İZMİR’DE İLK AYAK TEK TJK TAHMİNLERİ (RISING)

2.KOŞU: Startla birlikte Innovation , Akarca Khan ve Look Star’ın öne doğru çıkıp süratlendireceği koşuda viraj sonrası etkili atakları ile 3-BLACKBALL kazanmasını beklediğim isim olup banko tercihimdir.

3.KOŞU: Öne yakın takip edeceği koşuda 7-TIME uygun rakiplerini geride bırakmasını beklediğim isimdir.Grubun çok gerisinde kalmazsa 8-TUNÇ STAR sonlarda rakibini avlayacak kapasiteye sahip.

4.KOŞU: Denk güçteki safkanların mücadelesinde gününde olanın kazanacağını düşündüğümden HEPSİ diyerek bu koşuyu risk almadan geçmek bana göre en doğru seçenek olacak.

5.KOŞU:  Avukat,Dombra ve Değirmendere Beyi gibi önde gitmeyi seven safkanların süratlendireceği koşuda gruptan farklı bir isim olan 5-SCOUTLEO sonlardaki bitirici sprinti ile koşunun kazananı olmaya yakın. Bu safkan’ın eksik koşması halinde 4-EL NINO devreye girecek isimdir.

6.KOŞU: Şimdiye kadar gösterdiği performans bu gruba yeterli olan 5-KOÇ VOLKAN kazanmaya yakın. 1-AKINBEYİ ve ilk koşusunda starttan geç çıkıp grubun en gerisinde kalmasına rağmen etkili sprinti ile üçüncü olan 3-BAŞDANER rakip olabilecek isimler. Koştuğu ilk iki koşuda beklentileri karşılayamayan 2-ARKADAŞ çalışmlarını koşuya yansıtırsa etkili olabilir.

7.KOŞU:  3-İRADELİ YILDIZ , 4-BABÜRBEY , 5-BEYHANEFE ve 6-CEVAHİRTAY formda isimler. 8-ÖZGÜRFATİH , 11-ŞANSLIKAFKAS ve 10-KÜRŞATBABA da şans bulabilecek isimler. Bir türlü beklenen koşuları yapamayan 9-UÇAN KARACA sürpriz.

 

İZMİR

1.AYAK: 3

2.AYAK: 7,8

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 5,4

5.AYAK: 5,1,3,2

6.AYAK: 3,4,5,6,8,11,10,9

Günün haber / tahmin yazısını İZMİR’DE İLK AYAK TEK TJK TAHMİNLERİ (RISING) olarak RISING sizlerle paylaştı. 24 Şubat 2021 tarihinde buradaki Etiketler: , , , hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: RISING

Avatar
41
0
Tahmin paylaş.x
()
x