KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 23 ŞUBAT 2016 SALI (BARIŞÇI)

23 Şubat 2016 tarihli Kocaeli programı yorumlarım:

Yaklaşık 20 yıldır severek takip ettiğim at yarışlarında ilk yorumculuk deneyimimi sizinle paylaşmak istedim. Umarım faydalı olur, bol kazançlar dilerim.

1. Ayak: Son dönemdeki performansı ve uygun kilosuyla GÖREME (4)’yi günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

2. Ayak: Çok zorlu geçeceğini düşündüğüm Maiden yarışta süpriz bekliyorum. Sıralamam şu şekildedir: STAR GİRL (9), THUNDER BUDDY (10), DONA (5), BENGÜ (2), GLORY OWNER, (7), TOPUKLU EFE (11), TOSYA (12) ve GİRL OF WAR (6).

3.Ayak: Yine zor geçeceğini düşündüğüm koşuda İzmir’de ki koşularından tanıdığımız ve bu mesafeyi koşmuş olan LONG LİVE (6) favorimdir. Bu mesafeyi iyi koşacağını düşündüğüm ZEYTİNOĞLU (1), HECTOR (2) ve ÇINAR EFE (3) rakip olacaklardır. ASİ RÜZGAR (5) ve KARADUMAN BEYİ (4) süpriz yapabilecek safkanlardır.

4.Ayak: Çok formda olan NASUHOĞLU (2) sevdiği mesafede buradaki rakiplerine üstünlük sağlayacaktır. Ikinci bankomdur.

5.Ayak: Kısa Vadeli 8 koşuda DARK BOY (3), MAGRİB (5) ve CLARK KENT (2) arasında çetin bir birincilik mücadelesi geçmesini bekliyorum.

6.Ayak: Genelde bir arada koşan ve birbirini geçebilen arap atlarının mücadelesinde; son dönemde ki istikrarlı yarışları ile KAĞIZMAN (4) ve SERHASAN (9) başta tuttuğum isimlerdir. ALTINYELİNOĞLU (1), ANEMON FİVE (5), FORDTA TEK (2), GÖKDERE (6) ve IRMAK SULTAN (8) daha sonra şans verdiğim isimlerdir.

Altılı Şablonum

1.ayak: 4 tek

2.ayak: 9.10,5,2,7,11,12,6

3.ayak: 6,1,2,3,5,4

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 3,5,2

6.ayak: 4,9,1,5,2,6,8

Şablon Tutarı: 60,48 TL.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olsun.

burak
Ziyaretçi
burak

adana tahmini yayınlancak mı ?

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Sen de kimsin , Admin tanıştırmadın Arkadası, eleştırılerden sonra yeni transfer mi yaptın :)))

admin
Yönetici
admin

Destur :)

admin
Yönetici
admin

BARIŞÇI arkadaşımız aramıza yeni katıldı. Kendisine hoş geldin der başarılar dilerim.

crone
Ziyaretçi
Crone

Hosgeldin.. Basarilar dilerim…

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Admin, gözlerim doldu gerçekten. Bu tablo beni cok duygulandırdı . Götüyormusun, tüm yazarlar konuşmalardan sonra Nasıl sahıp çıktılar siteye. Helal olsun hepinize. Amaaaaaa,
Eğer hepiniz yatarsanız bu akşam zor sabah olur:))))
Admin ilk uçakla yurdu tetketmeni öneririm. :)))

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin Barışçı

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Hoşgeldin Barış abi

Şimdi barış abim sen yenisin buralarda , bazı şeyleri bilmezsin . Öncelikle kendine bir cv hazırla , Admin bu konularda yardımcı olur, o kadarını yapmaya vaktin vardır dimi Admin :). Çok yoğunsun ya ;).burda iki kupon hazırlanır, biri fakir kesim ( o biz oluyoruz :)) ) diğeri züğürt Kesim oda 40 tl ve üzeri.
İkinci bilmen gereken burda herkes benim altılıyı kazanmam için çabalıyor, ama halen öyle bir yiğit çıkmadı :)). Acaba bu sen misin, bilmiyorum :).ama bana altılıyı tutturursan burda sırtın yere gelmez :)).

ByRa
Ziyaretçi
ByRa

Barışcı Hayırlı olsun bol şans diliyorum

Gufre
Üye
Gufre

hoş geldin adaş, bol şanslar.

