Ana Sayfa / Tahminler / 01 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

01 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : İkinci Altılının başlangıç ayağında Maiden mücadele ile start alıyor. Son startında çim piste tabela dışında kalmış olsa da artan formuyla bu kez daha iddalı bir yarış ortaya koyacak 2 CESURMİRZA ilk şanslı isim olup, Son iki startında ikincilikle ayrılan formunun zirvesinde ki 10 NİZİPLİKIZ, Koşu tecrübesi elinde olan 6 KELEMER, Çim performansı etkili olan 7 BENNURCAN ve son olarak idman pistindeki hazırlıklarında dikkat çekici işler sergileyen 8 EZMİRA şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Son yarışında startla birlikte aldığı liderlikle koşuyu önde tamamlayan sevdiği mesafede bugünde rakiplerinin önünde koşuyu tamamlayabilecek mükemmel hazırlıklarıyla bir kez daha koşuyu kazanmasını beklediğim 9 WARM BLOODED klasik günün ganyanın ikinci ayağına gelmesine rağmen agf tablosunda favori çıkmasına rağmen BANKO tekimdir.

3.AYAK : Uzun mesafeli yarışta bu mesafenin etkili isimlerinin mücadelesinde son startında tabela içerisinde kendine yer bulan 2 FAITHFUL WOLF koşuda ilk şanslı isim olup, Bugün rakiplerine göre oldukça müsait kilosuyla henüz maiden bir isim olmasına rağmen Bursa pistinde ki idmanlarında oldukça dikkat çekici işler sergileyen ve uzun mesafeli yarışlarında iyi koşular sergileyen 8 GRAND HOPE, Yarışın ağır favorilerinden çıkmasını beklediğim formunun zirvesinde ki 3 WOLF ON TIME, sonlarda çok etkili gelip bu tip mesafeli yarışlarda söz sahibi olabilen 1 BABA DİNO, Mükemmel formuyla istikrarlı isim 5 HİLTİ koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Riske alınmaması gereken bir koşu olarak düşündüğüm bu ayakta bütün isimlerin gelirinin olduğunu düşünüyor ve HEPSİ diyerek kapatmayı tercih ediyorum. Az at yazacak olanlar 5 ÇEKİRGE'yi değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.

5.AYAK : Bölünen maiden mücadele de ilk startı olmasına rağmen oldukça iyi bir pedigriye sahip olup Anne kardeşi kutup gibi seri bir ayağa sahip agf tablosunun tam olarak neresinde olduğunu kestiremediğim fakat tercih etmiş olduğu iç startla yarışa hazır olduğunu düşündüğüm 4 MADALYON'u Riskli olsa da kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum.

6.AYAK : Günün bana göre en zor ayaklarından birisi ve yüksek ganyanı ile bir sürprizin çıkmasını beklediğim bu koşuyu imkanlar doğrultusunda fazla kalabalık tutmanızı kesinlikle öneriyorum. Yarış içerisinde çok fazla geri planda kalacak olmasına rağmen bugün çok ciddi derecede sürpriz yaparak koşuyu kazanmasını beklediğim hazırlıkları ve sevdiği bu tip uzun mesafeli koşuda rakiplerini uyutmasını beklediğim 5 TURGUT USTA koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Son üç startında yakın ara ilk üç içerisinde yer alan ve formunu koruyan 2 ÖZDAMAR, İstanbul da aradığını bulamayıp tekrar Bursaya dönen 9 YARİSSA, son üçüncülüğünde dikkat çeken 10 ASLANSÜTÜ, Bu kez çok farklı bir yarış koşmasını beklediğim 4 HİRA, son iki yarışında kazanmaya yaklaşmış olan 12 KIZGINÖFKE, İzmirden Bursaya gelen hedef seçilen koşuda şans arayacak olan 16 BABA MUHTAR,  Bu kez şansının biraz daha arttığını düşündüğüm 3 FRİGYALI şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,10,6,7,8

2.AYAK : 9 WARM BLOODED

3.AYAK : 2,8,3,1,5

4.AYAK : 1,2,3,4,5

5.AYAK : 4 MADALYON

6.AYAK : 5,2,9,10,4,12,16,3

TUTAR : 70 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar Yavuz hocam.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...