11 OCAK 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

11 Ocak 2019 İzmir at yarışları için sizden gelenler sayfası.

Yorum ve tahminlerinizi bekliyoruz. Herkese bol şanslar.

YAZAN BAY BALCI

11.01.2019 İZMİR

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK : İMPORTANT geçen koşuda tekimdi, maalesef buradaki rakibi AZA LEA ya geçilmişti.bu sefer koşuyu önlerde kabullenir ,son virajda AZA LEA ya yeterli avansı vermezse hafif kilo avantajıyla rövanşı alabilir.AZA LEA söyleyecek pek de bu şey yok, çıkacak fotoyu görmeye çalışacak, çalışması harika geçen koşu gibi son viraja avantajlı girerse eğer SABIRLI dahi yakalayamaz.YAZLALİ,bir önceki koşusu bir üst grupta idi, güzel çalışması ile devreye girebilir.Ayni şekilde SAFİRKİZ da güzel formunu koruyan diğer bir şanslı isim.Kisacasi İMPORTANT i tek gecmeyince 3 -4 at çıkıyor.tercih sizin..

2.AYAK : Aynı pist ve kiloda son koşusunu 5,5 boy farkla kazanan ve 60 kg.-26.5 R işiyle GULTEN ANA cazip bir banko gibi duruyor,ne diyelim iyi olan kazansın.

3.AYAK : Pekte yoruma ihtiyaç olmayan bir ayak.CAN DADAŞ birkez daha banko.rakibi ise yok. Şaka şaka CAN DADAŞA geçilen KİNOWA.

4.AYAK : REFLEX ve HAWAİ STORM arasında gözükse de diğer iki atida yazıp HEPSİ diyorum.

5.AYAK : Ne hikmetse bir türlü bekleneni veremeyen bir at.BARİS KURDU atı yakından tanıyor,daha öncede iki birincilik yaptığı safkana ısrarla binmesi şahsen bende alternatif banko olabilir hissi uyandırdı.(hislerime güveniyorum).ammmaaa çalışması gayet güzel bir HASFİRTİNA var.hep tabela içinde dolaşip durmuş 1.lige yakın benden söylemesi.

6.AYAK : ASİKALP-SURKAPİ-AGENOR ….. arasında.Araya at girer mi girer ,ben bulamadım

KUPON

1.) 7 / 3,2,1

2.) 9

3.) 2

4.) 1,2,3,4

5.) 1/2

6.) 1,6,7

TOPLAM : 6.5 LİRA

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Teşekkürler admin,ne dion GÖRKEM bu sefer şeytanın bacağını kırar mı?

Bay Balcı

Alternatif tekler; important, görkem olabilir mi?

Bay Balcı

Teşekkürler admin,iyi geceler:)

Burak

Varmi

Burak

Bugune oynadigin 6 li abi

Bay Balcı

Bu arada kendime bol şanslar diliyorum:))

Özcan34

İzmir
7-4-6-5
7-9-8-2-1
3-2
2
4-3-5-2
6-1-8-9-4-5

Herkese bol şanslar

Özcan34

4 ayak 2 çıkmış yerine 1 yazıldı

Özcan34

Neden bu kadar avans verir ki anlamadım refleks yatırdı beni

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x