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Hoşgeldin barışçı başarılar..

kofana
Ziyaretçi
kofana

barış hayırlı olsun hepinize bol şanslar kocaeli altılım şöyle
1ayak.1.4
2ayak.8.2.5.6.9.10.12
3ayak.2tek……….
4ayak.2banko
5ayak.H
6ayak.8.2.4.5.6.9

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Kofana ,2. Ayak 7 yok, bu acılardan tecrübe etmemişşin halen abim benım.2. Ayak 7 tek desem inan gelir. :))

ahmert01
Ziyaretçi
ahmert01

herkese bol şans…

1.Ayak
Gençtay grubun en iyi ismi ve yarışı kazanmaya en yakın isim. Son haftaların formda ismi Göreme ve sevdiği mesafede Sabırlıcan en yakın rakipleri olacaktır. Daha sonra ise toparlanma sinyalleri verip yine de tam istenileni veremeyen Subaşı’nı bugün bir kez daha yazalım kuponlara. Daha fazla safkan yazmak isteyenler Akgiray ve starttan iyi çıkabilecek Müştak‘ı kuponlarına ekleyebilir.

2.Ayak
Dişilere ait maiden bir koşu.Dayısı Gold to Gold olan İstanbul’da bir yarış gören Girl Of War favorim. Topuklu Efe ise Kocaeli pistinde hep sert isimlerle koştu, bugün grup daha müsait. Kuma yatkın orijiniyle en sıkı rakip. Her yarış makineden tereddütlü çıkan Tosya buna rağmen iyi yarışlar sergiledi. Mesafe bu kez 1500. Potoyu önde geçebilir. Son 2 yarışında 2. kalan Star Girl Tokaçoğlu idaresinde diğer bir şanslı isim. Glory Owner, Bursa’dan gelen Bengü ve Thunder Buddy daha sonraki şanslı isimler.

3.Ayak
Hector ve Longlive isimleri benim için bir adım önde. Bu ikili arasında ki mücadelenin 1. yi belirlemesini bekliyorum… Çınarefe ise hafif kilosuyla yarışa ortak olabilir.

4.Ayak
Nasuhoğlu’nu Kocaeli pistinde geçmek her zaman zor olacaktır. Büyükdüşün 1200 metre olsaydı şanslıydı. Ancak bugün işi çok zor. NASUHOĞLU GÜNÜN BANKOSU.

5.Ayak
Tamamen denk isimlerin bir araya geldiği bu koşuda ben bütün isimlerin kazanma şansının olduğunu düşünüyorum. Sıralamam ise Clark Kent, Magrib, Dark Boy, Lider Tınaz ve Barrera.

6.Ayak
Son yarışında apranti Ahmet Arslan’ın laubaliliği ile arkalarda gezdirdiği, bugün daha önce birlikte start aldığı koşularda iyi yarışlar sergilediği Mustafa Çiçek idaresinde start alacak olan Özümtatar yarışı kazanmaya çok yakın ve Günün Alternatif Bankosu. Rakipleri ise Gökdere, Tepe, Fordta Tek olacaktır

2-4-3-8///10-1
6-11-12-9///7-10-2
2-6-3
2 banko
2-5-3-4///1
10//6-2-3

bütçenize göre sıralamayı takip ederek at çıkarabilirsiniz…

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

4
9.6.10
2
2
5.3
6.4.9.2.5.8

Oynamayacam, eğer gelirse , koyar :)))

KRALBABA
Ziyaretçi
KRALBABA

KOCAELI TAHMINIM 1.ayak(1.4.7.8.11). 2.ayak (9.7.2.5) 3.ayak(2 tek) 4.ayak (1.2.4.3) 5.ayak( 3.1.5.). 6.ayak(11.9.4.13.1.6) bol şanslar bu arada hoşgeldin barışcıl

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Barış kardes aynı yaştaymışız , cv fiyakalı olmuş :)). 17 yılın birimi bize bir altılı düşer artık, favorı ilim Şanlıurfa;))), herkesin belalısı bir yarış şehri ;)). İnsanın ayarlarıyla oynuyor .yok Şanlıurfa zor dersen Adana’da olur :).

ERKAN
Ziyaretçi
Ed

Barış bey hoşgeldiniz..başarılır..

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Kofana gördün mü 2. Ayakta 7 numarayı jokeysiz 2. Oldu jokeyi olsaydı kesin birinciydi. Çok güldüm ya :))))