20 HAZİRAN 2017 SALI KOCAELİ ALTILIMIZ TUTTU (ADRIAN)

20 Haziran 2017 Salı günü yapılan Kocaeli at yarışlarında başarılı yazarımız Adrian altılı ganyanı doğru bilerek takipçilerine 970,19 TL kazandırdı. Yazarımızı ve kazanan takipçilerini tebrik ederiz.

4 favori isimle bulunan altılıda yorumlar aşağıdaki gibiydi.

3.) Gelişen formu ile SAFİR KIZ(7) gündüzeli ile kazanmasını beklediğim isimdir. Şartlı yarış yerine Handikap kazanıcam derse ASHRAQA(1) tehlike yaratabilir.

4.) Grubun istim üzerindeki safkanlarından KILIÇHAN(4) favorim. ÜZÜMBAĞI(11), ÖZGÜNÇAŞ(6) ve ekürisi ile ADALI TURGAY(1/2) eklediklerim.

5.) REC.ÖZŞAHİN dün çok kötü at bindi, bugün FRENKLİ RÜZGARI(7) ile kendini affetirmesini bekliyorum.

6.) Mesafede son yarışları ölçü olmayan ÖZBİLGİN(1) favorim. Sırası ile DİYARBEYİ(4), HABERATLI(12) ve KIZIMİREM(2) eklediklerim.

Hepsine bakmak için tıklayın

8 – ADALSON

12 – BATMAN ASLANI

1 – ASHRAQA

4 – KILIÇHAN

7 – FRENKLİ RÜZGARI

1 – ÖZBİLGİN

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERTANBEY

Adrian üstad Tebrikler başarılar daim olsun..

Ramazan Yılmaz

Tebrikler abi şansın daim olsun

Serkan

Adrian cok tesekkurler

Serdar

Başarılı kupon tebrikler

Adrian

teşekkür ederim, sağolun

Mehmet28

tebrikler güzel kurguymuş. parayı yaptıran atı da favori vermişsin

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x