Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTLI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
bursa altili tahminleri

13 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTLI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

13 Kasım 2017 BURSA tahminlerimi haddime olmayarak huzurunuza sunmaktan memnuniyet duyuyorum dostlarım… Şansınız bol, daim ve heyecanı-zevkiyle dolu dolu yaşananlardan olsun…

1.AYAK: 6 Ekim tarihli BURSA 2100 KUM performansında Okan GÖKÇE idaresinde elde ettiği liderlik bir tarafa, 1 Ekim tarihli BURSA 1900 KUM koşusunda GÜNDÜZELİ idaresinde kalite isimlerle kapışan ve bu koşuda tabelanın 3.sırasında kendine yer bulan DYMAXION koşuda tercihlenmesi gereken ilk isimdir zannımca. 23 Ekim tarihli BURSA 2000 KUM sınavında startta 1 boy kaybetmesine rağmen 2.10.28 bitiriş süresiyle liderliği almayı bilen JUST RUN, KOCAELİ’de hiçbir koşusunda tabela dışında kalmayan ve mesafe ayırt etmeksizin etkili yarışlar çıkaran JIMFED, Uzun mesafede İstanbul KUM pistin gediklisi BLACK WASP ve son 2 uzun mesafe koşusunda BURSA’da eli kulağında sinyaller veren ve bu defa grubunun en hafif sıkletinde Müslüm BAYDAN idaresinde izleyeceğimiz DOCTOR HOUSE ve binicisi GÜNDÜZELİ’ne alışık, stiliyle bilinen FORTE ayrım yapılmaksızın kuponlarda işaretlenmelidir.

2.AYAK: Bu koşuda öncelikli ismim Vedat YÜCEL idaresinde piste çıkacak olan BOĞAZLI’dır. 20 Ekim tarihli BURSA 1300 KUM koşusunda elde ettiği liderlikle dikkat çeken BOĞAZLI’nın rakibi, yarış yaşamının 2 kısa mesafe KUM koşusunda 1 birincilik, 1 dördüncülük elde eden, yeni KUM sınavına asılmasına kesin gözüyle baktığım İsmail DİNAR idaresindeki ÖNCÜPINAR’dır ki yarış yaşamının 2.KUM sınavında BURSA’da elde ettiği 1.38.51 bitiriş derecesinin grubunun en iyi bitiriş derecesi olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca belirtmekte yarar görüyorum, tercihlerinizde hatırlatma baabında grubun tek dişisi ÖNCÜPINAR’dır. GAZANFER de 6 KASIM tarihli BURSA koşusunda elde ettiği tabela derecesi nezdinde unutulmamalıdır.

3.AYAK: İlk sınavında elde ettiği ikincilik bir yerde dursun, bitiriş süresi ile grubunun üstünde bir performansa erişen, deyim yerindeyse 18 Eylül tarihli BURSA 1200 KUM sınavında M.DEMİRBAŞ önderliğinde startta 1 boy kaybetmesine ve uzak ara ile 2.olmasına rağmen uçarı bir görüntü sergileyen PAGANIZONDA, bu defa iddialı görünümüyle liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayacaktır inancındayım. İlk atımdır. Not düşmek istediğim konu ise ilk sınavında birinciliği kaptırdığı rakibi ROWDY, Onur ÖZTÜRK idaresinde katıldığı ilk 2 koşusunda deyim yerindeyse harika performans göstermiş ve 2 koşuda da liderliği kimseye vermemiştir. Bitiriş derecelerine değinmiyorum bile. İşte böyle bir durumda PAGANIZONDA’dan vazgeçmem yakışık almaz. Bu atın ayrıca dış kulvar avantajına da değinmek gerek. Balla şerbet gibi oldu işte. Bir de buna GIOVINEZZA’yı eklersek, yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan bu atı da tercihlersek işte o zaman tadından yenmez.

4.AYAK: Bu koşuda eküri avantajı bir tarafta dursun, Bursa’daki 28 Temmuz ve 21 Ağustos’taki son 1200 ÇİM koşularında AYZA gibi kalitesi aşikar olan bir safkanın önünde liderlikler elde eden THE LAST LEGEND ile 6 Kasım tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda sergilediği parlak performans neticesinde elde ettiği liderlikle YILMAZHAN’ı birlikte öneriyorum.

