Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 5-6 Eylül 2015 Uluslararası Koşular için İlk Kayıtlar Yapıldı

5-6 Eylül 2015 Uluslararası Koşular için İlk Kayıtlar Yapıldı

5-6 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Uluslararası yarışlar için ilk kayıtlar yapıldı.

Bu sene ünlü Godolphin ekürisi de uluslar arası yarışlar için kayıtlarını yaptırdılar.

5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan Uluslararası Yarış Festivali kapsamındaki 7 enternasyonal koşunun ilk kayıtları yapıldı. Festival dahilindeki koşular için dünyaca ünlü ekürilerin başarılı safkanları da kayıt yaptırdı.

godolphin

Uluslararası koşuların kayıtları için lütfen tıklayınız...

2000 metre kum (sentetik) pistte koşulacak olan Uluslararası Anadolu Koşusu için Godolphin ekürisinin UAE 2000 Guineas galibi atı MAFTOOL ve İngiltere’de Listed galibiyetleri bulunan GRENDISAR gibi isimler kayıt olurken, 2400 metre mesafeli çim pistteki Boğaziçi Koşusu için ünlü Al Shaqab Racing’in Katar’da G1, son olarak İngiltere’de G3 koşu kazanmayı başarmış DUBDAY isimli safkanı, H.H. Aga Khan’ın G1 Belmont Derby’de ikinci olan tayı CANNDAL ve Luca Cumani’nin antrene ettiği Listed koşu galibi CONNECTICUT gibi isimlerin kaydı bulunuyor. Avrupa genelinde sonucu merakla beklenen mil yarışı Uluslararası Topkapı Koşusu için ise geçtiğimiz yıl bu koşuda üçüncü olup akabinde İngiltere’de önemli başarılara imza atan TOORMORE, G1 koşularda plaseleri bulunan SHIFTING POWER koşulara kayıt yaptıran ünlü isimler.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.