Veliefendi’de Atlara Ücretsiz Binebilirsiniz

TJK tarafından at sevgisini geliştirmeye yönelik harika bir hizmet veriliyor. Çocuk veya yetişkinler için uzmanlar eşliğinde ücretsiz at binebilecek. TJK haberi aşağıdaki gibi duyurdu.

Haydi Herkes Veliefendi’ye At Binmeye

Türkiye Jokey Kulübü toplumda at sevgisini geliştirmeye yönelik projelerine bir yenisini daha ekliyor. İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda pilot uygulama olarak başlayacak proje kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklar Apranti Eğitim Merkezi bünyesinde at binebilecekler.

binicilik

Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri 14.00 – 16.00 saatleri arasında uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilecek eğitimlerden dileyen herkes ücretsiz olarak yararlanabilecek. Proje ilerleyen dönemde Türkiye Jokey Kulübü’nün diğer illerdeki hipodromlarına da taşınacak.

Türkiye Jokey Kulübü hali hazırda Veliefendi Hipodromu’nda Atla Terapi programı kapsamında Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri de engelli çocukların gelişimine yönelik hizmet vermeye devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi için :
TJK Apranti Eğitim Merkezi
0212 414 67 53

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.