5.AYAK: Bu defa grubun yarışacağı mesafede değil, son 2000 KUM performansları üzerinden fikrimi belirteceğim. 6 Ekim tarihli BURSA 2000 KUM startında grubunun 2000 Metre KUM’daki en iyi bitiriş derecesini elde eden ve A.OKAN PAZAR idaresinde izleyeceğimiz GALAPAGOS’un bu koşuda grubunun önde gelen isimlerinden DÖKERBEY ve ULAKÇI’yı da alt etmesi takdire şayandı. Bu nedenledir ki grubun en iyi performansa sahip olan bu atını banko olarak öenrmek istiyorum.

6.AYAK: Ve gelelim FIRATIN ÖFKESİ’ne… 30 Ekim BURSA 1400 KUM sınavında 61 kg sıklette yani grubunun en ağır sıkletinde kalite isimler önünde elde ettiği ldierlik ve bitiriş süresi göz kamaştıran bu safkan bu defa grubunun en hafif sıkletinde, 50 kg ile hem de Onur YILDIZ idaresinde start alacaktır. Gel de bu son günlerin gözde ismini banko olarak gösterme :)

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 6 – 9
2.AYAK: 5 – 7 – 11
3.AYAK: 2 – 10
4.AYAK: 2 – 6
5.AYAK: 2
6.AYAK: 4

TUTAR: 3.60 TL

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
gurcan77
Üye
gurcan77

Bol şans ETC,emeğine sağlık

ETC
Üye

Teşekkür ederim gürcan77 dost, son bir kaç gündür hani şanssızlık derler ya, etkili ve verimli olamıyorum okuyucu dostlarımıza.. Ama bu defa şeytanın bacağını kırmaya niyetliyim.

binbastar
Üye

bol sanslar ETC, emegine saglik, yapici ve katilimci tutumundan dolayi bir kez daha tebrik ederim

ETC
Üye

Tahminlerini inceledim Cengo dostum, oldukça güzel ve detaylı bir analiz paylaşmışsın. Harikasın.
3.ayağı özellikle incelemenizi öneriyorum ama. Ben bu ayakta PAGANIZONDA’yı performansından ötürü banko olarak önermeyi dahi düşündüm başta, çünkü safkanın daha ilk koşusundan yarış performansı tatmin edici, rakibi olarak gördüğüm GIOVINEZZA’nın da grubun en iyi bitiriş süresine sahip olması dikkatimi epey çekti. Ben bu açıdan bu iki atı da tercihlerinde değerlendirmeni salık veririm.

ETC
Üye

Binba dostum çok teşekkür ederim. Senden de bu konuda güzel haberler almak istiyorum bugün, tahminlerini ve yorumlarını bekliyorum.

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

İlk defa gece oturup puansız tjk sayfasındaki programdan bir çalışma yaptım,ben galop çalışmalarina inanmadığim için koşular ve jokeyler hatta antrenörler üzerinden bakarım oyuna ve fikrimi yarın değiştiririm diye şimdiden paylaşacam eğer çıkan at olmaz ise aynen bu kuponu yatıracam hadi hepimize rast gele 🙂
🌸 Geceniz güzel olsun dostlar 🌸

Bursa…
1.2.3
4/2.3.5.6
6.4
2 Tek
H
3//4

Bölme yaptıklarım bende en cok geliri olanlar.Bolşans ETC Dostum.

binbastar
Üye

bol sanslar cengo kuru kuru tahmin olmaz ETC gibi yorumlu analizli bekliyoruz))bol sanslar

ETC
Üye

Tahminlerini inceledim Cengo dostum, oldukça güzel ve detaylı bir analiz paylaşmışsın. Harikasın.
3.ayağı özellikle incelemenizi öneriyorum ama. Ben bu ayakta PAGANIZONDA’yı performansından ötürü banko olarak önermeyi dahi düşündüm başta, çünkü safkanın daha ilk koşusundan yarış performansı tatmin edici, rakibi olarak gördüğüm GIOVINEZZA’nın da grubun en iyi bitiriş süresine sahip olması dikkatimi epey çekti. Ben bu açıdan bu iki atı da tercihlerinde değerlendirmeni salık veririm..

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar ETC dostum

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Ben susarım Atlar konuşur Binbastar 🙂

ETC
Üye

Uguru seninle olsun binba dost. Atlar kostukca her adımında kazananlardan olman dilegiyle

ETC
Üye

Tesekkur ederim mehmet ve bombacı dostlarim. Ugurumuz kalbimizle zihnimiz arasinda bir yerlerde, sansimiz daima heryerde… Daim olsun

ETC
Üye

Bugün özellikle sana odaklandım CENGO Dostum. tahminlerini begendim. Dilerim 12den vuracaksin.

ETC
Üye

Yine bana hüsran :(((
Herkes benimle aynı hüsranı yaşamıyordur umarım

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.