Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 20 Yıllık At Yarışı Sitesi Beygir.com Kapandı
at yarisi haberleri

20 Yıllık At Yarışı Sitesi Beygir.com Kapandı

İlk açıldığı yıldan bu yana yarışseverlere büyük istatistik destek sunan at yarışı sitesi beygir.com kapandı.

Yarışseverler bu haberle şaşkınlık içinde kaldı. Maçkolik bünyesinde yayın web sitesinin neden kapandığı hakkında bilgi verilmedi. Kapanış mesajı ise web sitesinin ana sayfasına eklendi.

Bankotahminler olarak beygir.com'a hizmetleri için teşekkür ederiz.

İşte beygir.com'un kapanış mesajı

20 yıllık macera sona erdi
Beygir.com ailesi olarak bu kez üzücü bir haberle karşınızdayız. Yaklaşık 20 yıllık geçmişiyle Türkiye'nin en köklü At Yarışları sitesi olan Beygir.com'un yayınlarına son vermiş durumdayız.

1999 yılında yayın hayatına başlayan Beygir.com'da yaklaşık 20 sene 6000'den fazla koşu günü, 18 Gazi koşusu günü; Yavuzhan, Bold Pilot, Grand Ekinoks gibi şampiyon atlar, uluslararası çok önemli koşular sonrasında bu ayrılık yazısını yazmak çok zor.

Hepinize binlerce kez teşekkür ediyoruz.

Hoşçakalın.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
erol
Ziyaretçi
erol

iyiolan her yorumu neden kaldırıyorlar tjk nın bundan ne çıkarı olabilir yarış sever camiasının haklarını kim koruyacak yani ohnayan kaybetsin at sahipleri kazansın gaye bumu kendi bindikleri dalı kesiyorlar ben şahsen 30 senedir bu yarışı oynuyordum beni bile küstürdüler oynamıyorum artık tamamen saçma bir düzen oluşturdular. yazıklar olsun komdan bir iki at buluyorduk onunda içine ettiler

gencer
Üye
gencer

https://yenibeygir.com/ diye site açılmış işimize yarar sanırım.paylaşayım dedim

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.