27 Aralık 2015 İzmir Okuyucu Tahminleri

Gönderen: Eskavatör

27/12/2015 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ, YORUMLARIM

1.Ayak
Uzun-Kısa mesafe ayırtetmeksizin başarılı yarışlar koşan ve bir çoğunu kazanma başarısı gösteren uyumlu pilotuyla 1 Nolu DOĞU PINARI ilk şanslı safkan ve yine yarış hayatına 285 gündür ara veren yapmış olduğu aradan etkilenmediği takdirde yarış fotosunu önde geçeceğine inandığım 6 Nolu UÇANHABER ikinci şanslı safkan ve yine bir Alt gruptan kazanarak gelip şansını bu defa üst grupta deneyecek olan usta pilotu Mehmet le 8 Nolu YORUM ve uzun bir bekleyişten sonra formunu ve uygun grubu kendine has binicisiyle bulan ahırlar bölgesinde dilden dile dolaşan kalite safkan 3 Nolu HİSARPINAR kesinlikle ihmaledilmemelidir inatçı safkan 7 Nolu BAHTIŞAHANE tabela mücadelesine ortak olacak güçe sahip.

2.Ayak
Kocaelinde kazanıp bu defa İzmire götürülen 6 Nolu ZAPPA ilk şansa sahip, özenle hazırlanan ve bu koşuyu bir çıkış koşusu gibi gören 10 Nolu HASANBABA ilk şans verdiğim safkanlar zor bir koşu yarış hayatı riskli atlarında mevcut olduğu bu koşuya mümkün olduğunca çok at yazılmasını öneriyorum at ZAPPA yı SAMBAYI dışarı kim gelir tam bir MUAMMA..

3.Ayak
Yarış hazırlıklarında formunu beğendiğim 5 Nolu LADY TIFFANY BANKOM dur. 3 Nolu SAYDA ve formu iyi olan 2 Nolu PRINCESS ADA rakipleridir.

4.Ayak
2 Yaşlı İngilizler A/3 bu koşuda birbirine denk güçteki bu safkanların start alacağı bu koşuda hiç risk almadan bu ayağı HEPSİ deyip geçiyorum..

5.Ayak
Formda safkan 1 Nolu BARBUNONUR maiden bu koşuda favorimdir rakip arayanlara yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan 4 Nolu TAYBUGA yı öneriyorum.

6.Ayak
Ara verip yarış gören 7 Nolu ARZAK koşunun favorisi olup 10 Nolu ŞAFAKHANIM rakibidir 6 Nolu SAVAŞATI her an birincilik mücadelesine ortak olabilir

Herkese Bol Şanslar Dilerim…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eskavatör

Sevgili admincim siteyi biraz daha geliştirsek yatırılan kuponları bir fotoyla paylaşsak yada tutan kuponlar köşesi gibi bişeyler ekleseniz nasıl olur ? bence harika olur çekici kılar

ozan

Admin Tahmin Göndermek İstiyorum da Nereye Paylaşacağım..Teşekürler…

sinan

S.A Başka altılı tahminleri yapılcakmı admin…

Cem

1.ayak 1 nolu Doğu pınar banko
2.ayak 10 hasanbaba banko
3.ayak 12345
4.ayak 1234
5.ayak 1barbun onur banko
6.ayak hepsi

Siradisi

Son ayak 5 numara kosanguzelin formda olduguu hatirlatma istiyorum nefes acan arzak geriden guclu gelecek olan burkan yeterli olur gibi ama benim bankom 5 numarali kosan guzel olacak hepimize bol kazancli gunler diliyorum

Arda

1.AYAK : 7
2.AYAK : 6
3.AYAK : 1.2.3.4.5
4.AYAK : 1.2.3.4.6
5.AYAK : 5.9
6.AYAK : HEPSİ

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x