Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 27 ARALIK 2015 ADANA ALTILISINDA SİZDEN GELENLER

27 ARALIK 2015 ADANA ALTILISINDA SİZDEN GELENLER

Gönderen : Eskavatör

27/12/2015 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ VE KULLANICI YORUMLARI

1.Ayak
3 Yaşlı dişilere mahsus Maiden bu koşuda her ne kadar bir süre geri alınsada kalitesine inandığım uygun kiloda start alacak olan 2 Nolu ARANAN bugün benim başta tuttuğum isim olup yanına at yazmayı düşünmüyorum

2.Ayak
2 Yaş ingiliz taylarına ait bu koşuda 4 Nolu MAHREM usta pilotu Halisle favorimdir en sıkı ve ciddi rakibi daha öncesinde geçildiği 8 Nolu RİDE HİGH dan rövanşı alma peşinde olacaktır bu iki tayın kapışmasından 1 Nolu İCE PRENCESS te kendisine şans bulmak isteyecektir küçük kuponlarda 4 Nolu MAHREM TEK atılabilir geniş kuponlarda bu ilk 3 at yeterlidir görüşündeyim.

3.Ayak
Birbirine denk güçteki safkanların katıldığı bu şartlı 4 koşuda ekürilerden AŞK VE GÜL biraz daha avantaja sahip Halisin hep Dediği at olacak at tayken belli eder kendini deyip tercihettiği 1 Nolu SARAYBOSNA ve Kumcu safkan matador jokeyi Ahmet Çelikle bir diğer şanslı safkan 3 Nolu DİRANŞAN.

4.Ayak
Usta jokeyi Halis Karataşla 2 Nolu FOREVER HERE günün bir diğer en şanlı safkanı olup birinciliklerine bir yenisini daha ekleyecektir günün KALESİ.

5.Ayak
Şartlı5 Dişi bu koşu tam karakolluk çok atla geçiyor ve bu ayağı kapatıyorum HEPSİ ayırtetmeden yazıyorum

6.Ayak
Biraz dinlendirilip geri alınan 3 Nolu BABASAÇAN yarışın favorisidir yine Müslüm Çelikle 13 Nolu BOĞAZKERE,son yarışı olumlu 16 Nolu SERHASAN ve son olarak kilosu düzelen 6 Nolu SERTAĞA öncelikli şanslı safkanlardır

Herkese Bol Şanslar Dilerim

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
dogan
Ziyaretçi
dogan

Admin bende paylaşımda bulunmak istiyorum nasıl paylaşım yapabilirim

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Üçüncü ayakta ki Karataş tek düşüncem

ksk aras
Ziyaretçi
ksk aras

8 tek 2 3 2 3 6 2 3 4 6 2 4 6 9 15

cüneyt ars
Ziyaretçi
cüneyt ars

2-2-3-3dortlu ganyan misli vurun adana

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.