LYRIC ETKİLİ SPRİNTİYLE CEZAYI KESER..!

1. koşu SERTTAŞ kalitesiyle ve sihirbaz jokeyiyle daha ön planda gözükse de PADRI PADRE,KAMKAM,MONTRACHET de iyi atlar… 45 kiloluk sikleti ABIR OĞLUMu şanslı duruma getiriyor bu safkanlar arasında ayrım yapamıyorum. Bildiğiniz gibi 7li plasenin güzelliği yazdığınız atlar 1-2 yaparsa kupon 2 misline çıkıyor onun için ben hepsini yazarım. İsterseniz SERTTAŞı tek yazabilirsiniz…

1. AYAK  SMERÇ uzun ara vermesine rağmen süratli gidecek yarışta etkili olacaktır. TEO THE LEO formuyla işini çok kolay yapmayacaktır. Şayet bu koşuda önemli olan SMERÇ in nasıl koşacağını kestirebilmek..! Eğer formdaysa etkili sprintini yaparsa kazanır diyorum. Bir diğer önereceğim safkan ise çok sürpriz..! Ben onu taylığında çok beğenirdim bir sene ara verdi geri dönüünde yarışını beğendim kim mi STAR OF MELIH gelirse altılıyı patlatır ve bunu siz takipçilerime öneriyorum. Galoplarında da iyi görünen safkan 50 TL ganyanın altında yarış koşmayacak gibi görünüyor..! Dikkat!

2.AYAK ÇETİNASLAN ağır sikletine rağmen kolay kazanmasını bekliyorum. Anayasa bankom..!

3. AYAK Pistin ağır olması çok işine gelecek. GÖLMARMARA çok şanslı ama beni tek yazdıramaz tay yarışında sürprize çok açık hiçbir şey belli olmaz HEPSİ diyorum.

4. AYAK LYRIC çok şanslı hiç geçilmez çok kolay kazanır..!

5. AYAK  DAĞIVAR,FAKI BEY,YENİDÜNYA,ÇOKKAZAN KIZI VE YALAZAY yeterli olacaktır.

6. AYAK ŞANSKAYA,KIZIL KIR,SİMSİM,HAYAT NUR VE GÜLÜMAYŞE sırasıyla şans verdiğim atlar.

GÜNÜN KUPONU:

2.5.10

1

H (ekürilerden birini çıkarın)

6

1.2.3.6.11

1.2.3.5.12

KUPON:26,25 TL

BOL ŞANSLAR BULACAĞIZ İNŞALLAH BUGÜN ..!

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Avatar