11 OCAK 2019 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZİN TAHMİNLERİNİZ)

11 Ocak 2019 İzmir at yarışları için sizden gelen tahminlere devam.

Takipçimiz Nolisi Dolisi‘den İzmir altılı ganyan tahminleri.

1. Ayak
Gün çok zorlu bir koşuyla başlıyor ya da ben içinden çıkamadım. Bana göre performansı birbirine çok yakın safkanlar bir arada. O gün keyfi daha yerinde olan gelecek gibi. Tercihim ayrım yapmaksızın: Hepsi

2.Ayak
3 aylık bir süre geri alındıktan sonra çıktığı yarışında çok beğendiğim bir birincilik alan 9-GÜLTEN ANA ilk olarak şan verdiğim isim. Bana göre çok daha erken maidene veda etmesi gereken bu safkanın düzlük sprintinde iç kulvara yaslanma gibi garip bir huyu var. Düzlük sprintini bariyer dibinden yapması durumunda çok şanslı, keza son yarışında içten yürüyüp rahat kazandı. Rakipleri inatçı karakteriyle 1-CAN HÜMEYRA ve kaliteli safkan 2-PİŞKİN KIZ olarak görüyorum.
9-1-2

3.Ayak
Günün zevkli mücadelesi olması beklenen açık koşusunda tüm oklar bir ismin üzerinde. İdeal pist ve mesafesinde. Üstelik geçen sene de bu koşuyu çok başarılı bir performansla koşarak kazanan 3- KINOWA’dan bahsediyorum tabi ki. Ahmet Çelik de 2.ci kaldığı son yarışında ilk kez biniyordu safkana, bu sefer daha çok tanıdığı isimle kupayı kimseye bırakmaz diyorum. Bankom.
3

4.Ayak
3 ismin bu pist ve mesafedeki son yarışlarını kazanıp geldikleri bir mücadele. 2-3-4 numaralı isimlerin hepsi önde kaçıp beyaz bayrak ayna yarışı yaparak stil olarak da benzerlikleri olduğunu gösteriyor. Bu üçlüden 2-GRAND ZOFF ilk kum pist yarışındaki dayanıklı görüntüsüyle tercihim olacak. Eğer bu üçlünün tempo takıntıları erken mücadeleye dönüşürse 1-REFLEX hızlanan yarışı lehine çevirip hepsini avlayabilir.
1-2

5.Ayak
İlk kez 1900m mesafeyi deneyecek tayların mücadelesi sürprize açık görünüyor. Ben 1-2-3-4-5 numaranın ayrımsız yazılması taraftarıyım. Bomba’da ise daha tam olarak hazır görünmese de bombayı patlatabilecek olan Kızılca ekürisinin tayı 6 MY HAKEEM.
1-2-3-4-5-6

6.Ayak
Bana göre iki ismin rakiplerinden çok daha iyi göründüğü bir yarış. Bunlardan ilki ve alternatif bankom 6 SURKAPI. Antrenör değişikliğiyle Seyit Gökçe’nin elinde bambaşka bir yapıya bürünen safkanın 25lira ganyanla kazandıktan sonra 2 de 2.cilik alması, gelişiminin raslantı olmadığını gösteriyor. Özellikle son apranti koşusunda, aprantisi koşuyu biraz daha iyi okuyabilse Beyaz Kule gibi bir rakibi geride bırakabilirdi. Gökhan Gökçe’nin elinde benim favorimdir. Rakibi ise 45 günlük arayla koşacak olmasına rağmen muntazam idmanlarıyla dikkat çeken 1-ASİ KALP. Özellikle Tamahkar ile olan kapışmalarında rakibine kitlenen hırçın yarış karakteri ve ekürisinin de kaliteli bir isim olması Surkapı’nın işinin kolay olmayacağının işaretleri.
1-6

Herkese bol şanslar diyorum…

Altılı Oyunum:

Hepsi
9,1,2
3
1,2
1,2,3,4,5,6
6,1
35.28 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nolisi Dolisi

Teşekkürler Adminim hepimize…

Bay Balcı

Bol şanslar Nolisi Dolisi.

Nolisi Dolisi

teşekkürler sayın balcı :)

Adanalı

3.4.7/3.4.5.6.7.8/2.3.4.5.6/1.2.5.6/4/1.2.3.6.89.10.11

Nolisi Dolisi

Grand Zoff’un koşmaması bu ayağı kurtarmamı sağladı ama koşsa ve kazansa daha cazip olabilirmiş. İyi mi oldu, kötü mü bilemedim.

Nolisi Dolisi

Bir de Ahmet Çelik Son 50ye doğru Reflex’in gelişini görüp fotoyu çok iyi hesapladı, gerçekten bravo.

Nolisi Dolisi

Bu nasıl bi iş anlamadım ben adminim, çok enteresan atlar çıkıyo yarıştan

Nolisi Dolisi

Aynen adminim aslında bir şeyler bulsak yarınki geniş programlara geniş oynardık. Kısmet değilmiş…

hızır60

izmir kuponum 7-2-3-h-h-h idi yattı

hızır60

özcanın 2 numarası yarıştan çıkmasa h-2-3-2-h-h idi

Bay Balcı

Sevgili ADMİN
Yarınki ADANA TAHMİNLERİNİ gönderdim.cazip duruyor ..bakalım nasıl olacak.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x