2013 YILI 87.GAZİ KOŞUSU GALİBİ DIVINE HEART

Türk yarışçılığının derbisi olan Gazi Koşusu’nu Yücel Bilik’in jokeyliğini yaptığı 3 numaralı Divine Heart burun farkıyla kazandı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından  bu yana düzenlenen Türk at yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nun 87’ncisini,  Atila Özkan’ın sahibi olduğu ve jokeyliğini Yücel Bilik’in yaptığı ”Divine  Heart” adlı safkan burun farkıyla kazandı.

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen, 3 yaşlı safkan  İngiliz taylarının yarış hayatlarında bir kez koşabildikleri, çim pistte 2 bin  400 mesafeli koşuda, 22 safkan start aldı.
Birinciliği Atila Özkan’ın sahibi olduğu Yücel Bilik’in biniciliğindeki ”Divine Heart” isimli at, 2.31.09’luk derecesiyle kazandı.

“Divine Heart”ın ardından, Dicle Cemiloğlu’nun sahibi olduğu Halis  Karataş jokeyliğindeki “Çakal Carlos”, 2.31.10’luk derecesiyle ikinci, Nurbiye  Gülerce’nin sahibi olduğu ve Selim Kaya’nın biniciliğindeki ”Celeritas”,  2.31.23’lük derecesiyle üçüncü, Kazım Kastar’ın sahibi olduğu Onur Öztürk  jokeyliğindeki “Artic Man” ise 2.31.31’lik derecesiyle dördüncü oldu.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x