: 2-1-9-8-4

3.Ayak: 2-3-6

4.Ayak: 1-2

5.Ayak: 5 /// 2-1

6.Ayak: 2-4-8-5-1-9-3

Kupon Tutarı: 37,80 TL (5.ayak ilavelerini bütçe tercihinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Can dostum 4. ayakta KING POWER ve LUCKY RACER arasında geçecek mücadele ile ilgili yorumun nedir?

Ben KİNG POWER’ı daha çok önplanda tutmak yönünde karar kıldım.
Neden dersen, LUCKY RACER ilk uzun mesafe koşusunda elde ettiği 1.lik dikkat çekse de bu dereceyi elde etmesindeki nedenlerden birincisini grubunun en hafif sıkletinde koşuya katılması (51.5 kg)
Bu koşuda ise KING POWER’ın alışık olduğu sıklete denk bir sıklette koşuya katılacak. (58 kg)
İkincisi ise geride bıraktığı ve 2.lik elde eden rakibinin starttan 2-3 boy geç çıkması bu atın avantajıydı ve bu avantajı lehine kullandı.
Fakat şahsi açıdan söylemek gerekirse aynı şans 2.defa ele geçmeyebilir.
Bu nedenle Ahmet ÇELİK’in de ağırlıklı olduğunu düşünerek mesafe ayırt etmeksizin etkili liderlikler ortaya çıkaran KING POWER’ı tek düşünüyorum..

3.Ayakta da ekürileri gerek sıklet gerekse jokey avantajını gözönünde tutarak, alışkın olduğu stillerde ekonomik kuponlarda tek yazılabileceğini düşünüyorum. KÖSTEBEK’e geçmiş yarışlarındaki ortalama performasından ötürü şans verme düşüncesinde değilim.

5.Ayak da çok riskli, REB REBEL tek başına düşünülmemeli, FORTE ve FANCYCHANCY, RED REBEL’dan daha çok önplanda tutulmalı kanaatindeyim.

Bu konuda sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Adrian

başarılar Can

USTATCI

1. Ayakta tek yazılabilecek Creed kaba kum da bir ikincilik aldı .Tayın son üç yarışını da S.İpek ile yapmasından dolayı jokey konusunda avantajlı olan bu tay tek atılabilir…

Kuponu hazırlıyorum arkadaşlar paylaşıcam

Rustem

1)1 2) 3 3) 2,3,6 4) Hepsi 5) Hepsi 6) Hepsi

USTATCI

Bu gün kurguladığım altılı 4. Ayakta 1 numara tam olarak favori görmesem de içlerinde en tuttuğum Kıng Power güzel sonuçlar aldı 2,1 uzun mesafede yaptığı başarı .Bugünde uzayan mesafede bu atın hız ve gücüne inanıyorum 5. Ayakta 5 numara TRD lebel hem kilo hemde o kulvardaki benim için tek attır aslında 57 kiloluk bir yarış fakat o kiloda hiç at yok bu sebepten 2 tek yazdım son ayak ise en çok atın yazılması gereken en karışık grub her ne kadar 4 numara strom bell önde gözükse de 5,4,2 bu grubda en güçlü isimler herkese bol şans

hakancavusoglu061

BURSA ALTILIM

1. AYAK : 1.4.9

2. AYAK : HEPSİ

3. AYAK : 1.3.6

4. AYAK : 1 KING POWER TEK

5. AYAK : 2.5

6. AYAK : 1.2.3.4.5.8

64.80 TL BOL ŞANSLAR……..

Ercan

Ruat güzel koştu azdaha süpriz geliyodu. Bu at hakkında kimse yorum yapmadı..

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x