Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 15 OCAK 2019 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER – BAY BALCI)

15 OCAK 2019 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER – BAY BALCI)

15 Ocak Kocaeli at yarışları için sizden gelen altılı tahminleri. Sitemizde yazar olmak istiyorsanız sizde tahminlerinizi gönderip bu alanda yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

KOCAELİ ( 15.01.2019 ) YAZAN: BAY BALCI

1.AYAK : Güzel bir form yakalayan KILIÇSOY sertlesen rakipleri yanında benim favori atım.rakip olarak son koşularında ilk iki sırayı paylaşan ekürile( FIRATIN ÖFKESİ-ERDURAN ) ve iki ay aradan sonra iki koşu görüp nefes açıgını kapatan kalite safkan EMİRSOY ( son koşusuna aldanmamak lazım mesafe çok kısa geldi 1200 m.)

2.AYAK : Öne çıkan iki atla geçecegim bu ayagı,gerisi benim için zorlama olacak WİN BY ME ve vermekten bıktıgım YILDIRIMHN ( gelmezse son kez şans tanımış olacagım ). 2 - LARVOTTO eklendi.

3.AYAK : Birbirine denk safkanlar arasından seçim yapamadım.HEPSİ

4.AYAK : Sevdigi kocaeli pistine geri dönen KUSURSUZ GÜÇ bankom.

5.AYAK : Form tuttugu zaman dört beş koşu götüren AMAZİNG LOVE bakstan cıkar çıkmaz liderligi alacak ve koşuyu bitirmeye çalışacaktır.ben bu sefer işinin biraz zor oldugu kanaatindeyim.LİTTLE BİRD ve FIRNIZ gibi çok formda iki rakibi var.

6.AYAK : Birbirine denk olan bu grupta aralarından sıyrılıp çıkacagına inandığım SPRING BREAK ikinci bakomdur.kuponu büyük tutmak istaen arkadaşlara TORUN RÜZGAR-ADALSON-DİVİNE BOY degerlendirmelerini öneririm

KUPON

1.) 6,1,2
2.) 3,1,2
3.) HEPSİ
4.) 2
5.) 4,1,3
6.) 6

TOPLAM : 9,50 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

GÜNCELLEME : İkinci ayağa 1.LARVOTTO eklenmiştir.

Seyhan
Ziyaretçi
Seyhan

Slm bu balcı yabancıyı yazacaktınız bol şans☕️

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.