ÖZCAN ERDOĞAN 13 HAZİRAN İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

ÖZCAN ERDOĞAN İSTANBUL ALTILI TAHMINLERİ

1 ayakta 3 ICON alternatif bankom…Rakipleri sırasıyla şablonumda…

2 ayakta 6 AZURRA favorim rakipleri sırasıyla şablonumda…

3 ayakta 10 YEDIKARANFIL bu yarışı kazanır bankom…

4 ayakta 5 CABIRE favorim rakipleri sırasıyla şablonumda…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhabir

1. AYAK: – 7 Nolu SAVOİA adlı safkanın yaptığım gözlemlerde daha farklı olduğu söyleyebilirim. İstanbul pistinde Y.ALAN ile yaptığı idmanlarda çok başarılı olduğunu ve ileride adından sıkça söz ettirecek bir safkan olacağını kanıtlar gibiydi. Ayrıca bu safkanın ilk yarışı olmasına rağmen start çıkışı sorunu yaşamadığını ve virajlarda savrulmadan hızlı ve düzgün akıcı bir koşu sitiline sahip olduğunu söyleyebilirim. Bu koşudaki koşacak safkanları tek tek inceledim. SAVOİA adlı safkan usta jokeyinin tercihiyle çıkacağı ilk yarışında birincilikle tanışmasını bekliyorum.
Not: Maiden yarışlarda favori ilk üç attan birinin kazandığı görülüyor.

2. AYAK: – Bu yarışa kayıtlı safkanlar arasında ben açıkçası favori göremedim.
Bu ayakta sırasıyla (3) SON OF PEACE – (6) AZURRA – (5) THUNDER RIVER – (4) MY SONG – (2) EL AZRA- (1) SUHARRY sırasıyla yazılmalı.

Not: Şartlı 4 yarışlarda genelde handikapı yüksek birinci atın kazandığı görülüyor.

3. AYAK: – Üç yaşlı Arap atlarına ait bu koşuda koştuğu üç yarışı da kazanan (10) YEDİKARANFİL bir adım öne çıkıyor. Fakat bana göre tek atmak riskli olur. Ayrıca bu koşuyu hedef yapıp çok iyi hazırlanan safkanlar bulunuyor. Bunlardan biri olan (2) Nolu AZMİ REİS bu koşuya da sıkı çalıştı. Hatırlasanız bu safkan son koşusunda adeta Kenter niyetine koşmasına rağmen son 50 metre de rakiplerinden ayrılıp yarışı çok rahat kazanmıştı. Kesinlikle kuponlarınıza yazınız benden söylemesi. Bana ve safkana güvenenler TEK bile yazabilir. Ama dediğim gibi risk taşıdığını söyleyebilirim. Bu iki safkana Rakip olarak da (8) MERKÜROĞLU – (4) DÖKERBEY (11) ZAL ve (3) CANCAŞ sırasıyla yazılmalı. Bu yarış için bir ayrıntı daha vereceğim. 4 Nolu DÖKERBEY son yarışında 1.10 ganyana koştu ve koşu içerinde 3 defa önü kapandı.

Not: G 2/DHÖ yarışlarında genelde Handikap puanı en yüksek atların kazandığı görülüyor.

4. AYAK – Bana göre bu yarış sürprize oldukça açık gözüküyor. BOMBA patlar
Başta (9) DEMRE olmak üzere sırasıyla tüm safkanlar yazılmalı. Ben HEPSİ diyorum.
Not: KV 6 koşularında genelde 54 – 57 kilo handikapı düşük safkanların kazandığı görülüyor.

5. AYAK – 3 yaşlı İngiliz safkanların 1200 metrelik bu kum yarışında bana göre hafif kilolu atların birisi kazanır. Siz imkânlarınıza göre seçim yaparak değerlendirebilirsiniz. Ben bu ayağa da HEPSİ diyorum.
Not: Genelde Maiden’den çıkmış hafif kilolu atların kazandığı görülüyor.

6. AYAK – evet geldik son koşuya ben bu koşuda sizlere çok yakından takip ettiğim ve bu koşuyu kazanmasını beklediğim (8) HAMZA BİN DAVUT adlı safkanı TEK öneriyorum. Sevdiği mesafeye ve kendisi için çok uygun rakiplerle piste çıkacak olan bu safkan ayrıca çok düşük kiloyla koşması da koşuyu kazanması için kolaylık sağlayacaktır. Herkese bol şanslar.
7/3-6-5-4-2-1/10-2-8-4-11-3/H/H/8 ———-166TL

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x