Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 15 OCAK 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER – BAY BALCI)

15 OCAK 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER – BAY BALCI)

15 Ocak 2019 Adana at yarışları için sizden gelenler sayfası.

Sizlerinde yorum ve tahminlerinizi bu sayfada bekliyoruz.

ADANA ( 15.01.2019 ) YAZAN: BAY BALCI

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK : Doğal olarak koşunun favorisi olan ÇELİKKARDEŞLER ile son koşusunu urfada koşup etkisiz kalan DOĞANŞAH arsasında olacagını tahmin ediyorum.çalışması ve adanadaki 3.lüğü yine bu mesafedeki derecesi ile DOGANŞAHI birincilige daha yakın görüyorum.

2.AYAK : Güzel çalışması ile formunu koruyan ALPERBEY ile son koşusunda favori olan ve alperbeyin 1 boy gerisinde 3.lükte kalan BEHZATBEY arasınada geçecegine inanıyorun.( BEYLERİN MÜCADELESİ OLACAK GİBİ ).koşuda İki bey daha var,onlar küçükbey konumunda şu an:))

3.AYAK : Son koşusunda bakstan 40 metre geç çıkış yapan sonlardaki müthiş siprinti ile 2.olana ALTINBAŞAK şüphesis koşunun en şanslı ismi.baks sorunu olmasa gözümü kapar tek atardım fakat çok ciddi baks sorunu var ,her koşusunda en az beş on boy geç çıkıyor.n'olur n'olmaz diyerek yanına güzel çalışmaları ile AFBRY yazıyorum.

4.AYAK : Bu koşuda iki safkana yer verecem.biri bakstan çıkar çıkmaz kafayı alacak olan ARROW ,diğeri sonlarada sert gelecek olan SHERMAN OAKS.

5.AYAK : Son koşusunda sert rakiplerden etkilenen SEFİR BEY ve son koşusunda favori oldugu koşuda COM LİDER e geçilen FAMİLY JOY arasındaki mücadele birinciyi belirleyecek gibi.

6.AYAK : Normalde teksiz oynamam,illa bir tekim olmalı ama bu sefer güvenip tek geçecegim bir at bulamadım,birinci ayaktan buraya kadar ikişer atla geldigim için buraya sırasıyla; PANCHMAHAL,ARTS MAN,ALWAYS FORTH,DÜELLO,KALEMENDO,REORMON ve YOLDAŞKAYA 'yı yazıp ( eğer buraya kadar gelebilirsek ) rahat bir koşu izlemek istiyorum.

KUPON

1.) 6,3

2.) 6,2

3.) 2,1

4.) 5,4

5.) 3,1

6.) 9,1,2,5,7,10,14

TOPLAM : 15 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Nolisi Dolisi
Ziyaretçi
Nolisi Dolisi

Bol şanslar Bay Balcı…

Sansassion
Ziyaretçi
Sansassion

Son ayakta 3 numarayı yazma da o kadar atta, bakalım rahat bir yarış izleyebiliyor musun :)

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

arkadaşlar koşu maiden oldugu için yarış karekterleri oluşmamış atlar hakkında isabetli tahminde bulunmak oldukça güç.bu koşularda ben genellikle atların totolarına ,çalışmasına,jokeyine en sonda sahibine bakarım.bu 3 numarada ( cloud walker ) benim görmedigim neyi gördünüz,öne çıkan özelliklerini açıklarsanız yazayım.yoksa her atın oldugu gibi bu atında gelme şansı var.

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

mesela kocaelinde cok favori olan LARVOTTO gözümden kaçmış,adminde tek olarak görünce kupona ekledim.

Emre
Ziyaretçi
Emre

Son ayak 12 gelir adaana

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

GÜNCELLEME : Son ayağa 3. CLOAUD WALKER kupona eklenmiştir

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Admin dün İSTANBULU gönderdim.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.