Ana Sayfa / Tahminler / 01 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ – 1.ALTILI (BİNBA STAR)

01 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ – 1.ALTILI (BİNBA STAR)

1.ayak: BAĞRIYANIK-1-, BÜYÜKYALAZ-4-, ÇEKİÇKAN-5- ve EGEBERK-6- idman pistinde etkili performans ortaya koyan isimler.Son koşusunda bir miktar dışarıdan alarak kısa bir adaptasyon sorunu yaşamasına rağmen sonlarda doldurarak etkili bir sprint atan AŞKBUKETİ-7- erkek safkanlar sallanırsa sizden ne köy olur ne kasaba diyerek buketini kendi boynuna takar sallana sallana finishi görür bir çarpı da ona çekelim.

2.ayak: LITTLE BIRD-4- kendi ve koşudaki diğer safkanların stilleri itibari ile koşunun temposunu belirlemesi en muhtemel isimlerden. Arkadan gelebilecek etkili sprintlerin bilincinde olarak Tokaçoğlu tempoyu fazla yükseltmeyecektir.Safkanın İstanbul’da 5 Kasım 2017 tarihinde kazandığı koşuda  tempoları 27,59-39,92-52,27  gibi İngiliz atları için oldukça yavaş sayılabilecek civarda seyrederken bu tarz yarışları ne denli etkili yapabileceğini de göstermişti.Bu anlamda safkan koşunun hem favorisi hem de kilit ismi olacaktır. Kendini feda ederek hırs yaparak tempoyu yükseltebilecek bir diğer olası rakibin varlığı kuşkusuz ki bu sezon adeta form sıçraması yaşayan fakat asıl olarak atmış olduğu sprintlerde bir yarış atı için çok önemli sayılabilecek bir özelliği ile ön plana çıkan DREAM FAIRY-2- için biçilmiş kaftan olacaktır.Safkan son düzlükte kazanırdaki rakiplerinin arasına adeta tırpan gibi dalarak koşuyu parçalaya parçalaya kazanıyor.Zira haralarda yeni taylar koşu padoklarına salındıklarında seyisleri ve erken keşifteki at sahipleri safkanları gözlerine eşgalleri ve pedigrilerinin yanısıra gelecekteki yarış karakterleri hakkında çok önemli bir ipucu sayılabilecek bir veriye göre kestirirler, peki nedir o önemli işaret?Safkanın daima grubun önünde gitmesi mi?Hayır. Safkanın mümkünse dönüşlerde grubu arka sıralarda dönerek kalabalık grubu içeriden yararak liderliği alması..Bu  arada safkan hakkında edindiğim bir diğer gözlemimi de paylaşmadan edemeyeceğim. Bu kısrak kesinlikle tam olarak elde gitmeyi ve grubu en arkalarda takip etmeyi sevmiyor ki bir önceki koşusunda bunu jokeyinin elinde kalarak bizlere gösterdi,safkan kısa,dolu ve yoğun kantarma ile 3-4 ideal olarak giderken düzlük başında uzun sprint atabilecek patlayıcı gücü yüksek özellikler gösteren, dışa dönük ve heyecanlı bir safkan. Bu anlamda artık kendisini yakından tanıyan Ferdi Kabadayı’dan benzer tarzda bir biniş gelmesi muhtemel.

3.ayak: Son koşusunda padokta adeta alevli meyve tabağı gibi yanan OBRADA-2-,Erhan kendisine ne zaman yürü dese rahat ol başkan diyerek, çok sağlam basıp, göstere göstere kazandı.Kazanmış olduğu koşunun ardından yine Erhan Yavuz nezaretinde muhteşem idmanlara imza atan safkan adeta ben buradayım, beklerim diyor. Abbasoğlu rövanşı almak için yüksek tempo kaçacaktır ancak istim üzerindeki OBRADA'ya-2- ve safkan ile özellikle son koşusunda ortaya koymuş olduğu performansın apranti okullarında ders niteliğinde izletilebileceği büyük usta Erhana Yavuz’a güveniyorum.Zorlu  program üzerindeki bankomdur!

