Ana Sayfa / Tutan Altılı Kuponları / 23 KASIM 2018 KOCAELİ ALTILIMIZ TUTTU (COMMANDANTE)

23 KASIM 2018 KOCAELİ ALTILIMIZ TUTTU (COMMANDANTE)

23 Kasım 2018 tarihinde yapılan Kocaeli altılı ganyan oyununda yazarımız Commandante altılıyı doğru bir şekilde bilerek 704,69 TL kazanmıştır. Yazarımızı ve kazanan takipçilerini kutlarız.

1.AYAK: Yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından bu pistte bir yarış gören 5-HOROZ o gün istediği tempoyu vermiş son viraja da kolay gelmişti fakat son virajda kondisyon eksikliğinden dolayı birincilik mücadelesinin içinde kalamamıştı bugün ise 17 günlük bir aradan sonra gerekli nefese ulaşmış bir isim izleyeceğimizi ve son yarışına göre kısalan 200 metrenin kendisine daha da iyi geleceğini düşünüyorum. Kendisine rakip gördüğüm isimler ise İstanbul sentetik pistindeki son yarışında, jokeyinin uzun süre sprint atacak kulvar bulamaması sonucu kesin ikincilikle ayrılacağı koşudan üçüncülükle ayrılmak zorunda kalan 2-APRIL BLESSING ve kazandığı yarışta beğenimi kazanan 4-GOLD FIST.

2.AYAK: Bugüne kadar elde ettiği bütün birincilikler bu pistte olan 1-TUTARLIbugün çok çok iyi bir performans sergilemesini beklediğim isimlerin başında geliyor. Önde kendi temposunu verecek olan, son yarışında yarış boyu çok ciddi preslere maruz kalmasına rağmen mücadeleden hiç kopmayan ve ne denli formda olduğunu gözler önüne seren 4-UZUNBEY arasındaki mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

Devamı

Altılı ganyanda dağıtılacak tutar 1.592.610 TL dir.
Altılı ganyan 704,69 TL vermiştir.

4 - GOLD FIST 1.15.03 2,10 4
4 - UZUN BEY 2.15.95 2,00 4
8 - RASİM KAPTAN 1.13.68 5,55 3
5 - GÜLENYÜZ 1.36.36 2,60 1
3 - YENİ KRAL 1.23.54 2,35 2
2 - ATLETICO 1.56.30 2,90 11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Tebrikler usta 🕵️👏🕵️👏

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Yarin istanbul koşuları neticesinde ben iyi bir ikramiye vereceği kanaatindeyim keza bu tip programlar hep zor olmuştur su yarış oyun hayatimda DHOW denen programlar da neyin nerde ne yapacağı belli olmuyor yarın ya ikide kalirim yada kısmetin olursa vururum

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

O kadar saçma sapan bir programki ne gelirse şaşırmam ders çalışmaya devam durmak yok bu istanbulu bulmam lazim ki gece dahada zor geçecek o oyunda sıkıntılı bana gore

Hasta La Victoria Siempre Commandante
Ziyaretçi
Hasta La Victoria Siempre Commandante

çokta kafana takma Uzman34,sen FLYİNG ZEUS ve AKHARMANI yıkacak atları bul gerisi bende:)

Hasta La Victoria Siempre Commandante
Ziyaretçi
Hasta La Victoria Siempre Commandante

comment image

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Bravo kumandan tebrikler.sanada bu yakışırdı 😎

hasan erat
Ziyaretçi
hasan erat

tam kupon oynamadım ve kaybettim ama tüm ayaklarda dürüstçe verilen tahminlerden dolayı kutluyorum..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.