at yarisi haberleri

Tahminlerinizi Binlerce Kişi Okusun İster Misiniz?

Banko Tahminler’de tahmin yayınlayın bir ayda 200 bin kişi okusun.

Bankotahminler’de bir yazarı ortalama ayda 200 kişi okuyor. Sizde tahminlerinizi paylaşmak istiyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

Yeni yazar arkadaşlar arıyoruz.

Şartlar:

Bankotahminler.com,  at yarışı severlerin ortak buluşma noktası olması için kurulan bir sitedir.

Oyuncuların birbirlerinin görüşlerinden faydalanarak daha iyi kurgular kurmasını sağlamak ilk amacımızdır. Bankotahminler her zaman ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir.

Yazar alım kriterimiz kesinlikle çok başarılı olmaları değildir. Beklentimiz, mantıklı yorumlarla takipçilerin oyun kurmasına yardımcı olmanızdır.

Tahmin verirken özellikle banko atların neden banko olduğunu açıklayabilen başvurulara öncelik tanınır.

ŞARTLAR

  1. Gündüz altılısı için yorumlar bir gün önceden gönderilmeli
  2. Her ayak için ayrı ayrı detaylı yorum yapmanız gerekiyor. Günlük 150 TL’ye kadar kupon verebilirsiniz.
  3. Tahmin vermeye ara verecekseniz belirtmelisiniz, 1 hafta sonra yazarlığınız iptal edilir.
  4. Yazar olma hakkını almış olsanız dahi yazarlığınız iptal edilebilir. Üyeliğinizi sonlandırma hakkımız her zaman saklıdır.
  5. Diğer tahmin sitelerinden içerik kopyalama veya dış sitelere link vermekte mümkün değildir. İçerik kopyalayanların üyelikleri süresiz kapatılacaktır.
  6. Yazarlarımız başka sitelerde veya Facebook ve diğer sosyal sitelerde tahmin veremezler.
  7. Yazar olmak tamamen ücretsizdir ve yukarıdaki şartları sağlayan herkes yazar olabilir.
  8. Ücretsiz hizmet verdiğimiz için yazarımıza da ödeme yapamıyoruz.
  9. Üyeliğiniz için bir takma ad, bu isminiz veya başka bir isim olabilir. İleride yazılarınızı silmek isterseniz mümkün olmayacaktır.

Aşağıda sunduğumuz şartlar sizin için uygunsa, profilinizde kullanılması için kendinizi kısaca tanıtan bir yazı ile beraber ilk tahmininizi (kupon değil)  bize mail yoluyla gönderiniz.  

info@bankotahminler.com

İlginiz için teşekkürler

Bankotahminler

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oyuncu

Ben tamyazar olacak adamım ama oyuncu

Necmettin kocatürk

Böyle bir girişim bekliyordum.
Bu gerçekse.
Ben yorumlara hazırım.
Nasıl başlayacağım.
Sevgiler sunarım.

altilici

Ankarada 2.altılı yorumum 1.ayak Derece olarak iyi olduğunu düşündüğüm bu mesafede 5 numara undaunted ilk atim maiden da çıkan taydan iyi bir yaris daha bekliyorum kilo uygun bence grubu 2.3 takip edecek olan yolcuhan tek rakibi olur sıralama (5.3) 2.ayak zor kosu uzun yorum sıkıcı olur sıralama (5.11.4.1.2.6) 3.ayak eniskerem esgalinin hakkını vermeye başladı formda jokeyi ile bence kazanır tek rakibi 3 numara demircenk olur (2tek/3) 4. ayak jokey tercihimi ilgili tercihimi bilmem ama 3 montana çok sanli ilk rakibi seri tay 6 numara mis planet olur bence armando ikisinden sonra (3.6/1) 5.ayak sıralama (2.8.7.4.1.5/h) 6.ayak (yine naçizane mesafe derecesi olarak iki at sanirim on planda 3.2 sonra kalite olarak 1 sıralama (3.2.1)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x