01 KASIM CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yeni ayın ilk gününe yepyeni Kocaeli sezonu ile “Merhaba” diyoruz..Hepimize bol kazançlar diliyorum.

1.AYAK: Temmuzdan beri koşmayıp; pazartesi günü Bursa da nefes açmak niyetine bir koşu gösterilen 4 SECRET STORY ısrarla tercihlenen binicisi ile ilk şans vereceğim isimdir. Son yarışları hep çim pist olsa da bu mesafelerde kum pistte başarılı koşuları olan 2 GREEN PUSS , Kum totosu oldukça iyi olan 3 MÜYESSERS GIRL , Mehmet Kaya nın tercihinde koşacak olan 10 MIA AMOR , form durumu ile adından söz ettirebilecek 5 SILVER PLANE , bu günkü binicisi ile 600/35.5 – 400/23.0 Ç yapan 1 AYBENİZ ve çok sürprizde bom boş sıkleti ile 9 AMBER SULTAN ilk ayakta işaretleyeceklerimdir.

2.AYAK: Onbeş boy geç çıktığı son koşusunda Rapidisumu ve Hassa arkası toplamda altı boy geride üçüncü olan 2 KADBEY startta oyalanmazsa rahat kazanacaktır. Son beş kum koşusundan beş tabela içi sonuç çıkaran 7 FREIBURG , grubun oldukça üstünde olan 1 BULBASAUR ve sevdiği pist ve mesafede alıştığı binicisi ile start alacak olan 8 FIRAT eşit şanstadır.

3.AYAK: Son yarışını 62 kg ile 2000 m mesafede kum pistte kazanan 2 ZEMBELEK 58 kg ile koşma avantajı ile en şanslı isim olacaktır. Yarış hazırlıkları tatminkar 3 CERRAH sevdiği mesafede en ciddi rakibidir. Uzun zamandır koşmasa da eküri avantajlı 1 KARABEDİR bilinen kalitesi ile yazılır.

4.AYAK: Bu güne kadar kum pistte koştuğu dört koşuda da iyi sonuçlar alan 2 BERGAMA hazırlıkları ile de günün teki olacaktır.

5.AYAK: İdman pistindeki durumu ve bomboş sıkleti ile çok ters bir yarış çıkarabilecek olan 11 NARİN EFE öncelikli şans verdiğim isimdir. İstanbul dan hazır durumda gelen 1 BABASEYFİ , kum pistte başarılı ve eküri avantajlı 5 KUTLUERİNOĞLU , kuma ilk kez çıkacak olan 2 ARATBABA ve son ikinciliği gayet iyi olan 3 DAĞKAPLANI diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK: Günün son ayağında eşit şans verdiğim 1 ÇİFTÇİ AĞA ve 13 KHALASAR ı yazıp geçmeyi düşünüyorum.

1.AYAK: 4-2-3-10-5-1-9

2.AYAK: 2-7-1-8

3.AYAK: 2-3-1

4.AYAK: 2 BERGAMA

5.AYAK: 11-1-5-2-3

6.AYAK: 1-13

BOL ŞANSLAR….

Yazar: kinggok

Avatar
admin
Yönetici
admin

Kocaeli yarış sezonu hayırlı olsun. Bol şanslar.