Ana Sayfa / Tutan Altılı Kuponları / 8 HAZİRAN 2016 İSTANBUL ALTILIMIZ TUTTU (COMMANDANTE)

8 HAZİRAN 2016 İSTANBUL ALTILIMIZ TUTTU (COMMANDANTE)

8 Haziran 2016 tarihinde yapılan İstanbul at yarışlarında yeni yazarımız Commandante başarılı bir şekilde 6 ayağı da doğru bilerek takipçilerine 448 TL kazandırdı. Yazarımızı ve kazanan takipçilerini bankotahminler.com ailesi olarak tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Tahmin: 4.AYAK: Son yarışında Elanilim ve Güzelkaya gibi kaliteleri geride bırakmayı başaran 2-AĞRI KESİCİ favorim. Mavidalga'nın arkasında ikinci olurken çok beğendiğim 5-AKŞENYİĞİT, Kocaeli'nden formda gelen 3-BAŞMİMAR ve 4-BAŞAĞIM rakipleridir.5.AYAK: 4-YOLDAŞ, 5-KURTÇABEY, 7-YOLALAN ve 2-BESLENEYarasında geçmesini beklediğim bir yarış.6.AYAK: Günün son ayağında kaç yarıştır takip ettiğim daha önceki koşularına istinaden çok uygun bir grup yakalayan ve yaptığı 600/38 24,5 galop ile zamanım geldi diyen 7-DIAMOND FLAME Özcan Yıldırım idaresinde benim bugünkü bankom olacak. Devamı

8 Haziran 2016 Altılı Sonuçları

5-GÖZ AĞRISI 3.70
5-1-DOST ELİ 1.35
8-VICTORY IS OURS 2.85
3-BAŞMİMAR 2.50
5-KURTÇABEY 2.35
7-DIAMOND FLAME 1.90

Altılı 448,11 TL
Üçlü 12,53 TL
Dörtlü 37,43 TL
Beşli 52,17 TL
Yedili 11,68 TL

Azor Ahai
Üye

yazar olaydım bende ünlü olucaktım 🙂

COMMANDANTE
Üye

5 haneliler yakın ahanda buraya yazıyorum 🙂

Azor Ahai
Üye

6ayağıda doğru tahmin edip rakiplerine kazandırdı demek 🙂 rakibi ben miyim acaba onumu anlatmak istemiş şair :))

COMMANDANTE
Üye

Gördüm de düzeltmek istemedim 🙂 prensip olarak rakiplerime kazandırmayı pek sevmem :))

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Admin kardeşime bir kaç soru:
1- Yorum tahtasının yeni halini kim dizayn etti?
2- Yada bu geçici bir teknik arızadır. (İnşallah öyledir) Ne zaman düzelecek bu durum?
3-En eski yorum en başta kalacak şekilde dizayn edilmiş ise insanlar yeni yorumları görmek için güncelleme kaydırması için tekrar en üste mi çıkmalı? Sonra yenı yorum var mı diye en aşağıya inmeli mi?
4- Son olarak siz de fark etmişsinizdir. Son düzenlemeden sonra Kimse yorum okumuyor ve yazmıyor. Hani o övgüler düzdüğümüz geyikler de dönmüyor. Bu durum düzelene kadar bunun değişeceğini sanmiyorum. Saygılarımla

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Lütfen eski haline gelsin. bakar bakmaz en yeni yorumu görmek istiyoruz . Bu haliyle ilgi giderek azalacaktır. Zaten anlattığım nedenden ötürü kullanıcı dostu değil. Kullanıcı için eziyet verici… in aşağı yorum bak. Çık yukarı yorum güncelle, in aşağı yeni yorum var mı diye bak… ohooo… Bu eziyet niye? Şimdiden teşekkürler. .

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.