Loading...
Ana Sayfa / At Yarışı Videoları / 26 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞLARI GALOPLAR SON SPRİNTLER 

26 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞLARI GALOPLAR SON SPRİNTLER 

26 Nisan 2017 İstanbul at yarışları için idman pisti raporu.

İstanbul'da yapılacak olan gece yarışlarında hepsi kum pistte koşulacak olan bir program var. TJK'nın hazırlayıp sunduğu idman pisti programı koşacak atların galop ve sprintlerini izleyebilirsiniz.

İstanbul Veliefendi Hipodromu

İstanbul Veliefendi Hipodromu, 596 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.

2020 metre uzunluğunda 27-36 metre eninde çim yarış pisti, 1870 metre uzunluğunda 17.5 -19 metre eninde kum (sentetik) yarış pisti, 1720 metre uzunluğunda 14 - 16 metre eninde kum idman pisti, mevcuttur.

26 NİSAN 2017 İSTANBUL İDMAN PİSTİ 

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda aydınlatma işleri tamamlanarak, 27 Temmuz 2008 tarihinden itibaren gece yarışları yapılmaya başlanmıştır.
Hipodrom alanında TJK Asli Üyeler Sosyal Eğitim Merkezi, İdari Binaları, Yarış Atları Hastanesi, Apranti Eğitim Merkezi, Satış mağazası, Müze ve Sergi salonu, 2 Adet Tribün, 1 Adet 102 m² Led Ekran, 110 masalık piknik alanı, 1 çocuk bahçesi, çeşitli kafeteryalar ve otoparkı bulunmaktadır.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.