01 KASIM CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk sınavında sonlara kadar oldukça rahat gelen 1 ERSÖZLÜ Wave Runner ın ataklarına karşı koyamayarak üç boy farkla ikinci olmuştu. Hazır şekilde gireceği bu koşuda risk edecekler tarafından tek olarak tercihlenebilir. Son koşusu vasat olsa da grubun en yüksek handikap puanlı ismi 5 ASİL TAY bombayı patlatabilir. Adana’da 57 kg ile ikinciliği olan 7 PARTY LOVER şimdi 55 kg ve Müslüm Çelik idaresinde şanslıdır. İlk startları olsa da iyi hazırlanan 2 ZEALOUS LINE ve 3 AKDENİZLİ kuponlara işaretlenebilir.

2.AYAK: Çim pistin etkili ismi 2 SIRA DAĞLAR Ankara dan nefes açarak geldi. Son iki yarışı anlamsız 1 PEREFESYONEL sevdiği pistte adından söz ettirebilir. İki hafta önceki dördüncülüğü beğenimi kazanan 9 TUMBULSİNEM , çok iyi form yakalayan 6 KABAHAYDARDAĞI , sevdiği pistte 4 ANILKAYA ve 8 KİBARHATUN sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Salı sabahı yaptığı 1000/1.01.3 – 400/24.8 Ç çalışmasını yarışa yansıtırsa rakipleri arkasından nal toplayacak olan 3 KEMPES öncelikli olmak üzere ; Ankara dan süper durumda gelen 1 MAGIC RAIN , son iki yarışı süper 2 BURSIBUR ve bomboş sıkleti ile 8 HAZARHAN ayırımsız yazılır.

4.AYAK: Bir süredir kazanamıyor olsa da son yarışlarında toparlanma sinyalleri veren 6 KIZIL KIR ve kendisinden düşük düzeydeki isimleri bulan 1 ARTVİNLİ mücadelesi birinciyi belirler.

5.AYAK: Bu pist ve mesafede son iki yarışını da kazanma başarısı gösteren 2 TEKDAL koşunun en şanslı ismidir. Birbirinden zorlu koşularda müthiş sonuçlar alan 5 KAZIMBABA bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Son yarışları ile iyice kendini bulan 4 FEYAZAN ve tam mesafesinde koşacak olan 3 INSTRUCTION birincilik için ellerinden geleni yapacaklardır.

6.AYAK: Urfa pisti gibi, Adana ya oranla daha kaba kumda 600/36.5 – 400/24.8 Ç çalışan 4 LEGA NORD Ahmet Çelik idaresinde kazanmaya en yakın isimdir.

1.AYAK: 1/5-7-2-3

2.AYAK: 2-1-9-6-4-8

3.AYAK: 3-1-2-8

4.AYAK: 6-1

5.AYAK: 2-5-4-3

6.AYAK: 4 LEGA NORD

BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar