Ana Sayfa / Tahminler / İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 11 AĞUSTOS 2014

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 11 AĞUSTOS 2014

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  I.İNÖNÜ koşusunda 1 - BİCİ BİCİ kazandığı yarışlardaki rahatlığı ve güzel dereceleriyle bankom. Derece olarak saliselerle peşinden gelen 6 - TÜRÜTCAN rakibidir.

 • 2. AYAK

  Mesafe ve form tecrübesi bulunan 6 - GÖZDAĞI favorim. 2 - COPERNICUS ve 11 - VELOCITY rakipleridir. 1 - ARPA MEYDANI plase. 12 - YELLOW SUN sürpriz.

 • 3. AYAK

  Gazi galibiyeti sonrası 1 - BLAZE TO WIN tekrar sahnede. Yarıştan kopmazsa yine kazanır. Çok geride kalırsa 4 at içinde şansını zorlaması demek. Sürprizciler için iyi bir yarış. Yarışı yakın takip edip kazanmasını bekliyorum.

 • 4. AYAK

  II.İNÖNÜ koşusunda Giant's Causeway orijinli 6 - SKY HERO favorim. Giant's Causeway 3 yaşlılığında kazanmadık kupa bırakmayan ve 2000 senesinde yılın tayı seçilen aygır toplamda 28 Gr1 koşu galibiyeti var. Coolmore haralarında 85 bin dolar karşılığı aşım veren bir aygır. Üstün kan hattını SKY HERO'ya aktarmış gözüküyor. Çim pistte ilk defa koşacak olması ve sert rakip görememesi gibi handikapları var. Rakibi ise 1 - BERKARAR ve 5 - SANTINO.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.