ankara altili tahminleri

27 NİSAN 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

27 Nisan 2017 Perşembe ANKARA tahmin ve yorumlarımla huzurunuzda olmaktan mutluyum. Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla…

1.Ayak: ORANGE BLOSSOM… Son koşusunda (2017’de Ankara’daki ilk startıdır) Özcan YILDIRIM önderliğinde nerdeyse uzak araya yakın bir 1.lik elde eden ve bu koşuda epey önemli atlar/jokeylerle kapıştığını gözlemlediğim ORANGE BLOSSOM her anlamda önplandadır. HAS YAĞIZ’ın 25 Mart tarihli koşusunda elde ettiği 4 boyluk fark ve liderlik dikkat çekiciydi. Grubunda önceki koşularında sıkletlerine oranla daha ortalama bir kilo start alacak olan HAS YAĞIZ bilhassa jokeyi Ahmet ÇELİK ile fırtına koparabilir. Kocaeli’de O.YILDIZ ile son koşusunda elde ettiği uzak ara 1.lik dikkat çekici durumda olan, Ondan önceki koşusunda da ANKARA’da hatırı sayılır bir derece elde eden DUKE PROSPERO da, ORANGE BLOSSOM ve HAS YAĞIZ ile kayda değer bir tabela mücadelesi sergileyebilir. O nedenle bu 3 atı da birlikte öneriyorum.

2.Ayak: Ankara’daki ilk koşusunu (Son koşusu) ölçü almadığım, 1900 ADANA KUM pistinde 1 Nisan 2017 tarihinde uzak ara farkla önemli bir 2.lik elde eden AKALTAY bu defa klas jokeyiyle dikkatleri üzerine çekecektir. Ankara’daki ilk kısa mesafe startında 1400’de elde ettiği 2.likle dikkat çeken BATINHAN (Selim KAYA faktörü koşunun en belirgin faktörüdür) ve Mesafe ayırt etmeden, M.AKYAVUZ ile elde ettiği tabela derecelerini önemsememiz gereken KAÇAROĞLU da (Son 1900 KUM koşusunda elde ettiği dereceyi dikkate almak gerek) günün önemli bitirişlerinden birini yapacaktır kanaatindeyim.

3.Ayak: Mustafa ÇİÇEK ile katıldığı koşularda genellikle koşuya hükmedici yönüyle tanıdığımız ALL I NEED (tüm koşularında 3.lükten daha aşağı bir görüntüsü bulunmaması ayrı bir avantaj) ve yaklaşık 5-6 aylık bir aradan sonraki ilk startında SAINT LUCIA’nın gerisinde elde ettiği 2.liğinin önemini belirtmek istediğim VIOLIN, ve özellikle 18 Mart ve 2 Nisan tarihli ADANA performanslarında elde ettiği 1.lik ve 2.liklerle adından söz ettirmeyi başaran FLASHING GIRL ve koşuya ağırlığını koyacak 3 safkan olup, bu 3 attan birinin finişe daha erken ulaşacağını öngörüyorum.

4.Ayak: Bu koşuda, önceki koşusunda KOZAN DAĞI’na karşı mağlubiyetinin acısını yine aynı jokeyiyle çıkarmaya çalışacak olan LORD ve bu defa grubun en hafif sıkletinde koşuda yer alacak olan, yarışlarında gösterdiği performanslarının kalitesine değinmek istediğim BURGAÇ arasında geçeceğini öngördüğüm 1.lik mücadelesinde iyi olan kazansın diyorum.

5.Ayak: ATAKULE KOŞUSU’nda, 25 Mart tarihindeki performanslarını gözönünde bulundurduğum ATEŞ KUŞU-HUMBARA ikilisi arasında geçeceğini düşündüğüm birincilik mücadelesinde ağır basan taraf etkili jokey avantajı ve dış kulvar avantajı bulunan ATEŞ KUŞU olsa da, HUMBARA’nın da KOCAKAYA ile Selim KAYA’nın ATEŞ KUŞU’yla göstereceği performansa son ana dek boyun eğmeyeceğini ve bu ikilinin kıyasıya bir rekabet içinde oalcağını düşünüyorum.

6.Ayak: 15 Ocak tarihli İZMİR KUM koşusunda starttan 3 boy geç çıkmasına rağmen PIN UP’ın gerisinde 1 boy farkla elde ettiği 2.lik ve bu koşuda elde ettiği 2.03’lük bitiriş derecesine dikkat etmek istediğim RED QUEEN koşunun favorisi olup, 27 Mart tarihli Şanlıurfa 1900 koşusunda elde ettiği önemli liderlik açısından düşünürsek, bu defa Burhan KILINÇ ile çıkacağı yarışta oldukça farklı bir görünüm-performans beklediğim LEA da RED QUEEN’in en belirgin rakibi olacaktır.

1.AYAK: 2 – 4 – 6
2.AYAK: 1 – 2 – 4
3.AYAK: 1 – 3 – 7
4.AYAK: 1 – 4
5.AYAK: 3 – 4
6.AYAK: 2 – 3

TUTAR: 12.96 TL

Şansın bolluğu sizinle olsun…

YAZAN: ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
USTATCI

Selamlar Ankara tahminim ;

GENİŞ KUPON DA SON AYAK H olabilir

1—- :1.2.4.6
2—- :2
3—- :7
4—- :1,2,4
5—- :1,2,3,4
6—- :1,2,3,6,7/H

USTATCI

2. Ayaktaki tekim gelmedi 5 te kaldık akşama izmire kısmet

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x