Ana Sayfa / Tahminler / 01 KASIM CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

01 KASIM CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yeni ayın ilk gününe yepyeni Kocaeli sezonu ile "Merhaba" diyoruz..Hepimize bol kazançlar diliyorum.

1.AYAK: Temmuzdan beri koşmayıp; pazartesi günü Bursa da nefes açmak niyetine bir koşu gösterilen 4 SECRET STORY ısrarla tercihlenen binicisi ile ilk şans vereceğim isimdir. Son yarışları hep çim pist olsa da bu mesafelerde kum pistte başarılı koşuları olan 2 GREEN PUSS , Kum totosu oldukça iyi olan 3 MÜYESSERS GIRL , Mehmet Kaya nın tercihinde koşacak olan 10 MIA AMOR , form durumu ile adından söz ettirebilecek 5 SILVER PLANE , bu günkü binicisi ile 600/35.5 - 400/23.0 Ç yapan 1 AYBENİZ ve çok sürprizde bom boş sıkleti ile 9 AMBER SULTAN ilk ayakta işaretleyeceklerimdir.

2.AYAK: Onbeş boy geç çıktığı son koşusunda Rapidisumu ve Hassa arkası toplamda altı boy geride üçüncü olan 2 KADBEY startta oyalanmazsa rahat kazanacaktır. Son beş kum koşusundan beş tabela içi sonuç çıkaran 7 FREIBURG , grubun oldukça üstünde olan 1 BULBASAUR ve sevdiği pist ve mesafede alıştığı binicisi ile start alacak olan 8 FIRAT eşit şanstadır.

3.AYAK: Son yarışını 62 kg ile 2000 m mesafede kum pistte kazanan 2 ZEMBELEK 58 kg ile koşma avantajı ile en şanslı isim olacaktır. Yarış hazırlıkları tatminkar 3 CERRAH sevdiği mesafede en ciddi rakibidir. Uzun zamandır koşmasa da eküri avantajlı 1 KARABEDİR bilinen kalitesi ile yazılır.

4.AYAK: Bu güne kadar kum pistte koştuğu dört koşuda da iyi sonuçlar alan 2 BERGAMA hazırlıkları ile de günün teki olacaktır.

5.AYAK: İdman pistindeki durumu ve bomboş sıkleti ile çok ters bir yarış çıkarabilecek olan 11 NARİN EFE öncelikli şans verdiğim isimdir. İstanbul dan hazır durumda gelen 1 BABASEYFİ , kum pistte başarılı ve eküri avantajlı 5 KUTLUERİNOĞLU , kuma ilk kez çıkacak olan 2 ARATBABA ve son ikinciliği gayet iyi olan 3 DAĞKAPLANI diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK: Günün son ayağında eşit şans verdiğim 1 ÇİFTÇİ AĞA ve 13 KHALASAR ı yazıp geçmeyi düşünüyorum.

1.AYAK: 4-2-3-10-5-1-9

2.AYAK: 2-7-1-8

3.AYAK: 2-3-1

4.AYAK: 2 BERGAMA

5.AYAK: 11-1-5-2-3

6.AYAK: 1-13

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
admin
Yönetici

Kocaeli yarış sezonu hayırlı olsun. Bol şanslar.

Yazar: kinggok

Avatar