4.ayak: ACUNHAN-1- bu kez daha hazır, CESURMİRZA-2- ve KARAÇELİK-4- pistte çok iyi gözükenler, KELEMER-6- hep istikrarlı koşuyorsun bu kez de geliver.GONCA-9-, NİZİPLİKIZ-10-,BENNURCAN-7- erkekler sallanırsa seve seve cezayı kesecek kadar iyi durumdaki dişiler.

5.ayak: WARM BLOODED -9-form durumu itibari ve uyumlu binicisi ile favori olmayı hak etse de,son koşusunu beğendiğim CRASSUS-10-,haftasonları Gökhan İrem Bodur ile halı saha maçlarına takılacak kadar kankaya bağlayan COUNT ON YOU-3-,her geçen gün formunu yükselten YAYLALI-2-,son işinde güzel derece çıkartan YEŞİLLİ BEY-7- ve sonlarda sert yüklenecek olan SAVAŞ ATI-5- zorlu koşunun sırası ile diğer şanslıları.

6.ayak: HİLTİ-5- gün be gün artan performanını ağır çimdeki birinciliği ile taçlandırmayı başardı, bir kez daha favori hanesinde yer almalı.WOLF ON TIME-3- ve FAITHFULL WOLF-2- bu grupta her zaman iş yapabilecek isimler.BABA DİNO-1-’nun sentetikteki son koşusu kesinlikle ölçü alınmamalı.STARBABA -6-istikrarlı koşuları ve tanıdığı kantarma ile kendisine şans yaratmaya çalışacak.

1.ayak: 1-4-5-6-7

2.ayak: 4-2

3.ayak: 2 OBRADA

4.ayak: 1-2-4-6//9-10-7

5.ayak: 9-10-3-2-7-5

6.ayak: 5-3-2-1//6

Tutar: 67,2 TL // 147 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

22
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Bol Şanslar
Bursa
1,koşu 7,5,2,6,8,9
2,koşu 4,5,2,3,1,6
3,koşu 2,1,4
4,koşu 10,
5,koşu 11,3,9,7,5
6,koşu 3,1,2
7,koşu 4
8,koşu hepsi
9,koşu hepsi

Ercan.
Ziyaretçi
Ercan.

Bursa 1. Altılı: 1.kosu:9 tek. 2.kosu: 1 tek. 3.kosu : hepsi. 4.kosu : 1_6_9. 5.kosu : 7_6. 6.kosu : 1_6_3_2. 5 misli..

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bol şanslar bursadan
1.altılı 1.ayak 6 egeberk banko
2.ayak 1.4.2
,3.ayak 2 obrado banko
4.ayak 10 nizipli kız başta hepsi
5.ayak tokatçı başta hepsi
6.ayak 2 numaralı isim yüksek tempoda kaçacak 3 numara avans verirse bitirir ama 3 numara yakın takşipo ederse 3 kazanır bu yüzden 3..2 kapalı bende 3ile2 numaradan başkaisimşanslıolamaz
kara sultan wolfon time
obradoegeberk

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

1,Altlll yakaladlk ama az verdl

Aydın
Ziyaretçi
Aydın

Binbastar istanbul yarışları içinde öngörüleri bekliyoruz

admin
Yönetici

Geçmiş olsun 2 altılı birden gitti.

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

4 pıratosto yiyince altılı yatı şansa bak ya

PINARBASILI
Üye

Geçmiş olsun hocam resmen doğradılar kuponunu, dediğin gibi tay yarışlarında bu gibi fauller maruz görülmeliydi. Ki 9 numara yarışta 3. oldu, gül gibi kupon güme gitti. Doğru yol senin yolun boşver.

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Aynen abi istanbul altılı varmı

Yazar: binbastar

Avatar