KISRAK KOŞUSU İÇİN SON YORUMLAR

4 – CELERITAS son koşusunda Selim KAYA ile adeta şov yaptı. Uzayan mesafede daha da şanslı olacaktır. Aynı koşuda 3. olan 15 – PANCAR, o gün CELERITAS’tan daha uzun sprint attı. Sprint mesafesini kısaltırsa daha iyi bir sonuç alabilir. Yine aynı koşuda 2. olan 20 – TEARRA ise yarışı kazandım derken dışarıdan bu kadar güçlü gelen ataklar beklemiyordu. Uğur POLAT bu sefer hazırlıklı olacaktır. 8 – ELEVATO ise açık yarış tecrübesi kazanmadan bu yarışa katılıyor. Kazandığı son 3 yarışından birisi MAIDEN. Geçtiği rakipler zayıf gözükse de rakibe göre koştuğunu düşünüyorum. (Poto da almasıyla Yavuzhan’ı uzun sprinti ile Johny Guitar’ı hatırlatıyor. ) Mutlaka kuponlarda bulunmalı. 18 – SUDE SULTAN, BELMONT STAKES kazanmış bir babanın AFLEET ALEX kızı. Çok at yazmak isteyenler için güzel bir seçim olur.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x