İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ 10 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA (GUFRE)

1.AYAK: Araplara mahsus Maiden koşular her zaman tehlikeli. Gördüğü yarışlardan sonra 3.BÜYÜK YENER’i önde tutsam da tek yazmak riskli, kalabalık tutacağım. Rakipleri sırasıyla şablonda.

2.AYAK: İlk yarışını rahat kazanan, gördüğü ikinci yarışta IMPULSIVE’e çarpılan 4.DIRTY HARRY favori. Ancak kalitesiyle 5.TAMERCAN, son gördüğü KV-7 yarışın ardından dinlendirilen, benim kalitesine çok inandığım 6.YAĞIZINOĞLU ve son yarışını kazandıktan sonra formunu kaybetmediği çalışmaları ve 51,5 kilo ile 10.PEPPERONI de yazılır.

3.AYAK: Ekürisi ile 1. ANGEL OF WESTPORT önde gibi görünse de G-2 yarış koşmuş 3.CHANTILLY ilk defa çıkacağı sentetik piste uyum sağlarsa kazanır. Mesafeye yatkın 9.SASUNSI, son yarışını kazanan 4.FLY TIME ve kaliteli kısrak 10.TENERIFE SONG rakip gördüğüm isimler.5.GÖLALAN çalışamları ile sürprizi gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Burada ilk olarak düşündüğüm isim  5.GÖKKALE’nin son iki yarışı ilginç, son yarışında 2200 mesafede çok diri bir BABA MEVLÜT’e direnemeyeretk kaybetti. Bir önceki yarışta ise 1200 metrede kaçan TANATAR’a yetiştiremeyerek üçüncü kaldı. Bu kez 2.000 metrede start alacak ve Kocakaya iyi yer tutup doğru yerde yürürse önde kaçacak olan BUZKAYA’yı geçip kazanacaktır diye düşünüyorum. Bankom.

5.AYAK: Burada ise 5.MERİH’in son iki yarışı az önce bahsettiğim yarışlar. BABA MEVLÜT ün kazandığı 2200 yarışta GÖKKALE arkası üçüncü, TANATAR’ın kazandığı yarışta GÖKKALE nin önünde ikinci bitiren MERİH bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Ancak 1200 mesafede kaçıp direnebilecek olan 7.TANATAR, bu gruba gücü yetebilecek 6.METECİK son yarışıyla eski günlere döndüğünün sinyalini veren 4.MENGÜBERT, gününde olursa ters koşabilen 8.TRAKYA ATEŞİ ve bildiğimiz kalitesiyle 3.BAŞSEKLAVİ rakipleri.

6.AYAK: Her yarış geçilecek birini bulan 1.AĞARAN 10. kulvardan tercihli start ile çıkacak ve üzerinde bu kez Karataş var. Bana kalırsa bugün Karataş ile maidendan çıkacaktır. Bankom. Rakip arayanlara ya da bahis oynayan arkadaşlara BABA CELAL öneririm.

Altılı

3,6,1,4,7,9,11,10

4,5,6,10

1,3,9,4,10,5

5

5,7,6,4,8,3

1

69,12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar GUFRE

Kaderimsin

Siz bu işi biliyorsunuz bravo takdir ettim .ve kendi adıma teşekkür ederim.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x